Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

3 hours ago, Santa said:

Realno,  ako ti je za kevu ne bih bežao od manjeg modela, a možeš da pogledaš i mi a1 (klot android, i ima dual kamere nazad).

baš bolje obrnuto, ja sam svojoj uzeo umi sa najvećim ekranom mogućim da ne mora da stavlja naočare i to se ispostavilo kao ispravna odluka. 

brzina je naravno tu sekundarna :)

Link to comment
Share on other sites

Lol ovaj Rasim

Quote

 

"Mi smo posle toga imali jedan sastanak sa poslovodstvom Telenora ovde i oni su nam tada rekli da te informacije oko preuzimanja te kompanije od strane jednog telekomunkacionog operatora koji posluje ovde nisu tačne“, priča Ljajić. 

Što se tiče poslednjih informacija, da je kompanija Telenor dobila nezatražene ponude za preuzimanje njenog portfolija poslovanja u Centralnoj i Istočnoj Evropi, Ljajić kaže da je to poslovna odluka kompanije: 

"Ako se to dogodi, to znači dve stvari - da imamo dobro poslovno okruženje, i da imamo tržšte telekomunikacija koje je stabilno ako već postoji interes za preuzimanje jednog ovako velikog operatera“, rekao je on. 

 

u svakom slučaju očigledno je istina ono što se pričalo već, da je Telenor SBB-ov, ali ako se to desi stvarno nema razloga da se vratim na Telenor, goru uslugu od SBB nisam video ... Ikom sam koristio bez problema i uz brzu komunikaciju sa tehničkom podrškom, kako ih je SBB uzeo sve od toga je prošlost.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

P10 je u pitanju.. Videh na MTS sajtu da ima neki "popust" verovatno je to normalna cena.. Ali opet uzeo bih ga obzirom da moze na 24 rate. Ne znam koliko je po oglasima, ali na mobilnom svetu najjeftiniji je 505€? Sto me tera na sumnju sta ne valja ovim telefonima sto prodaje MTS.. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, togFU said:

ja imam P10 evo oko 4 meseca, i nemam nijednu zamerku, osim onu koju sam znao i pre kupovine - nema FM radio (a Lite verzija ima lol) :)
Čuo sam da mu je pala cena baš, i da se na oglasima može naći i za fazon 350-400 e, mada nisam proveravao.

nesto mi i nije toliko bitan FM radio. bitna mi je baterija jer sam se razmazio koristeci LG G2 i sad Redmi note 4 i recimo da mi je bitno to da mu je odziv brz.. redmi note 4 koliko god je brutalna baterija, neki put zalaguje i to me bas smori

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, FATA said:

nesto mi i nije toliko bitan FM radio. bitna mi je baterija jer sam se razmazio koristeci LG G2 i sad Redmi note 4 i recimo da mi je bitno to da mu je odziv brz.. redmi note 4 koliko god je brutalna baterija, neki put zalaguje i to me bas smori

iskustva sa baterijom su individualna stvar, mislim zavisi od broja instaliranih aplikacija i naravno koliko često se tokom dana koristi telefon.
moje iskustvo je da bi mogla da mi traje i dva dana , ali ovako je punim jednom dnevno, tipa uveče na pola sata (ima tu fast charge opciju), ali ga punim do 80% i do sledećeg punjenja se isprazni do 35-40%. Znači trošim 40-45% za 24h :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajd sad opet da pitam, posto prosli put ipak nisam pazario nista, jos uvek mi radi super Z3, ali verovatno cu da ga menjam, malo mi dosadio.

Nekako sam sveo mogucnost na par izbora:

Huawei P10

Huawei Honor View 10

OnePlus 5T

Google Pixel - stariji, kec, dvojka je preskupa (bio je na snizenju ~450chf, i ja ga ne uzmem, i sad ga vratili na 750. On dolazi u obzir samo ako ga opet snize)

Prva tri su otprilike ista cena, 500 (P10 je 400 trenutno, crn).

 

Sve sto citam po netu, totalno razliciti reviewovi.

View 10 je 128 GB(+ extend, ako neces duplu SIM), tako da je u blagoj prednosti 

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2018 at 11:19 AM, sttevann said:

Ajd sad opet da pitam, posto prosli put ipak nisam pazario nista, jos uvek mi radi super Z3, ali verovatno cu da ga menjam, malo mi dosadio.

Nekako sam sveo mogucnost na par izbora:

Huawei P10

Huawei Honor View 10

OnePlus 5T

Google Pixel - stariji, kec, dvojka je preskupa (bio je na snizenju ~450chf, i ja ga ne uzmem, i sad ga vratili na 750. On dolazi u obzir samo ako ga opet snize)

Prva tri su otprilike ista cena, 500 (P10 je 400 trenutno, crn).

 

Sve sto citam po netu, totalno razliciti reviewovi.

View 10 je 128 GB(+ extend, ako neces duplu SIM), tako da je u blagoj prednosti 

 

Ajd da dodam da upada u moguci izbor i Huawei P10 Plus, on je trenutno 500 (gold) i 550 (black).

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tacno tako lg  je lg, ali taj v20 je odskocio od svog tog sranja koji je zadesio lg posle g2 (i mene konkretno, i to toliko da sam zavrsio sa njima)

ja cu kineza sigurno, mate 10 pro ovih dana bas merkam, mada cudno izgleda odluka da su stavili na takav telefon samo 1080 rezu, dok mate 10 nonpro verzija ima bolji ekran 1440p :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...