Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ako je verovati tekstu koji sam okačio, telefon ima ekran dijagonale 5". Ja npr ne bih koristio taj Asus ni da mi neko pokloni, samo zbog veličine ekrana...

A drugo, Asus kao brend mobilnih telefona je toliko jak na našem tržištu, da mislim da ga je Tesla prešišao preko noći, videćete kad krene prodaja, neće ga vama "zaaljati" sigurno, ali vi i niste njihova ciljna grupa :-)

Telefon ima sve što i prošlogodišnji flagship uređaji, osim rezolucije...Quad-core, 2GB RAM-a, 13Mpix zadnju, "longlife" bateriju [roflmao] , ali ajde da sačekamo zvanićne podatke :-)

Moj n4 od pre 3 godine ima quad-core i 2 giga...

Link to comment
Share on other sites

A slepci iz Google-a se zaje*ali, pa izbacili N5 koji isto ima quad-core i 2GB umesto na naštancaju još 300miliona N4 za narednih 10 godina...

Kao što rekoh, ljudi koje interesuje da li je Snapdragon, Exynos ili Intel Atom u telefonu, da li ima Adreno ili Mali, da li u full HD rezoluciji snima u 30 ili 60 fps-a nisu ciljna grupa za Tesla telefon, to je za ljude kojima je Huawei "kinesko đubre", a Tesla "ozbiljan" domaći brend

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Sad sam tek shvatio da sam mislio da ima 6" ekran jer se iz nekog razloga zove Tesla 6 :)

Poenta nije uopste u tome koji ima procesor ili cipset, niti to toliko gledaju ljudi, vec kako ce se pokazati sto se tice koriscenja, pouzadnosti i na kraju cene koja bas i nije mala. Mene je recimo prodavac u jednoj radnji veceg trgovinskog lanca tehnike ubedjivao da je bolje da uzmem Vox nego Tesla televizor jer im se puno vracaju. Ja nemam pojma da li je to istina ili samo on gura neku svoju pricu ali je cinjenica da s pojavom Vox, Fox, Weg i ostalih su ljudi skontali da kineza mozes da brendiras kako god hoces i da to bude "domaci proizvod". I iako neko arci Teslino ime ne deluje mi da ljudi mnogo padaju na tu "domaci premium brend" pricu. Kad bi to isto nudili po povoljnim cenama to bi imalo vise smisla, s ovom cenom su previse blizu premium brendovima, bas zato sto se ljudi ne razumeju ce pre za iste pare uzeti Galaxy S3 Neo nego Teslu 6 jer Samsung ima mnogo jaci marketing iako je telefon očigledno slabiji.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Probaj da njegovu karticu stavis u drugi fon pa da vidis da li se desava isto, mozda je nesto prsla i kartica. Ako nema problema guglaj po netu taj model (nisi naveo koji Alcatel) pa vidi da li je neko imao slican problem.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Koja je procedura za kupovinu iphone-a 'kad imas nekog u americi da ti donese'? Unlocked varijanta ne dolazi u obzir, pa me zanima sta se desava kad uzmes na paket (najjeftiniji je 45$ mesecno cini mi se 2 godine)? Jel mozes da prijavis da si ga izgubio pa da raskines ugovor?

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Koja je procedura za kupovinu iphone-a 'kad imas nekog u americi da ti donese'? Unlocked varijanta ne dolazi u obzir, pa me zanima sta se desava kad uzmes na paket (najjeftiniji je 45$ mesecno cini mi se 2 godine)? Jel mozes da prijavis da si ga izgubio pa da raskines ugovor?

mora baš baš baš brzo da trči

Link to comment
Share on other sites

nova vrhunska ponuda kod vipa, daju 50 posto popusta ako kupite uredjaj na 24 rate! na taj nacin mozete postati ponosni vlasnik nokijie 520 (na primer) za samo 18984 dinara!

 

vip_lol.png

Pa ovo je #totalnolajk!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ljudi dragi,

 

Znam da sam cimao i ranije za preporuku za telefon, ali sad moram jos jednom.

 

Elem, neki drugar iz USA moze da mi donese neki telefon, ali samo ako mu pokazem sa amazon-a neki, bilo koji. Jel bi mogao neko da mi preporuci neki telefon do 250-260 dolara s amazon.com-a ? :) Primetio sam da su tamo dosta jeftiniji, pa eto. Trebalo bi da odlucim do sutra nekad, posto imam timelimit.

 

FALA!

 

edit:

Sad vidim da je na moj prethodni post Vica napisao nexus5 ili g3, to su oba LG?

Takodje, ne vidim da mogu da se kupe za do 250eur (neka bude eur, a ne usd)..... a ne kupuje mi se polovan telefon. Sta ima novo za te pare da je solidno?

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razmisljao da menjam telefon (koristim htc m7 vec duze vreme) ali malo sam pregledao oglase i shvatio da ovaj moj telefon niko ne bi kupio (sav izgreban, ekran napuko po horizontali). Ono sto je najcudnije je da on mene i dalje odlicno sluzi, ta pukotina na ekranu ne utice na koriscenje vec samo estetski deluje malo ruznjikavo (vec sam dva puta menjao ekran tako ne zelim to jos jednom da radim). Jedino mu je kamera malo losija kad nema dovoljno dnevnog svetla ali jbga... Sad, hteo sam da uzmem Alfu  posto izgleda potpuno isto kao s2 (meni najdrazi telefon) a deluje mi da ima ok specifikacije pa me zanima Vase misljenje o tom telefonu? 

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...