Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Krajem avgusta sam poceo da ubacujem meceve u onaj sajt www.vac-ban.com da vidim bas da li zaista ima citera koliko mislim. Ubacio sam 26 meceva ali sam onda prestao da igram pa od tada udjem nekad cisto da vidim kako ide.  

Za sada ima citera u 11 meceva sto je 42.31% od odigranih partija. A verujem da ce u sledecih 2-3 meseca taj broj preci 50%.

Hteo sam da odradim malu analizu, da odigram 100 meceva i sve da ih ubacim. Pa kroz 6 meseci da objavim rezultat u koliko meceva je bilo citera i da objavim to na redditu cisto informativno. Ali eto iz raznih razloga ne igram trenutno counter. Ako neko igra cesto i zeli da se bakce ovim, slobodno. Ubacivanje meceva je prilicno lako, kada udjes u igru ukuca se "status" to se iskopira i pastuje na sajtu. To je to. Objasnjeno je i tamo, par sekundi je potrebno. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

To ti je najveci pot do sada na tim sajtovima, ucestvovali su samo odredjeni valjda (ti sto su puni i sto se uvek kockaju) , Nzm koliko ih je bilo ali vidis tu dole da je svako ulozio tipa 5k $ , ovaj 7k$ ovaj 3k$ itd, i sto vise ulozis imas veci % da osvojis celokupan  iznos, inace random se izvlaci pobednik... i msm da je taj shift dobio 101 000 dolara u itemima... i zato je INSANE  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da, to se desava svakome, poslije par pobjeda. Evo ja imam 6 pobjeda, 3 izgubio, u svakoj sesiji po jednu izgubio, i cekam vec treci put po 20 sati. 

 

I koliko ja znam nije zabrana, samo gledaju protiv kojeg ranka  ces sledece igrati.

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

I ja uzeh csgo. Sad je pitanje na koji nacin cu najbrze skupiti exp do treceg ranka da bih mogao da igram competitve? Ja sam pikao pub na nekim nasim serverima ali izgleda da se tu ne dobija?

Find match- Demolition ili Public . Dva najbrza nacina da se dodje do 3 ranka. Ako uzmes misiju neku, onda ide brze.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...