Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ja sam imao prilike da isprobam Nokia 6, i veoma je dobar telefon, za te pare full priča

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 hour ago, UNTOUCHED4jj said:

ja imam xiaomi mi max2 neverovatno dobar telefon,imao S7 edge I ne vidim razliku osim razlike u ceni.

Viktore jel su to legle plate pa se kurcis?

nisu od onoga :) i dalje me lazu

 

20 minutes ago, tortky said:

?

Kakve pare?

:DDD

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2017 at 9:12 AM, jasamnepismen said:

Svi koji se razmisljaju o S7 govno bloatwersko jeb'o mater dva meseca gasim sve zivo i nezivo i i dalje nailazim na sranja.

jednom shljamsung nikad vise shljamsung 

xiaomi ima duplo kvalitetnije telefone u svakom pogledu 

plus se ne loze da su premium brend (jos uvek) pa ne traze da decu das u roblje za komad silikona i aliminijuma kao apple i ovi jkorejski klosari. 

15 hours ago, UNTOUCHED4jj said:

ja imam xiaomi mi max2 neverovatno dobar telefon,imao S7 edge I ne vidim razliku osim razlike u ceni.

Viktore jel su to legle plate pa se kurcis?

true this 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Apple bogovi, jednostavno nema dalje :D

http://www.bbc.com/news/technology-42438745

 

Apple has confirmed the suspicions of many iPhone owners by revealing it does deliberately slow down some models of the iPhone as they age.

Many customers have long suspected that Apple slows down older iPhones to encourage people to upgrade.

The company has now said it does slow down some models as they age, but only because the phones' battery performance diminishes over time.

Apple said it wanted to "prolong the life" of customers' devices.

 

:DDDDDDD

 

Link to comment
Share on other sites

Kad ti baterija stara 3 godine traje 4 sata onda uspore cpu da ti izgura dan.

Ova vest sto kruzi je u fazonu OMG SCUMBAG APPLE SLOWING DOWN OLD PHONES ON PURPOSE!!11!!1!>!>1

Btw za 6s apple menja baterije dzabe do kraja godine ili tako nesto...

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, primo said:

Kad ti baterija stara 3 godine traje 4 sata onda uspore cpu da ti izgura dan.

Ova vest sto kruzi je u fazonu OMG SCUMBAG APPLE SLOWING DOWN OLD PHONES ON PURPOSE!!11!!1!>!>1

Btw za 6s apple menja baterije dzabe do kraja godine ili tako nesto...

Pa to piše i u mom postu, a i u full tekstu koji sam okačio? Samo treba pročitati, a ne odmah skakati u odbranu omiljenog brenda kao pravi fanboy.

"The company has now said it does slow down some models as they age, but only because the phones' battery performance diminishes over time."

Naravno da kruži iz tog razloga, jer ljudima je logičnije da će velika zla korporacija iskoristiti svaki trik kako bi povećala prodaju, odnosno naterala ljude na upgrade. S obzirom da te ne poznajem, ne znam da li si ikad čuo za planned obsolescence -  https://en.wikipedia.org/wiki/Planned_obsolescence (Izvinjavam se ako znaš, stvarno mi nije namera da pametujem).

Njihov odgovor je meni lično roflmao i pravi primer umetnosti spinovanja :) Najsumnjivije u celoj priči je to što su to radili u tajnosti, dok ih neko nije provalio, to je meni dovoljno da zaključim da tu stvari nisu čiste...

 

Link to comment
Share on other sites

Ono sto ne znamo tacno je na koliko degradacije baterije krecu da throtluju cpu? Ako je preko 30% kao na nekom yt videu(33% je bilo cini mi se) onda nije strasno nista. Posle godinu dana meni je baterija spala na 97-8%. Koliko godina treba da prodje da spadne na 30 i koliko bi ti trajala baterija uopste sa 30% degradacije? 2 sata?

Pored trajanja baterije, kolicina struje koju baterija moze da da opada i telefon moze da crashuje/restartuje se..

Svakako su trebali da objave ovo i da ostave izbor korisniku.. da ukljuce ovo po defaultu a da mozes u opcijama da disablujes ako neces.

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Redmi note 4, imam, 3/32 verziju sa s625.

Redmi 4 ti je sa 5" , redmi note 4 ti ej sa 5,5" ekranom, s tim da ti je Redmi 4 lošiji procesor (435 mislim).

Ukoliko je na Telenor mreži, onda traži Global verziju, koja podržava i LTE 20.

 

 

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...