Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

pa pazi, kolika je razlika izmedju 1.5 i 1.6 kantera, a kolika je razlika izmedju 1.6 i csgo kantera

ima mnogo razlike izmedju 1.5 kantera i 1.6 samo je grafika ista uz neke dodatke.. kao i u 1.6 i go ... normalno je da se jedna igrica unapredjuje i da ide u tok sa vremenom a ne da bude grafika od pre 10 deset godina .

sad sto vi necete da predjete na bolju igricu zato shto ste navikli na 1.6 to je vasa stvar..

bacis je i kada odradi svoje nadas se da ce ct/t da proviri jer je u tripu da si ispraznio sanzer a ti mu u tom momentu dajes glavu!!! ili ti ct/t baci koktel i pocne da peva "Gori vatra, gori,boli dusa, boli ,ona drugog ljubi,ona drugog voli" ! :tf:

ili je bacish on misli da neko puca tako ti imash vremena da mu odesh iza ledja ili da ti ona pokriva footsteps da ne cuju da trcite ili tako neshto ima mnogo funkcija :)

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jebem joj dete, imam geForce 8600 gts i sve sam smanjio detalje, stavio ok rejtove i imam na DM-u fps izmedju 40 i 80..(i opet sabijam :D )

Kad igram fazon 5on5 onda mozda bude tu izmedju 80 i 120.. Zahtevna je u pm. Probao sam i na novijem kompu gde imam 9600 gt i quad-core procesor i opet mi fps nije bas preteran.. ide opet od 60 nekad pa do 120-130...

I ljudi, sunce vam jebem dajte neki MIX.. Umreh na public/dm :D

Shadow_Indjija ----> dodajte me da pucamo :D

Link to comment
Share on other sites

ima mnogo razlike izmedju 1.5 kantera i 1.6 samo je grafika ista uz neke dodatke.. kao i u 1.6 i go ... normalno je da se jedna igrica unapredjuje i da ide u tok sa vremenom a ne da bude grafika od pre 10 deset godina .

sad sto vi necete da predjete na bolju igricu zato shto ste navikli na 1.6 to je vasa stvar..

jedina bitna razlika izmedju 1.5 i 1.6 ti je awp zoom delay(i 2 nove puske)...sramotno je uopste sto poredis razlike izmedju 1.5 i 1.6 i 1.6 i cs go sa kojim 1.6 nema dodirnih tacaka,osim sto se igrice zove "counter strike" global offensive...niti mozes da sudis ljudima koji nece da predju na "bolju" igricu...ko je hteo bolju igru svakako je presao na dotu 2...

Link to comment
Share on other sites

C:Program FilesSteamsteamappscommonCounter-Strike Global Offensivecsgocfg

tu se nalazi. Malo ruzno izgleda :D ali u konzoli sve sto ti treba ukucas, posle taj cfg ovde nadjes i samo ga copy negde da ga sacuvas za ne daj Boze i cao : )

evo i za bindovanje ako treba nekome.

http://www.hattongames.com/2012/06/how-to-create-custom-buy-binds-for-csgo/

Edited by iGGy from djija
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

jedina bitna razlika izmedju 1.5 i 1.6 ti je awp zoom delay(i 2 nove puske)...sramotno je uopste sto poredis razlike izmedju 1.5 i 1.6 i 1.6 i cs go sa kojim 1.6 nema dodirnih tacaka,osim sto se igrice zove "counter strike" global offensive...niti mozes da sudis ljudima koji nece da predju na "bolju" igricu...ko je hteo bolju igru svakako je presao na dotu 2...

drugacije puske trzaju na 1.5 i 1.6 i nz dal je engine isti..

sramotno je to sto ti nz da je cs go mesavina 1.6 i cs source kantera ... i + sto poredish dotu i cs .. ko je hteo bolju igricu preshao je na BF 3 odavno..

Link to comment
Share on other sites

ima razlike u recoilu izmedju 1.5 i 1.6 :) ne znam ko je napisao da je samo awp quick zoom drugaciji :D

a cs go je ikada najbolja verzija cs-a izbacena na trziste :) samo je potrebna dojaja masina :D

Inache ko je napisao da ima 8600gts ili tako nesto,za engine koji pokrece css i cs go je potreban dobar procesor,a graficka mora da bude solidna ( ne mora da bude neka prenabudzena ) . Znaci quad core neki najjachi,ili i5... A grafika mora da bude makar iz serije 9,ili novije,8600 ne moze da izvuce :) Sama poenta igre je da ti fps mozda max bude za 10 bolji kad stavis na low detalje,jer ne izvlaci graficka,nego procesor :D a samim time,mora da se kupi novi da bi uzivao u igri :D

Ljudi verujte ,kupite cs go,igrajte duze od par sati,dan/dva ali maximalno da pokusate da udjete u stos,i videcete da igra ima prodju :D

  • Downvote (-1) 6

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Igra je solidna, potpuno je drugacije i taj recoil me jako nervira, ne mogu uopste da pogodim playera u glavu ali kapiram da je to do toga sto nisam uhodan ne znam kako je drugima, u 1.6 sam uspevao redovno sa dezertom ili kalasom da gadjam samo u galvu ovde ne mogu nikako, posle 3 sata igre imao sam samo jedan headshot...

