Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 2/9/2017 at 10:09 PM, Dominus_Pb said:

Muka mi je da igram kao 5i u ruskim 4 men stackovima, pa ako ima neko slicnog ranka, ko zeli da igramo ponekad zajedno neka me doda na steam  Dominus4pb, trenutni skill rank mi je golden nova III, najvisi rank mi je pre perioda neaktivnosti od godinu dana bio GM II. Pozdrav!

Dodacu te ja, samo daj link. Trenutno sam MG2 na novom accu.

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Jebote uvek kad igram pomislim pa nije da se cituje , po meni i nema toliko citera ne znam. Kad nacuis mapu prefirujes vecinu mogucih spotova, sve nas moze usrati da ubijemo iz neke shit pozicije etc. Ali sinoc sam igrao sa 4 turcina u timu , i bar jedan od njih je imao WH i govorio drugima tacno sve infos gde su enemies. Do sad nisam naletao na tako neke obvious chitere ali sam se bas skenjao sinoc kako to opusteno rade.

Link to comment
Share on other sites

On 2/22/2017 at 11:05 PM, Guccimist said:

Dodacu te ja, samo daj link. Trenutno sam MG2 na novom accu.

Kasno Guccimist na klanrur dodje :). Uninstalirao sam CS GO, toksicna igra. Igram cs od 2000 godine, prosao sam razne verzije i varijante 5v5 mirc/msn/gather... Community nikada nije bio ni priblizno tuzan kao sada. 90% partija Rusi i Turci 8/10 igraca. U 7/10 partija sumjivi likovi sa privatnim profilima. Voice abuse svaka partija prica se ruski, turski i vristi se kada se pogine. Zbog prethodno pomenutog moram da blokiram komunikaciju sa saigracima u 90% situacija da bih mogao da funkcionisem, a cs nema cari bez timskog rada. Rank pada zbog inactivitija, a posto nisam u situaciji da stalno mogu da igram iznova prolazim kroz nove sokove. Sad sam morao da krenem od GN2, igram nekih 10 dana da se vratim na MG1. Kada se sledeci put pozelim cs-a i ponadam se da je situacija drugacija nego sto jeste, pozelecu da igram i verovatno cu biti GN1, a onda ponovo Rusi, Turci i sumnjivi.... 

soNea

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4/16/2017 at 2:15 AM, pilgrim_3 said:

Jel ima Old School igrača u CS ... Meni bi bilo extra da me Old School igrači koji me poznaju dodaju na Steam pa da igramo kao u dobra stara vremena.   http://steamcommunity.com/id/mitamacro/

 

Mita, Pilgrim iz G ili KGB klana :) 

 

 

Ima oldschool igraca noobe :) Dodaj me http://steamcommunity.com/id/krekaja  Ako se secas uopste u to vreme "malog Kreke" (Krekaja po uzoru na Flekaju koji vas je godinama maltertirao u koje kakvim finalima) iz Netplusa.

 

P.S. Citera uopste nema toliko ukoliko posedujete prime account. Generalno svi previse panice oko citera. Ja udjem u partiju i za vreme Warm Up-a neko uvek krene da proziva za cheat. Rank mi je LEM pa vi vidite. To su toksicni ljudi  kao i oni na doti samo sto u doti ne postoji chitovanje pa je onda prozivanje iskljucivo na licnom nivou sto je po meni jos gore ali nema veze.

U ostalom ako vam se ne svidja njihova brojnost na MM-u platite lepo ESEA, 7e kosta mesecno, 128 tick server i najbolji anti cheat program ikada napravljen. Ljudi nisu toksicni svako ima mikrofon i daje info i jos bitnija stvar bolji je od fejsita barem 3 puta. Faceit po meni jedno veliko djubre koje u poslednje po meni SIGURNO ima vise citera od PRIME MATCHMAKING-a od LE-a pa na gore. Da ne pominjem cinjenicu da sam skoro odigrao kalibraciju na faceit-u, pobedio 5/5 partija sa 20+ killova i dobijem Rank 5 ali to nije razlog zasto ih mrzim :D

Edited by kreka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Samo da pozelim rustardiranoj stoci iz volvoa koja se "bore" protiv citera u ovoj raspaloj smrdljivoj igri rak mozga i svih preostalih organa ,sve im jebem mrtvo i zivo na svetu sto imaju...

