Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Pa poruči OP3T kod nekog preko za 420€. Moj OPO radi u principu ko sat, više od 2 godine. Da mi nije jednom ispao, pa sam nagnječio lajsnu sa strane, bio bi bukvalno kao nov.  Da ponovo kupujem telefon, bez problema bih uzeo OP3T. (OPET :tf:

 

Mislim, svaki ciga svoga konja hvali :)

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Ja sam krajem septembra prešao sa rootovanog s4 sa custom romom i kernelom na ip6s. Iskreno moja preporuka ti je ip6s. Ni jednom od tad mi telefon nije zabagovao, usporio itd. Baterija mi drži kao prvog dana, bukvalno se ne sećam da mi se telefon ugasio. Sam iOS mi je mnogo bolji od androida, jedino što sam ovde navikao na root i rootovane aplikacije, a ne bih baš da jailbreakujem ip, bar dok je pod garancijom. Tad sam ga platio 470e, preko oglasa, u vakuumu. Jedino što je mana je mali kapacitet memorije, ali za 1.24$ mesečno imaš 50 GB na iCloudu što je skroz kul.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ja imam 6s od proslog aprila cini mi se, 128gb i iskreno ne bi mi palo na pamet da se vracam na android. odgovara mi da mi telefon bude low maintenance, da ne baguje, stvarno mi ne terba drugi kompjuter u dzepu oko koga moram da se maltretiram podjednako. stvarno ne verujem da moze da ti se ne svidi

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

7 pre 6s samo u slucaju da dobijes neku bas dobru ponudu, posto je ipak noviji uredjaj, bolje ces ga prodati kod sledeceg menjanja i slicno. Moj burazer je iscimao MTS i dobio ga za nesto jace od 50k, 15 godina je korisnik ima jak paket itd. pa su mu dali popust. Ovako regularno ne vredi te pare.

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, druga je prica ako hoces da iskesiras, a ne na rate. Iscimas ih tipa da ti ostave 50% ako iskesiras, da su ti drugi dali dobre uslove ali da ne bi da menjas mrezu i tako neko kenjanje :D Ne bi verovao koliko prolazi ta prica, pogotovo u MTS-u.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, killYg0r said:

nemoj ip samo zbog kurvi koje se slikaju u kupatilu

koja je ovo sad sezona i epizoda, nisam ispratio?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako imas nacina nemoj se ni saliti i uzmi ip7. Ima smisla ne unapredjivati sa 6s na 7, ali ako uzimas nov uredjaj nemoj 6s, 7 je dosta "bolji" telefon, cip pere, skroz vodootporan, jos kompaktnije napravljen, (meni bitno) one ugly ass linije od antene su sada gore i prelepo izgleda, kamera bolja i ima opticku stabilizaciju (sto je pranje), blic bolji, zvucnici ubice stereo zvuk, fingerprint otkljucavanje besprekorno radi... Jako su ga namincali i sav je super.


Meni telenor dao za 440e + 2350 pretplata, posle, pa bukvalno mesec i po dana cimanja i razgovora sa njihovim customer care centrom kojima svaki put objasnjavam kako su bulja od firme :D

 

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

nije skroz vodootporan, ali se slažem da je bolji telefon. Ne ako imaš već 6 ili 6s npr, ali za nov, da, definitivno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@tortky

Nosam htc 10 evo nekoliko meseci

odlican tel, ima lepu tezinu zbog kucista, taman je veliki da se komotno koristi jednom rukom, baterija meni odlicna, fast charging opcija radi odlicno, ice vew radi lepo, nije pretrpan bloatwareom, stigao je u nugat koji nisam stavio jer nisam vise lud za tim tripovima oko najnovijih apdejtova, problema sa wifijem nisam imao

jedino upozorenje oko tog alu kucista, ipak moze da se osteti pa vidi da uzmes case koji stiti i donju/gornju ivicu (mahinalno sam ga u autu spustio malo jace u rupu pored menjaca u kojem su se jbg zadesio svezanj kljuceva i prc jbg malecno ostecenje na samoj ivici se pojavilo)

 

poy

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, dobrivoje said:

Ima neko iskustva sa Xiaomi Note 4 sa Snapdragon procesorom? Vredi li uzimati, kakav je izbor romova, itd. 

Vidi ovde sveeee

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/xiaomi-redmi-note-4-snapdragon-roms-kernels-recoveries--other-development

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ne videh da li ima teme za nove modele predstavljene pre par nedelja u Barseloni.

Video sam da je Soni izbacio zver sto se tice kamere

https://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-xz-premium/

Uskoro ce da se menja telefon (zena sad krajem aprila, ja u avgustu), a navikao sam na Sony, iako me ovi njihovi modeli posle Z3 nisu nesto ubedili... Ovo moze da bude zanimljivo.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Ja se takodje dvoumim da li da kupim z5c ili da cekam da izadje xzc, s' tim sto ne znam koja ce biti razlika u ceni izmedju ta dva modela, i da li se ta ista razlika isplati za +2GB rama, jaci procesor, bolji ekran i kameru (realno mi onaj slowmo nista ne znaci)

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...