Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

svakom ko gleda da kupi telefon, ako nema para za nexus, svakako neka razmotri lumiu 1320.

6 incha ekran sa 245 ppi, sve bolji i bolji win phone os (8.1 je doveo do toga da stvarno veoma malo zaostaje za androidom/ios, a vec ne vredi trositi reci kako glatko radi), za 200 eura, pa to je povoljno.

nije flegšip, ali ljudi za 200 eura 6 incha, dual core 1700...meni je ovo best buy

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

svakom ko gleda da kupi telefon, ako nema para za nexus, svakako neka razmotri lumiu 1320.

6 incha ekran sa 245 ppi, sve bolji i bolji win phone os (8.1 je doveo do toga da stvarno veoma malo zaostaje za androidom/ios, a vec ne vredi trositi reci kako glatko radi), za 200 eura, pa to je povoljno.

nije flegšip, ali ljudi za 200 eura 6 incha, dual core 1700...meni je ovo best buy

Ali n4 je 150e i i dalje je flagship.

  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

LS daju garanciju 2 godine na ceo telefon. Mene su uglavnom ispostovali, nisu pravili probleme meni i jednoj zeni koja je reklamirala istovremeno kad i ja. Bilo povuci-potegni na samom kraju kad sam dosao po telefon, ali uz kracu raspravu je zavrseno kako valja.  Nacelno sam imao dosta manje problema sa njima nego sa drugim radnjama iste sive kategorije.

Link to comment
Share on other sites

Telekoplus me je ispostovao za GNex skroz jedino sto su skuplji jer racunaju dinarsku protivvrednost po najvisem mogucem kursu, doduse, nije se kvario tako da taj deo ne znam..

U Logicu su ispali govna kad sam hteo N4 da uzmem kod njih tako da ih redovno pljujem pred ljudima, ali je drugar nosio svoj N4 kod njih i malo su se natezali ali su ga sredili na kraju..

Moj ti je savet da batalis sve te radnjice nego da navatas "polovan" na mobilnomsvetu sa neke mreze i da te boli uvo, ja sam uzeo tako N4 i N5 a N4 su mi bukvalno remontovali u garanciji u ovlascenom servisu :D

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...