Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Tolika količina memorije je u disproporciji sa snagom procesora i grafike u telefonu. Bespotrebni marketinški fazon.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni je dosta memorije kul u smislu da možeš da imaš otvoreno gomilu aplikacija i da se to ne oseti što bi se reklo. Tipa ovaj moj ima 3GB i često imam učitanih 50+ aplikacija, kad kreneš da skroluješ po onom task manageru kraja nema i zaista se ne oseti po pitanju performansi telefona (druga stvar je na primer trajanje baterije ali kao ok mi je). I onda rekavši to zaključujem da teško mogu da nađem opravdanje za 6GB u ovom trenutku :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Imam ja 640 LTE oko godinu dana.

Za to vreme sam morao 2x factory reset da radim jer se telefon raspao softverski. Viber mi ne izbacuje notifikacije iako su ukljucene, nego ponekad moram u samu konverzaciju da udjem da bi video nove poruke (ne pomaze ni factory, reinstalacija aplikacije ni brisanje cache-a) Kolegi recimo samo stizu poruke da ga je neko zvao i da je imao propusten poziv na 830-ici a uzeo je telefon pre mesec dana

Pozitivne strane su sto je optimizovan, u smislu da sve sto postoji i radi na njemu ide tecno i glatko, nije komplikovan za koriscenje, cene su pristupacne, default mape/navigacija radi odlicno i ima offline rezim, baterija traje danima ako se koristi samo kao telefon.

Generalno za te pare je bolji od random androida ali posto nije previse zaziveo brend prosto su odustali da razvijaju ovo previse i vise deluje kao da su kupili Nokiju da bi ih sklonili sa trzista

Link to comment
Share on other sites

Da li možeš da obrazložiš zašto je član jednog ekstraordinarnog udruženja pod imenom RuR 2015. godine kupio telefon koji ne koristi Android operativni sistem?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2016 at 4:53 PM, Zwerko said:

Mislim da nema potrebe da se cimas sa Bluetooth stickom, daces par hiljada vise a ne sluzi nicemu osim da se ne vidi kabl. Ovo najjednostavnije resenje je sasvim ok, okidac se kaci na ulaz za slusalice koji ima svaki telefon i to sljaka sasvim ok a nije ti zao sto si dao 800 dinara kad dosadi posle 15 dana. 

Sto se hejta na selfie stick tice razumem, i moja logika je bila ista, ali prosto ne shvatate koliko je to sad prosireno medju decom. Tipa ova moja neka bratanica, sad ce 13, ono dete stvarno sto bi se reklo streber, ide na drzavna takmicenja iz matematike i fizike i mora selfie stick pa da umre. Ide unaokolo i slika selfije i bez sticka non stop i kaci na Instagram gde celo odeljenje medjusobno komentarise ko je kakav selfie napravio. Jbg, tako je... 

Hvala Care, kupljeno po preporuci, i radi savršeno, bez obzira što su bili i nekih jeftinijih sa Bluetooth na nekoj akciji, predloženo rešenje je bolje jer se ne troši baterija telefona, a i "motka" je solidna za "samoodbranu" od ovih "protivnika selfija"

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam N4, batevija lagano umire.

Ima li svrhe da ne uzmem N5X?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

swe pohwale za n5x, osim sto sam sa njim prvi put stekao osecaj da imam bas preozbiljnu cigletinu u ruci, a mislio sam da je n5 cigletina za moje poimanje :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Video bi šta je cigletina kada bi ga stavio u ovaj armor box...

i-Blason-nexus-5x-armorbox-dual-layer-pr

 

Toliko se uveća da je zabrinjavajuće, ljudi čudno gledaju kada ga metnem na astal. Pre neki dan kada sam izvadio telefon oduševio sam se koliko je fit i super leži u ruci.

Edited by VEGE
Link to comment
Share on other sites

Ista priča, ali je telefon neuništiv, mislim da sam ga zavalio par puta iz sve snage u beton (isklizne mi, krenem da ga uhvatim i još jače ga zalepim) i ništa mu ne fali.

http://images.mobilefun.co.uk/graphics/productgalleries/41295/spigen-slim-armor-case-for-lg-g2-metal-slate-p41295-a.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

I meni se to 5,2 čini prevelikim, a realno mi ogroman ekran i ne treba.

Zato i pitam, ima li šta da je u toj ceni, da je kul, da ima pristojnu kameru i da je najviše 5"?

Važno mi je da telefon nije smeće, da radi BEZ BAGOVANJA što se sad kaže i da može da tera Hearthstone.

Uglavnom se koristi za telefoniranje, mejlove i surf.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...