AWP je laksi za upravljanje nego u 1.6, drugacija je tehnika po meni je lakse, jedino oruzje koje puca skoro isto je sterka.

Bombe su cudne, HE pravi premalo dmga a onaj decoy je jebeni waste bar za one public servere sa po 30 ljudi :) fire nije los ali nisam izvalio da pravi neki veliki dmg, odbijanje od zidova je isto malo cudno.

Igra je dobra ali treba vreme da se uhodate, to definitivno.

Link to comment
Share on other sites

ima razlike u recoilu izmedju 1.5 i 1.6 :) ne znam ko je napisao da je samo awp quick zoom drugaciji :D

a cs go je ikada najbolja verzija cs-a izbacena na trziste :) samo je potrebna dojaja masina :D

Inache ko je napisao da ima 8600gts ili tako nesto,za engine koji pokrece css i cs go je potreban dobar procesor,a graficka mora da bude solidna ( ne mora da bude neka prenabudzena ) . Znaci quad core neki najjachi,ili i5... A grafika mora da bude makar iz serije 9,ili novije,8600 ne moze da izvuce :) Sama poenta igre je da ti fps mozda max bude za 10 bolji kad stavis na low detalje,jer ne izvlaci graficka,nego procesor :D a samim time,mora da se kupi novi da bi uzivao u igri :D

Ljudi verujte ,kupite cs go,igrajte duze od par sati,dan/dva ali maximalno da pokusate da udjete u stos,i videcete da igra ima prodju :D

Ja mislim da je graficka sve kod ove igrice, drugar ima core2duo kao i ja ali ima graficku od 200e i ima preko 200 fps. Tako da ono, samo jaka graficka i solidan procesor i to je to. Sami requirements za igricu kazu da je cak i dual core okej za neke mini detalje. Ali opet, moram skupiti kes za graficku sto poteze onda i novo napajanje i tako ali jbg bar su detalji u igrici sjajni. KAd das head shot liku koji je u skoku pa ga prevrnes kao svinju - neprocenjivo :D

Smara samo sto malo ljudi jos ima igricu, nema nasih mixeva : ( Ajde kupujte to :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je graficka sve kod ove igrice, drugar ima core2duo kao i ja ali ima graficku od 200e i ima preko 200 fps. Tako da ono, samo jaka graficka i solidan procesor i to je to. Sami requirements za igricu kazu da je cak i dual core okej za neke mini detalje. Ali opet, moram skupiti kes za graficku sto poteze onda i novo napajanje i tako ali jbg bar su detalji u igrici sjajni. KAd das head shot liku koji je u skoku pa ga prevrnes kao svinju - neprocenjivo :D

Smara samo sto malo ljudi jos ima igricu, nema nasih mixeva : ( Ajde kupujte to :D

Pa bas slabije ... ja imam x4 960t i 560gtx i fps mi je 60-120 na DM-u .... to da njemu radi dobro mozda on misli da mu radi dobro realno ... Sve je na procesoru a graficku mozes da imas krsh smanjis detalje i cepaj .. danas sam bas testirao i ati graficku i to mnogo jacu od 560gtx i fps mi je bio isti sto dalje implicira da je sve u procesoru !

Link to comment
Share on other sites

Jebem ga ja, ukucao show_fps 1 i cita koliko ima fps :D Ne mozes se utripovati da ti radi ili ne radi. Probao sam na quad-core i isto losijom grafickom i opet los fps.. Nije mi jasno. Ja dobijam obrnute rezultate, tj da je vaznija grafa nego procesor...

Evo optimalna zahtevnost za cs:go koja kaze da procesor moze biti i slabiji od core2duo a da ne pricam od quad core..

CPU: Dual core Intel or AMD processor

RAM: 1GB for Windows XP, 2GB for Windows Vista/7

Graphics: DirectX 10 compatible 512 MB graphics card, Nvidia 400 series or AMD 5000 series.

Operating system: Windows 7 64-bit

DirectX compatible sound card

6 GB of hard drive space

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...