Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

igra je brutalna. pazi igram kanter od 2002-2003 1.5 pa 1.6. Nisam nikad igrao source. Trejdovo neke dote dobio cs:go. Igrao i bruka je. Kretnje full, interakcija likova isto kul, kad te neko zaglavi mozhesh ga izgurash. Bombe prejake, dimna do jaja, fake bomba do jaja, flesh te sjebe jedno 5 sekundi trese se slika. nishan na awp isto lepo uradjen. Kad si miran stoji nishta, kad shiftujesh malo se trese, kad trchish za zumom zamuti se slika. Sve u svemu lep utisak. Kliknesh join game upadash 5v5 server na 16 dobijenih se igra. Ako nema ljudi botovi upadaju. Jedino treba vremena na aim da se navikne ali sve u svemu kul igrica. MApe prelepe isto, inferno me iznenadio :)

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

Да би се скинуо 1.6 са трона, ово треба да буде квантни скок у механици игре за про гејминг, и наравно брдо пара да се то све прогура. Да сам на њиховом месту, пре свега бих се фокусирао на оптимизацију неткода и ужасних хитбоксева. Ове најаве молотовљевих коктела и фејк бомби више иду ка неком Rainbow Six фазону, уместо да се држе провереног рецепта једноставности када је у питању такмичарска игра. Пробали су са штитом у 1.6, видели смо како је то прошло.

Оно што сам одувек желео у Кантеру су неки елементи из Квејк серијала, који би подигли лествицу скила доста више, овако игра због своје природе не напредује задњих шест, седам година. Ту је и велики проблем истих мапа од памтивека. Напредна подешавања у игри су оно што би доста тога изменило, као што је индивидуално подешавање непријатељског модела, углови и позиција оружја, графика, интерфејс.

JSimf.jpg

+1

V

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobio mi drugar betu,pa sam se malo igrao nocas pa rekoh da javim utiske.

Iskreno da vam kazem,igra je sa pogleda jednog obicnog kanterasa UZASNA u svakom mogucem smislu te reci.Ja ne mogu da verujem da je Valve izbacio ovako nesto pod imenom Counter Strike.

U igri je apsolutno sve RANDOM. Nikakav skill vam nije potreban, vec samo bolja puska i vise helta od vaseg protivnika i vi ga ubijate 99%. Da ne pricam o tome da kada ste T ne mozete da razlikujete ko je vas mejt a ko protivnik. Koliko sam testirao igru nekih 30-60 min imao sam osecaj kao da sam u jednim od onih Call of Duty 6 misija gde jurite po nekakvom brodu i ubijate protivnike. (zaista da mi je neko dao random mapu i pustio da igram rekao bih da je CoD). Mozda na klipovima koje gledate ne izgleda to tako,ali pokusajte nekako da se dokopate beta keya i shvaticete o kolikom se tu fejlu zaista radi.

Mozda bi ovo moglo da prodje kao nekakav Call of Battlefield Strike, ali kao klasican CS kakav danas poznajemo svakako da ne.

jel se zna release date i koliko će koštati ?

Kazu leto. Ne vise od $25 i moci ce biti kupljena samo online,tj preko steama jelte...

Edited by dekisa
Link to comment
Share on other sites

Ај и ја да кажем своје утиске. Игра као игра је сасвим океј урађена, готивим овај део за 5на5 да не мораш да се јуриш по разним гадерима итд.

Што се тиче са позиције једног кантераша сумњам да ће заменити 1.6, али ће сигурно још једном поделити и умањити 1.6 сцену исто што се десило кад је Сорс изашао, једни су прешли други нису, исти случај ће бити и овде.

Link to comment
Share on other sites

Ma oba CS-a su prsla, vise nijedan nije znacajan u e-sport sceni. CS je imao slavu dosta godina unazad i najduze, CSS je imao godinu dana CGS-a ali otkad je to otislo u kurac nije mogao da se revampuje.

Nije mi jasno kako si mogao da izvalis da je CS 1.6 prso.... Navedi mi jednu fps igru koja je zastupljenija od CS-a i koja daje vece nagrade na turnirima od turnira CS 1.6.

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

1.6 je vodeci FPS, a nagrade u FPS igrama su opale dosta.

Bas je bio topik pre neki dan na HLTVu kako GeT_RiGhT uzima 700E mesecno od SK-a... sto je nista za Svedski standard. Lik zivi sa roditeljima.

Prvih top3 timova uzimaju nesto od sponzora i to je to. Uporedi CS sa ostalim igrama i vidi nagrade. Najgore je sto u CS-u se sve deli na 5 lika, sto na kraju je nista.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...