Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Dajte predlog za mob od 100e. Za kevu je, a ona ima krsh od htc desire c, tako da ce joj sve biti bolje od toga. Ako treba moze i 110e!!!

http://world.wikomobile.com/p-Wiko-smartphones


Keva uzela u švabiji pre 5 meseci ovo, kad mi rekla bio sam u fazonu lol, kad je došla i kad sam ga uzeo u ruke skapiro sam da je naj smartfon za 100eur koji može jebeno da se kupi. Potraži ovde po oglasima, ima nekoliko modela...


 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

živo me zanimaju utisci iz prve ruke :)

Onako...Mnogo lepše izgleda nego što leži u ruci, možda je bolje sa nekim oklopom/silikonom, ali ovako nije to to. Manji je od iPhone 6+ iako ima veći ekran, sa zadnje strane izgleda ekstra, osim čitača otiska prsta koji čudno izgleda :-)
Deo oko kamere je takodje lepo stilizovan i nije toliko grbav koliko deluje na slikama (bar meni). Ako ga podižeš sa stola, nema šanse da ne pritisneš lock ili volume tastere, jer su smešteni maltene na sredini stranice, umesto da su pomereni bar 2cm iznad, kao kod većine telefona. S prednje strane ako ga gledaš dok je ugašen ekran, nećeš na prvi pogled (dok ne ugledaš sočivo kamere) znati gde je slušalica gde je mikrofon, što je nasledio od Motorole Nexus 6.
Sa zadnje strane je baš blago zaobljen, dok mu napred staklo iskače iz ivica što se meni ne svidja.

S obzirom da koristi USB Type-C, moraćeš da nosiš kablić i punjač sa sobom, jer teško da ćeš moći da pozajmiš od nekoga :-)

  • Upvote (+1) 1

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

ja lično bih za te pare uzeo m9 ili možda čak oneplus two koji je 380e za 64GB recimo.

realno baš možeš da biraš za te pare...

Hmm m9 je 380e i izgleda zanimljivo..

Inace video ovo juce: 

https://www.youtube.com/watch?v=tTIaUH6PIvo&t=2m55s

Nexus 6P se lomi kao igracka.. Dal je moguce da su ovoliko failovali :( 

Imam i ponudu za nov s6 edge plus za 500e donet iz amerike

 

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

živo me zanimaju utisci iz prve ruke :)

Onako...Mnogo lepše izgleda nego što leži u ruci, možda je bolje sa nekim oklopom/silikonom, ali ovako nije to to. Manji je od iPhone 6+ iako ima veći ekran, sa zadnje strane izgleda ekstra, osim čitača otiska prsta koji čudno izgleda :-)
Deo oko kamere je takodje lepo stilizovan i nije toliko grbav koliko deluje na slikama (bar meni). Ako ga podižeš sa stola, nema šanse da ne pritisneš lock ili volume tastere, jer su smešteni maltene na sredini stranice, umesto da su pomereni bar 2cm iznad, kao kod većine telefona. S prednje strane ako ga gledaš dok je ugašen ekran, nećeš na prvi pogled (dok ne ugledaš sočivo kamere) znati gde je slušalica gde je mikrofon, što je nasledio od Motorole Nexus 6.
Sa zadnje strane je baš blago zaobljen, dok mu napred staklo iskače iz ivica što se meni ne svidja.

S obzirom da koristi USB Type-C, moraćeš da nosiš kablić i punjač sa sobom, jer teško da ćeš moći da pozajmiš od nekoga :-)

pih, šteta, baš sam mislio da je ok.

Link to comment
Share on other sites

Android je njesra, kupi polovan iPhone.

ne loži se, šesticu isto pogadja problem da se sjebe Power dugme :tf:

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Android je njesra, kupi polovan iPhone.

ne loži se, šesticu isto pogadja problem da se sjebe Power dugme :tf:

Google is said to be considering Swift as a ‘first class’ language for Android

http://thenextweb.com/dd/2016/04/07/google-facebook-uber-swift/#gref

 

možda za koju godinu ipak ima nade za Android :tf:

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Lomi se kad ga lik sa rukom k'o moja butina savije iz sve snage, možeš misliti.

mislim da preterujes. ono stvarno izgleda presmesno, a mislim da je bitniji deo na npr. 1:25 nego ovo savijanje

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...