Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

CS:GO je jedno veliko sranje, sto bi bilo samo moje skromno misljenje. Ja bih iskreno voleo da se igra cs promod umesto cs 1.6 (tj ne bih voleo da se 1.6 ikada menja:) ) sto ne znaci da je go losa igrica u globalu, jednostavno je losa za igrace cs 1.6 verzije. CS:GO ce biti sigurno main title na svim turnirima jer ogromne pare ulazu tu a cs promod ne vidim ko bi mogao da pogura. Da se ja pitam ubacio bih cs promod kao main title na turnirima a cs:go bi jednostavno mogao da zameni cs:s i cod, ali posto se ja ne pitam ni u svojoj kuci a kamoli u necemo drugom onda ce biti onako kako ja ne prizeljukjem ::)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zavisi kako gledate na igricu. Ne mozes ocekivati da posle 10 min naviknes i ocekujes da ce ti biti kao da igras 1.6. Ovo je nova igrica, kao kad si poceo 1.6 bilo ti je sve zajebano, samo sto sad znas dosta vise pa ces brze i da se naviknes i postanes bolji.

pre nego si poceo 1.6,igrao si 1.5 :),a ovo je apsolutno druga igrica,nema neke razlike kad prelazis sa 1.6 na dotu 2 ili sa 1.6 na cs:go(vno) :D

Link to comment
Share on other sites

^a ako si igrao cs:s? ti mislis da ti je neka prevelika razlika izmedju cs:s i cs:go?

Ovde je suvisno raspravljati o ukusima, svako ima neki svoj drugi ugao gledanja na igru. Sto se mene licno tice, kada bih namestio fps i sve kurce, da mi radi besprekorno, bez razmisljanja bih ostavio 1.6 i presao na GO.

vrv ce sad biti komentari DZA BU kakav GO...

Edited by SENNA=D!
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

recoil mi je uzasan, nove bombe su mi bezveze. tesko je razaznati terore od kantera, skinovi su bas bedni.

inace igra je bukvalno sors... ali meni je igriva i generalno mi se svidja, pre bih igrao promod. ali sta god 1.6 je bas dosadio.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Najjači su mi ovi hejteri što pljuju po igri koju nisu ni probali, a 1.6 gistro dižu do nebesa. Pa upravo je 1.6 uništio scenu i doveo je do rascepa. Ovo je rimejk igre stare 12 godina koju će sada da pikaju neke nove generacije, baš kao što smo mi nekada uživali u starom dobrom cs-u. Osim toga, sada će gomila likova sa PS3, Mac i Xbox360 da se uključi u igru. Stara 1.6 zajednica će polako, ali sigurno da migrira prema GO. Ako to nije dovoljno, GO se potrudio da pokrade COD u pojedinim segmentima, pa je takođe sasvim realno očekivati i da deo ove zajednice vremenom pređe na GO. Dakle u broju igrača leži potencijal koji cs:s nikada nije imao. Znači kad se sve sabere i oduzme, GO će da dobije 50 ili 100 miliona novih igrača, a izgubiće pola miliona starih. Realno gledano, kome seva kara za tih pola miliona...?

Naravno tu je i pitanje cene, COD košta $70 dolara, GO $15. Jedina negativna strana cele priče je smrdljivi Steam, ali šta je tu je...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

http://store.steampowered.com/stats/

Да,40к GO играча би се у потпуности сложило са тобом. [roflmao] Чисто информативно,све игре које изађу у првих пар недеља на стиму лагано пробију 100/150k, а Skyrim је чини ми се имао 300к. GO колико је рекламиран + што има CS у свом имену треба да има много много више.

Већ је објашњено због чега GO кошта $15.

@prota_

Колико сам упознат,игра ће коштати "само" $15 зато што се заснива на такозваном XBLA систему ако могу тако да се изразим,а такве игре не прелазе цену од $20. Matchmaking систем итд. је такође један од захтева XBLA тако да то није ништа специјално што се ради за CS:GO.
Edited by декиша
Link to comment
Share on other sites

daj link objašnjenja.

ja to nekako kapiram da ljudi ili vole ili ne vole cs. prosto mnoge ljude uopšte ne zanima cs, pa neće ni da ga kupe da ga probaju ili da ga imaju u kolekciji, kao što bi učinili s nekim igricama.

tako da većina ljudi koji će preći na go su sadašnji igrači oba kantera, a svi su prilično ogorčeni novom igricom jer nije ono na šta su navikli. to je kao neki sajlent rat između sorsera i jedanšestera (lol) koji pljuju igricu koju igraju oni drugi i ne žele njene primese u svojoj igrici.

sad, ono što ljudi ne shvataju je da, ako ne pređu na go, njihove igrice više neće biti ni na jednom turniru. prosto je svetski trend da je popularnost 1.6 cs-a u opadanju, a ona sorsova je bila uvek bila i manja.

go će se gurati koliko je to moguće. ako ljudi ne pređu na njega, gejming kompanije i njihovi sponzori će videti da ni od toga nema vajde, i to će dropovati. valve to neće mnogo zaboleti jer im je glavni adut za zgrtanje para dota2.

a činjenica da promod nije zvaničan kanter je kapiram zbog para. njega su ljudi napravili u svojoj garaži, otprilike kao hobi, ono što rade u slobodno vreme. dok neka kompanija ne kupi tu igricu, neće se progurati.

opet, komjuniti kanteraša je ogroman, i kada bismo nekim čudom svi uspeli da se dogovorimo da igramo samo promod, morali bi da prate naše želje, i onda bi se igrao.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Да,40к GO играча би се у потпуности сложило са тобом. [roflmao]

@prota_

Pa to je u određenom trenutku bilo 40k GO igrača na Steam-u, to svakako nije broj prodatih kopija. Valve je najavio da će u beta programu biti 10k ljudi, a na kraju je bilo preko 310k (link: http://blog.counter-strike.net) i odigrano je preko 24 miliona rundi. U prva tri dana GO je kupilo nekoliko miliona ljudi, trenutno ima preko 2500 dedicated servera, a broj online korisnika je manje-više isti kao za cs (juče je bio za 5k veći, danas je tu negde). Šta misliš kakva će situacija da bude za dva, tri meseca, dok ljudi nabave igru...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...