Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

logic shop u balkanskoj ako hoćeš garanciju

 

inače oglasi car

+1 ispostuju 24 meseca, ali hoce da zakinu na drugom mestu. Menjali mi aparat posle 14 meseci (fabricki defekt) i hteli da nastave staru garanciju, a po zakonu treba nova od pocetka. Nastala prepirka, vlasnik se pravio Tosa, pa zamalo palo zvanje trzisne. Tek su tada popustili.

 

Ako ulovis u oglasima sa 24m prave garancije, da nije precenjen, to ti je najbolja opcija.

 

I te cene na MS u evrima, kad pozoves radnju sa spiska, saopste ti kurs od 117.5-118 za evro.

Edited by Mawtchie
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Црни или бели Н5?

Је л' се она глоси пластика и лајсна око екрана на белом гребу више него на матираном црном?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Шта мислите о овом телефону?

http://www.gsmarena.com/oneplus_one-6327.php

Карактеристике су феноменалне, не знам само колико ће наши набифлати цену..

И ЦМ као "фабрички" софтвер делује обећавајуће...

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ako ga kod nas ikada bude..

A sto se tice custom romova, Paranoid Android ili Omnirom? PA ima immersive mod koji mi se do jaja svidja, a Omnirom ima split screen koji je jos bolja fora :D

Ili neki treci?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Nisam nasao po netu nista a da ne otvaram novi topic. Jel zna neko koliko kosta zamena ekrana na S3 u Srbiji? Ne samo staklo nego ceo ekran sa touch screenom

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nisam nasao po netu nista a da ne otvaram novi topic. Jel zna neko koliko kosta zamena ekrana na S3 u Srbiji? Ne samo staklo nego ceo ekran sa touch screenom

Ja sam dao u decembru 120 eu koliko se secam, raspitivao sam se pre nedelje-dve msm da mi je lik rekao da je ispod 100 al' ne drzi me za rec

Edit: ako budes popravljao ovde negde ~Ns javi cenu :)

Edited by Jere_
Link to comment
Share on other sites

Mlađi brat bio dobar u školi (12 godina), popravio ponašanje i od para koje je skupio od rođendana do saada, itd... želi da kupi neki telefon i roditelji rešili da ga puste da kupi nešto do 150 evra :)

Ideju nemam šta je u tom rangu kvalitetno, dobro i izdržljivo :) Suggestions? 

Link to comment
Share on other sites

Video sam da Lenovo A680 ima da se nadje za te pare regularno u radnjama tipa Gigatron, Winwin i sl. IPS 4.5" ekran,854x480 rezolucija, 1GB RAM, quad core procesor, deluje solidno za te pare a i sta sam nalazio po netu je uglavnom pozitivno, ali ga nisam probao uzivo.

  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...