Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

CS:GO je super igra i verujem da je ovo deo koji moze da uspe. A prvi dokaz su ti organizacije koje se prebacuju na CS:GO. Bukvalno citava elita Evrope prelazi na CS:GO plus ce biti dosta dobrih ekipa i organizacija koje su pre vodile Source kao VeryGames, Wolves, itd.

Vreme je za smenu igara. Dolaze Global Offensive, Dota 2, Guild Wars 2... Sve novije igre zahtevaju bolje kompjutere tako da moras kupiti bolju masinu ili ostati zauvek da igras CS 1.6

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

CS:GO je super igra i verujem da je ovo deo koji moze da uspe. A prvi dokaz su ti organizacije koje se prebacuju na CS:GO. Bukvalno citava elita Evrope prelazi na CS:GO plus ce biti dosta dobrih ekipa i organizacija koje su pre vodile Source kao VeryGames, Wolves, itd.

Vreme je za smenu igara. Dolaze Global Offensive, Dota 2, Guild Wars 2... Sve novije igre zahtevaju bolje kompjutere tako da moras kupiti bolju masinu ili ostati zauvek da igras CS 1.6

Jebiga, kad pogledas, to sto organizacije prelaze sa 1.6 na CS:GO je vise propaganda nego sto je GO stvarno dobar. Cinjenica je da se velikom broju 1.6 igraca ne dopada GO. Kako ja to vidim jeste kao pokusaj ujedinjavanja CS:S i 1.6 "community"-a i stvaranje mainstream igrice u koju nece da se ulaze kao sto se nije ulagalo u 1.6 - sto dalje znaci: obrtanje love.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, kad pogledas, to sto organizacije prelaze sa 1.6 na CS:GO je vise propaganda nego sto je GO stvarno dobar. Cinjenica je da se velikom broju 1.6 igraca ne dopada GO. Kako ja to vidim jeste kao pokusaj ujedinjavanja CS:S i 1.6 "community"-a i stvaranje mainstream igrice u koju nece da se ulaze kao sto se nije ulagalo u 1.6 - sto dalje znaci: obrtanje love.

Sto se tice para stoji i guranja ta prica stoji. Toliko je ocigledno da je guraju iako se "vecini" ne dopada. A tu "vecinu" predstavljaju fanovi sa HLTV-a koji pisu komentare o igri koju nisu igrali. Isto sam rekao da je odvratna igra kada su objavili i da je nikada necu odigrati dok nisam dobio Betu i odigrao malo. Evo sada samo GO igram i mnogo je zanimljiv i sada mogu slobodno reci bolji od CS 1.6 (naravno slava 1.6ici ali dosao je naslednik) . :)

  • Upvote (+1) 1

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Bolja za koga? Za 1.6 ili za CS:S igrace? Ili za neke nove klince? Pravimo klan u LoL-u, Paunovicu, u LoL-u...

Bolja za 1.6 igrace u smislu da je igrivija :) ma pusti LoL, dota majka!

Inace ne mislim da je cs:go prica kao source i da ce tako proci, a i kad je source izasao 1.6 se uveliko igrao na turnirima, i nisu ga se sve organizacije odrekle...Promod i meni izgleda mnogo bolje i igrivije od cs:go-a, ali mislim da ukoliko ih neko ne sponzorise i ne progura, nece moci da bude konkurent cs:go-u

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Ja realno mislim da ce cs:go uspeti bas zbog toga sto ce ulagati ogromne kolicine novca za turnire , samim tim ce privuci i veliki broj starih/novih igraca koji bi zeleli da se oprobaju kolko tolko novoj igri , koliko god ona bila slicna 1.6 ili css opet je ovo nova igra i vecina ce igrati iz znatizelje. To sto ce trebati bolja masina da bi se igrala igra u normalnim uslovima to je druga stvar , pa i 1.6 je zahtevna igra iako je quake endzin pre 12 godina , ali oni i dalje izbacuju updejtove preko steama zbog kojih vremenom masina vam je sve slabija za igru. Uporedite No Steam verziju kantera sa Steam verzijom provalicete razliku. Ja licno nisam probao CS:GO kazu da je odvratan neki kazu da je okej ali igrace je ljudi kakva god da je , dok mogu neku kintu da izvuku iz toga (odnosi se na pro timove).