Ne znam ni sam koliko sam retardiranih mongoloida sa cheatovima reportovao u zadnjih 20 dana, znaci ne govorim o jebenim whackovima i gledanjima jebenih demoa i gatanju da li je gledao kroz proklete rustardirane zidove , govorim o otvorenom citovanju, aimovima ,spin botovima i koji vec kurcima koje danas ovi slepci koriste, i  nijedan od njih nije vac banovan, jednostavno ne vredi...

Odvratna rustardirana mongoloidska organizacija, koja zaradjuje jebene stotine miliona dolara na proklete skinove i ne zeli da potrosi jebeni hiljaditi deo tog novca da omoguci fre uslove ljudima koji su platili tu prokletu igru i te proklete skinove...

Rak vas naceo sve do jednoga , deca vam vukla ulevo..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudi jel ima neko problem posle ovog novog update? Meni se desava da secka kao da mi na sekund padne fps na 20 a ne pada kostantno je 150-180 i ping je ok, i jos jedna stvar ako iz igre izadjem u windows nema trika da se vratim u igru odma zakuca ceo komp i pise csgo is not responding i moram da rr komp, To mi se sve desava pose ovog novog updatea prekljuce radiolo sve savrseno pa ako neko ima ideju sta to moze biti ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vidim da je tema odavno zavrsena, ali sto se tice novog update-a meni je znatno fps opao i dosta mi dropa, recimo sa 250 mi spadne na 90 pa se penje na 150 ali ne znam bas u cemu je poenta, kad udjem u smoke fps mi je 300 zakucan, graficka je Radeon rx 560 procesor i5 sad sta bi moglo da bude, 

★OaO★ DeathRun [VIP+KNIFE+FDL] - CLASSIC
ip: 178.32.137.193:27048
Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
On 11/27/2018 at 3:08 PM, MasteR :) said:

Jbt, krepao forum :)

Al ajde da prodam...

Skoro sam uzeo novu grafiku, RX 480 asus strix, imam ryzen 1400 i 16GB RAM-a. Imam velike varijacije u fps-u. Skače od 100+ do 250+, da li je to normalno ili bi fps trebao da bude konstantniji na nekom  nivou?

Da li si reinstalirao sistem? :)
Meni je to pomoglo posle ubacivanja jace grafike iako sam lepo  obrisao stare i instalirao nove drajvere.. :)

Inace, diskusije nema, CS za DZABA i ima ovaj Battle Royal mod lol

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
On 10/4/2023 at 9:18 PM, Lucky said:

prihvatamo komentar i promenjeno!

Захвалан! ❤️
пс: Јуче сам коначно играо игру у "пуном" графичком капацитету, дошла ми је 1070ти са поправке, искрено сам презадовољан, од 1.3 верзије играм ЦС и играо (као и већина) све могуће пуцачине од Квејка па до УТ'а, јако лепо освежење да за промену играм флуидну игру а не да возим ФАП'а! 😂 Свиђа ми се како је урађен УИ, "хитбоксови" су ок, мало ми је чудна куповина, али навика је још веће чудо. Видимо се преко нишана свакако!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, twisted system said:

Захвалан! ❤️
пс: Јуче сам коначно играо игру у "пуном" графичком капацитету, дошла ми је 1070ти са поправке, искрено сам презадовољан, од 1.3 верзије играм ЦС и играо (као и већина) све могуће пуцачине од Квејка па до УТ'а, јако лепо освежење да за промену играм флуидну игру а не да возим ФАП'а! 😂 Свиђа ми се како је урађен УИ, "хитбоксови" су ок, мало ми је чудна куповина, али навика је још веће чудо. Видимо се преко нишана свакако!

Pa to je sad glavni predmet diskusija na internetu, što trenutni "pro" igrači nisu baš zadovoljni time kako izgleda CS2. Sa druge strane, kao i sa svakom novom stvari igrači se bune i neće da prihvate, tj. ljudi generalno - setimo se svakog updatea Facebooka ili instagrama ili foruma ovde itd 🙂 takođe sam siguran da je Valve uradio dovoljno ispitivanja da zna da nije u riziku, a ono što ovoga puta nisu hteli sebi da dozvole je da ostane i 1.6 pored cs tj. u ovom slučaju cs 1 i cs 2, tako da su mudro zamenili keca dvojkom.

slično kao i blizz sa overwatch što je uradio, jer bi verovatno svi ostali da igraju ow1 i cs1.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...