Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Probao sam skype na novom telefonu, radi dojaja sa primary kamerom. Mozda je to cak i bolje posto cu u dosta slucajeva prilikom video call-a pokazivati okolinu a ne sebe. A plus je i kvalitetnija slika. Nego failovao sam sto nisam ranije uzeo neki smartphone. Bas je bilo dosta stvari za ufotkati/snimiti prethodnih godinu dana

Nego jel zna neko kako da prebacim skype na loud speaker?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko manje para i jel dosta bolji nexus S ? Ja nemam blage veze o telefonima, nikad nisam imao ni touchscreen... Ono sto ja razlikujem je da desire ima bolju kameru, ekran, manje memorije... Inace sam mislio na nov telefon za 220e, mozda me nisi razumeo. Posto vidim da je kod nas oko 300e.

Link to comment
Share on other sites

Nasao sam HTC Desire HD za 220e, vredi li uzeti ?

Desire HD nemoj nikako, evo prosle nedelje je HTC objavio da ipak nece biti ICS update za njega, iako je bio najavljen, jer je telefon previse spor. Naravno postoje neoficijelni ICS romovi za njega, ali prosto kao ilustracija performansi telefona.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nijedan. uzmi nexus s :)

evo ima ih sad po oglasima oko 160 eura. ja od 1999 furam jeftine telefone ili telefone za dinar. ovo je prvi telefon koji sam kupio da kosta vise od boksa cigara, vitja me nalozio.

stvarno je savrsen, a sto je najludje sa jb jako brzo radi. ali bas bas brzo. a ako nes dajes pare, skroz je ok uzeti i kod provajders fon za dinar.

i jos nesto. propast simbijana, i strmoglav nokije dovela je do toga da za 90 -150 eura mozes uzeti dobre nokije. a ako nisi android fan, i dalje je cinjenica da su savrseni telefoni

e da, za lg, uzeo sam jeleni malo slaibiji ali sa tim oblikom i iz te serije. NI SLUCAJNO. ta rezolucija na 4 " ekranu, pa to je odurno. i gps jako lose radi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sačekaj da ti ja uvalim GNex za 2-3 nedelje :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pero, za koliko ces ga prodavati? Da sredimo mozda neki dil :::

Ovaj Vudu, ponudi mu covek bruka fon i on se raspekmezi da je sranje :P

Dodao bih da je taj Skate krs od uredjaja. Ima ortak i ono, laguje, baguje, smara... ako vec uzimas nesto, uzmi na telekomu 50% manju pretplatu i pazari nexus s, neces se pokajati.

Link to comment
Share on other sites

Kako provaliti da li je fon kraden ili nije neki chinese trash copy(konkretno me nexus s zanima)?

Jbg, totalni sam nub :c

Dal je kraden nemam pojma kako provaliti, verovatno nikako. A kineske tres kopije se vrlo lako primete, prosto je losiji ekran, sporije radi, generalno je krs. Najlakse da vidis koji oces telefon, odes kod mobilnih operatera gde ima taj telefon ukljucen, poigras se malo s njime. Ako si ga koristio bar pet minuta pre toga primetices odmah razliku u odnosu na kopiju. Naravno pogledati ono ispod baterije i sl da li deluje normalno tipa pise Samsung i sl :)

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja uzeo Huaweia G300, nov sa garancijom 2 godine za 125jura(14600, kesirao 6k ostalo na 6 rata) u lelekomu sa najmanjim paketom prenesi 100 (600 din mesecno)

hteo sam da uzmem neki polovan samsung s/s+, ali ipak je garancija pobedila sve ostale probleme koje dolaze sa koriscenim telefonima

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...