Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Quote

Telenor potvrdio: Prodali kompaniju u Srbiji
Beograd -- Telenor grupa potpisala je ugovor o prodaji svog poslovanja u regionu centralne i istočne Evrope sa PPF grupom u vrednosti od 2,8 milijardi evra.

Ipak nije SBB, ili možda jeste?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam kevi uzeo mi A1 i mogu reci da je telefon odlican.Redmi note 4,Redmi note 5A,Redmi 5/5+ ili Mi A1,sta god da uzmes neces pogresiti.U tom cenovnom rangu od 100 do 180e,ne racunajuci polovne telefone, tesko da mozes naci nesto bolje.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

P8 Lite 2017 / Honor 8 Lite (isti kurac, samo drugo ime koliko vidim) - imam jedan na popravci, menjam mu ekran, koristim ga par dana - brz, lep, dosta rama, radi kao sat. Preporuka. Naravno, uz paket, ili što povoljnije očuvan polovan.

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

rezervisah OnePlus 6, trebalo bi da stigne u sredu \o/

tuZue.jpg

edit: pokupih ga, nervozna makina skroz! prvi utisak je da je sve neverovatno odzivno i da prsti od snage. utisku dosta doprinosi to sto sam do danas koristio Moto G1 (i dalje omiljeni telefon ofc), ali se stvarno oseti kako bez problema ucitava gomilu aplikacija i konacno cu moci da se prebacujem iz navigacije u browser kao pravi baja \o/
notch me na slikama nervirao, ali je zapravo prilicno mali i neupadljiv, a i aplikacije se fino snalaze sa njim. postoji i opcija da se softverski sakrije, mada mislim da je okej i ovako. kamera pravi jako fine fotke (cak i sa losijim osvetljenjem), nije mi jasno zasto svi placu kako je kamera losa. kapiram da mozda nema performanse kao S9+ ili IP10, ali s obzirom na razliku u ceni ovi skuplji modeli mogu lagano da ga duvaju. jeidno sto fokusiranje ume da ga preznojava malo i treba mu sekunda-dve vise dok se sabere, mada kapiram da ce se to resiti nekim apdejtom uskoro. prelazak sa 4.5" na 6.28" mi je delovao kao velika stvar, ali sem toga sto, jebiga, telefon mora da se koristi sa obe ruke, moram da priznam da mi veci ekran jako prija. drzim ga na nekih 30% brightnessa i vise je nego svetao u sobi, videcemo kako ce baterija da se ponasa. bocnuo sam ga da se puni sa 7% u 21:25, u 21:50 sam imao 54%, 82% u 22:09 i 100% u 22:45 - dash charge ftw. face unlock (i otisak prsta) prebrz, u 90% slucajeva ne vidim ekran sa notifikacijama, a i kad ih vidim to je na fazan 7 milisekundi. 

za sad sam prezadovoljan kupovinom, nadam se da ce me ispostovati kao Moto G i da ce izgurati 3 godine.

o/

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Drugari sa redmi note 4, da li ste primetili da vam telefon srce bateriju od poslednjeg updejta koji je bio pre neki dan? Meni je ovo nerealna prica... Telefon koji je mogao da izgura 2 dana, posle pomenutog apdejta ne moze da izgura ni popodne.. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne znam šta da ti rečem za ta prva dva, ali znam da ti kažem - nemoj sonija nikako sad. I ja sam vole kompaktne Xperie, Ray mi je jedan od najdražih telefona ikad, ali to više nije to.

Uzmi u obzir Huawei P10 lite ili P8 Lite 2017 koji je isto što i Honor 8 Lite. Ili neki Xiaomi koji ispunjava zahteve, ofc.

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, sinister said:

U11 Life vs Moto X4 vs Sony XA2 ?

Sta mislite ?
Telefon je poklon za caleta. Mora biti maksimalno 5.2 inca velicina.
Pucao sam na one Sony Compact varijante, ali neverovatno kako Sony drzi cenu godinama.

kolega ima Sony, uopšte nisam zadovoljan kako to izgleda posebno za te pare.

Moto X4 je vrlo solidan, opet za te novce.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, millancche said:

Ne znam šta da ti rečem za ta prva dva, ali znam da ti kažem - nemoj sonija nikako sad. I ja sam vole kompaktne Xperie, Ray mi je jedan od najdražih telefona ikad, ali to više nije to.

Uzmi u obzir Huawei P10 lite ili P8 Lite 2017 koji je isto što i Honor 8 Lite. Ili neki Xiaomi koji ispunjava zahteve, ofc.

fxd

Edited by Carries
Link to comment
Share on other sites

ako nekog zanima, prodajem S8, u odlicnom stanju, ja sam ga koristio nekih 8-10 meseci, ne secam se, posto koristim drugi a ovaj bleji u kutiji od tad (nije bio plan da prodajem)

okacicu oglas kad me ne bude mrzelo

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...