Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Предобро, можда трипујем, али ми се чини да ми батерија боље држи.

Могли су да оставе Quickoffice, али добро, скинух ову Мајкрософтову Офис апликацију. :)

Да ли могу некако да вратим на стари систем ових отворених апликација (скроз десно дугме), треба ми некад да видим цео прозор без улажења у дату апликацију, по овом новом се преклапају, па се види само део?

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

što se tiče sluški, ja sam uzeo panasonic po ovoj preporuci: http://www.theverge.com/2014/9/11/6135957/best-headphones-under-50

 

kod nas nisam našao tačno ovaj model pa sam uzeo model bez mikrofona jer mi ne treba. za te pare kidaju, bas se čuje fino, zvuk je lep međutim možda bi mogao da bude malo jači. pritom su ubedljivo najudobnije slušalice tog tipa koje sam koristio.

 

ovde sam kupio: http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/web-kamere,-slusalice/PANASONIC-RP_HJE125E_A-blue-25641/?utm_source=eponuda.com&utm_medium=eponuda&utm_campaign=direct_link

 

 

edit:

 

juče sam uradio factory reset, čak spustio i google factory image. pre 2 sata skinuo telefon sa punjača, praktično ga nisam ni koristio do sada i ostalo mi je 80%. nadam se da će se rešiti ovo nekakim apdejtom :(

hvala doco na preporuci.. bio da njihove prodavnice juce, ali su im sve slusalice bez mikrofona a to mi je najbitnije pa na kraju nisam ni uzeo.. izgleda ce tehnomanija da zavrsi posao.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

nisam imao nekog preteranog iskustva sa WM. keva uzela Lumiu 630 preko telenora, pa ja sam odusevljen kako radi.

kvalitet izrade je odlican, pretpostavljam da moze biti samo bolji kod high end modela.

WM isto. i dalje je ogranicen OS, ali ko ne trazi puno, a zeli brz rad telefona, mislim da je ovo ok izbor.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ukidanjem brenda nokia, mislim da je ms zapečatio sudbinu windows phone platforme.glupo je mozda, ali ja bih uvek kupio nokija telefon, a nikad windows.

sudeci po tome sto je udeo pao na 2 posto, nakon blagog perioda rasta, deluje da dosta ljudi isto misli :)

i jos da dodam, tice se baterija.

sa baterijom dobijenom u uk uz nokiju 520 (provider o2), radim barem 48 sati. genericka baterija traje manje od 24h u istom telefonu. skandal.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ukidanjem brenda nokia, mislim da je ms zapečatio sudbinu windows phone platforme.glupo je mozda, ali ja bih uvek kupio nokija telefon, a nikad windows.

sudeci po tome sto je udeo pao na 2 posto, nakon blagog perioda rasta, deluje da dosta ljudi isto misli :)

i jos da dodam, tice se baterija.

sa baterijom dobijenom u uk uz nokiju 520 (provider o2), radim barem 48 sati. genericka baterija traje manje od 24h u istom telefonu. skandal.

Nisu mogli drukcije. Nokia je MSu ekskluzivno iznajmila ime na trzistu telefona na 2 godine. Zato niko drugi ne može da napravi Nokia GSM uredjaj, al sta kad isteknu te dve godine? MS bi nekom drugom odrzavao ime na trzistu, male su sanse da bi im Nokia ponovo dala ekskluzivnost, ili ime at all.

Link to comment
Share on other sites

Koji od ova 4 da kupim ženi?

Lenovo S850

LG L Bello

LG G2 mini

LG L90

 

Ja sam onomad pazario L Fino koji je manja varijanta L Bello i sasvim je ok, to bi bila moja preporuka jer je prosto najnoviji model i najvece su sanse da dobija apdejtove i sl, sve ostalo je vrlo slicno sto se LG modela tice, ovaj Lenovo nisam probao. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da sam na tvom mestu, čekao bih da iskoči neka kul ponuda za N4, Moto G ili Moto G2.

 

Samo da se javim, uzeo sam moto g2, sjajan je telefon :) 

 

Jos samo jedno pitanje, ocu da uzmem memorijsku, posto mi 8gb vec tesno, jel bitno koji je brend il da uzmem najjeftiniju?

Edited by supyoyo
Link to comment
Share on other sites

Samo da se javim, uzeo sam moto g2, sjajan je telefon :) 

 

Jos samo jedno pitanje, ocu da uzmem memorijsku, posto mi 8gb vec tesno, jel bitno koji je brend il da uzmem najjeftiniju?

 

Ako nije tajna koliko si ga platio ako si ga kupovao kod nas? Ja nesto slucajno naisao na neke cene pa mi delovalo previse... 

 

Sto se kartice tice ako uzimas neku od 16GB ili vise gledaj da bude bar class 10, preko toga neke one "pro" i "ultra" i slicne varijante ti se ne isplate osim bas ako svakog dana prebacujes neku ogromnu kolicinu podataka na fon. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...