Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Можеш ти то и на дуже да развучеш, ја сам прво потписао на једну годину, па сам на истеку те године продужио на још две, тако да капирам да може то годинама да се развлачи јер ће увек имати неку акцију ;)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

haaalp

dobio sam danas s4 i hocu da ga zastitim nekako jer imam osecaj da ce posle prvog ispadanja da se izlomi. nikad nisam kupovao nikakve futrole i ostalo i nemam pojma sta da uzimam. dajte neki predlog

  • Downvote (-1) 1

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Mislis da kupis a da ne vidis? Zaboravi to osim ako nije novo zapakovano. I ovu 6303 nokiju sam samo nasao na sajtu pa smo se posle nasli da vidim

Ne,ne to nikako...Naravno da bih isao da vidim,vec mi ne uliva to sve toliko poverenja,al' ima par drugara koji su uzeli nexus 4,xperia T itd. i sve je korektno...

Cisto da cujem vise misljenja

Link to comment
Share on other sites

Uzmi preko oglasa na mobilnom svetu, ili vidi koliko sta kosta u Telekoplusu. Ne kazem da je i to kupujem-prodajem losa opcija, ali ja se opet ne bih sa time baktao, pogotovu za neku malo skuplju stvar.. Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

kada sam planirao da kupim s2, neki lik mi nudio za 200e. da mi posalje iz nekog sela, ne secam se koja mu je lokacija pisala, pritom je bio nedavno registrovan

poslao sam mu pm, bez neke namere da zapravo kupim na taj nacin. danas sam pogledao inbox, i vidim da mu je blokiran nalog.

ima svakakvih pokusaja prevare, trazi nekog kupca koj ti deluje pouzdano za pocetak ;)

edit: odnosi se na kupujemprodajem

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...