Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

1.6 je bio prakticno mrtav pred kraj, nije mu csgo kriv sigurno. a ne mogu da ti branim sta ces da pises, niti da ti menjam misljenje o bilo cemu (niti me je briga), ali cisto da ti skrenem paznju da si potpuno sam u svojim sizofrenim nastupima i trovanjima, pa da se ne trosis bezveze. ali mozes i dalje, ako zelis, naravno.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zasto smurferi unistavaju igru? Bostaju za pare znam to ali bustaju silvera u mg2,mg1 zapadne vam u tim, prije dva dana imao sam priliku da ga dobijem u svoj tim (mge cini mi se da se tako zove moje rank , dve puske ukrstene :) ) prosto mi doslo da placem koliko je glup

 

Situacija 1:

Plantali c4 na a lik sa skautom sifta nasu bazu za b sa zoomom znate li kako se okrece treba da pomjeri mis 100x da bi se okrenuo desno -_- a tek kada prica na mic to vam je nizak pistavi glas kao da mumla u sebi ili slicno
 

Situacija 2:

Plantali c4 na a on je u pit sa skautom gleda lika kako defa ne puca 1vs1  bukvalno lik bez smoka i defa izdefa c4 a ovaj ga gleda cuci i ide ka njemu....

Edited by pisheas
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
14 hours ago, mohr said:

instalirao ovaj classic offensive i svidja mi se jako,medjutim ne radi mi konzola iako sam sve probao,isti slucaj je i u cs go,postoji li neka fora kako da je namestim ili moram reinstall celu igricu ?

moras prvo da reinstaliras civot

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kapiram da ovde sigurno neko zna vise o CSGO Steam Gift erroru...

Naime, dobio sam CSGO kao gift, htedoh da Acceptujem isti i ubacim ga u Inventory ali prc, ne reaguje na klik na Accept dugme....  Ima li neko resenje?
U inventory igre naravno nema, 


PS. vec imam u svom accountu CSGO svoj aktiviran, igram tu i tamo po malo, ovaj gift sam hteo dalje da prosledim al reko ajd da vidim kako ovo da resim, tnx unapred!


15967514_1344645742281167_1753927248_o.j

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hahah :) Pa malo da se razonodim u slobodno vreme :)

Bukvalno nisam mogao da verujem da glupa igrica i dalje mora da se ukuca 350 komandi Cl_materjebemvalveu 1 da bi sve radilo normalno.

I onda na sve tu svaku partiju baja sa spawna na spawn likovi ubija automatskim snajperom sve u glavu mrtva glupa igrica.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, juicer. said:

Hahah :) Pa malo da se razonodim u slobodno vreme :)

Bukvalno nisam mogao da verujem da glupa igrica i dalje mora da se ukuca 350 komandi Cl_materjebemvalveu 1 da bi sve radilo normalno.

I onda na sve tu svaku partiju baja sa spawna na spawn likovi ubija automatskim snajperom sve u glavu mrtva glupa igrica.

ovo bi trebalo pinovati kao post i onda kada neko pita "e kakav je csgo" samo mu linkujemo ovo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...