  • Upvote (+1) 2

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice para stoji i guranja ta prica stoji. Toliko je ocigledno da je guraju iako se "vecini" ne dopada. A tu "vecinu" predstavljaju fanovi sa HLTV-a koji pisu komentare o igri koju nisu igrali. Isto sam rekao da je odvratna igra kada su objavili i da je nikada necu odigrati dok nisam dobio Betu i odigrao malo. Evo sada samo GO igram i mnogo je zanimljiv i sada mogu slobodno reci bolji od CS 1.6 (naravno slava 1.6ici ali dosao je naslednik) . :)

stvarno ne vidim te kao coveka koji moze da komentarise i da ubedjuje ljude koja je igra bolja, razlog za to je sto nemas 2 ipo turnira igrana na 1.6, a jos manje da pricas ljudima kako trebaju vise da rade kako bi kupili bolju masinu.. ja imam solidnu masinu, ali 90% ljudi NEMA ZA HLEB, a ne za bolju masinu, to je problem drzave, nije ni lenjosti ljudi ni valve-a ni tebe ni mene! Nista licno samo moje vidjenje tvojih postova, uz duzno postovanje da se cimas oko scene maximalno :) cs go je ok, ali mora jos mnogo da se radi na njemu...

Edited by mak1.
  • Upvote (+1) 1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne vidim te kao coveka koji moze da komentarise i da ubedjuje ljude koja je igra bolje, razlog za to je sto nemas 2 ipo turnira igrana na 1.6, a jos manje da pricas ljudima da treba vise da rade i da kupe bolje masine... ja imam solidnu masinu, ali 90% ljudi NEMA ZA HLEB, a ne za bolju masinu, to je problem drzave, nije ni lenjosti ljudi ni valve-a ni tebe ni mene! Nista licno samo moje vidjenje tvojih postova, uz duzno postovanje da se cimas oko scene maximalno :) cs go je ok, ali mora jos mnogo da se radi na njemu...

Ne kapiram ni tvoju ogorcenost prema nasoj organizaciji. Neko moze biti upuceniji u gejming vise nego da dolazi i posecuje svaki turnir. Ja sam odlucio da igram igre iz zabave ne interesuju me turniri niti takmicenje ali me eto interesuje vodjenje organizacije. Isto kao sto postoje treneri koji nikada fudbal nisu zaigrali a opet su treneri neki cak i vrhunski treneri.

Nema koju igru u zivotu nisam odigrao tako da itekako mogu da komentarisem. To sto si ti aktivan po turnirima ne mora da znaci da znas vise od mene. Ja sam u gejmingu odavno samo sto se nisam eksponirao niti sam ikada nesto zeleo dok nisam dosao do ideje da vodim Damage. A isto tako CSGO betu sam imao jos mogu da kazem medju prvima , dobio sam od australijanaca sa kojima sam radio na Gatheru (PUG) sistemu da probam i testiram igru za njihov gather.

Sto se tice naroda i drzave to me ne interesuje uopstee. Hleba nemaju da jedu jer oni biraju retarde koji ce ih voditi. Sigurno se retardi ne biraju sami. Al politika me stvarno ne interesuje niti bi se raspravljao oko toga.

  • Upvote (+1) 1

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram ni tvoju ogorcenost prema nasoj organizaciji. Neko moze biti upuceniji u gejming vise nego da dolazi i posecuje svaki turnir. Ja sam odlucio da igram igre iz zabave ne interesuju me turniri niti takmicenje ali me eto interesuje vodjenje organizacije. Isto kao sto postoje treneri koji nikada fudbal nisu zaigrali a opet su treneri neki cak i vrhunski treneri.

Nema koju igru u zivotu nisam odigrao tako da itekako mogu da komentarisem. To sto si ti aktivan po turnirima ne mora da znaci da znas vise od mene. Ja sam u gejmingu odavno samo sto se nisam eksponirao niti sam ikada nesto zeleo dok nisam dosao do ideje da vodim Damage. A isto tako CSGO betu sam imao jos mogu da kazem medju prvima , dobio sam od australijanaca sa kojima sam radio na Gatheru (PUG) sistemu da probam i testiram igru za njihov gather.

Sto se tice naroda i drzave to me ne interesuje uopstee. Hleba nemaju da jedu jer oni biraju retarde koji ce ih voditi. Sigurno se retardi ne biraju sami. Al politika me stvarno ne interesuje niti bi se raspravljao oko toga.

sve si u pravu, samo ne znam ko je spomenuo tvoju organizaciju? :D pomesao si me sa nekim :)

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav ti je kompjuter ,

ali ja imam trenutno prilicno los

(Dual core 2.5ghz , nvidia 9600 , 2 RAM) , i kad udjem u igricu fps mi je 300. Kad udjem na server 15-70 , 70 na spawnu (mix)

I ne moze da se igra , nije igrivo , kad ti dodje covek koji ima 200/300 fps zakucano i ubije te tacno se primeti razlika.

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...