Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

S obzirom da nisam neki advanced android user, nisam pisao nikakav m8 review. Kamera odlicna, ima odlicnu 360 panoramu i dobar 3D efekat slika, ali sam to samo probao u prvih par dana i na tome se zavrsilo. Posle m7 i baga sa kamerom koji su mnogi imali (svih troje ljudi koje ja znam da imaju taj telefon imali su isti problem sa kamerom kao i ja, crvene fleke. Neki u manjoj a neki u vecoj meri).
Stvar koja me je najvise iznenadila su zvucnici koji su na M7 bili odlicni, a na osmici jos bolji. Uskoro cu poceti da kuburim sa memorijom, ali kartica ce odraditi posao. Baterija je brzo izgubila maksimalni kapacitet, ali posle lolipop apdejta drzi 30% duze i izgura dan bez problema.

Link to comment
Share on other sites

 i mene malo zabrinjava lice glagola moći :D

Mene zabrinjava što mi je odgovorio sa wtf :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gde nisi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li je ovo ok cena za relativno mator telefon?

http://www.kupujemprodajem.com/nexus-4-8gb-19467309-oglas.htm?filter_id=292

Da li je mozda bolje samo dodati 50€ i uzeti nov moto g2? Najbolja opcija bi bio Nexus 5, ali nije mi jos poslo za rukom da nadjem jedan u finom stanju a da bude ispod 200...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Ne uzimam telefon za sebe, zato i imam taj hard cap od 200 evra, inace bih jurio Nexus 5 :)

 

Nije bitno toliko sto nije nov, 8gb memorije je sasvim dovoljno, a ni dual sim nije neki faktor, tako da je ocigledan izbor Nexus, hvala na pomoci... :D

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Da jbt, nećeš moći 8.000 bukmarka i zilion stripova da staviš na njega :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ipak sam iskopao malo bolji oglas, 16 gb memorije + 4 futrole za 150€, cak ima i foliju na ekranu :D

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Ljudi mozda je malo offtopic , Kupio sam Nexus 5 pre 8 meseci i evo danas mi ispade i razbio se ekran... Poslao sam poruku nekom liku sto prodaje telefone u Balkanskoj , kaze da je 125E popravka , sto mi je malo cudno , buduci da sam iphone 4s isti slucaj popravio za 40E... Zna li neko o cemu se radi (cemu tolika razlika u ceni) , i da li je to zapravo tacna cena zamene ekrana... ? Hvala :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

ja sam, poređenja radi, u septembru menjao ceo ekran na n4 za 85e, nešto mi je mnogo da je 40e razlika u ceni ta dva ekrana. u svakom slučaju očigledno nije tako jeftina zamena kao za iphone. za svaki slučaj uzmi okreni još par servisa, možda nađeš nešto povoljnije.

Edited by Doca.
  • Upvote (+1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

@vitjy , popucao je i gornji desni deo maske... tako da... :/

 

U sustini telefon reaguje isto kao sto je reagovao i pre. Radi mu svaki milimetar ekrana , ja bih rekao da nije ekran pukao nego onaj sloj iznad posto nemam mrtve piksele niti ista (sto je bio slucaj kod ajfona , nije reagovao dobar deo ekrana i bio je "mrtav") , tako da cu verovatno guliti jos sa ovakvim ekranom , jeste malo ruzno ali makar je funkcionalno. Smor je sto je sastavljen tako da mora sve da se menja , pa pretpostavljam da nema veze sto ekran nije pukao :/ Previse mi je ~100e za ekran 

^.^

Link to comment
Share on other sites

btw... izgleda da mi je riknulo jos nesto... 

Pre lomljenja ekrana , mogao sam recimo pozovem neki broj , i onda kad mi je na uvetu telefon mi je crn , a kada ga odaljim onda mogu da prekinem poziv i to... sada cim okrenem broj ekran je crn do kraja poziva (ne mogu ni da prekinem :( ) [*]

^.^

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dva puta sjebao N5 ekran, menjao sam. Oba puta me sa isporukom koštalo oko 90 evra, kupio sam skuplju varijantu, sa frameom jer je daleko lakša za menjanje. Tako da ako neko drugi to radi, majstor štagod, ta cena čak i nije abnormalna. Moraju i oni od nečega da žive.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...