Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Imam problem, a i pitanje :)
Fps mi u cs go-u oko 110 a i pada mi, a komp mi je:
MSI R7750-2GD3 TOSHIBA 500GB 3.5" SATA II 32MB 7.200rpm DT01ACA050 CHIEFTEC GPS-500A8 500W Full CHIEFTEC CQ-01B-OP (Arena) GIGABYTE GA-H61M-S2P rev.2.1 bulk KINGSTON DIMM DDR3 4GB 1333 KVR1333D3N9/4G LITEON DVD±RW iHAS124-04 SATA crni bulk INTEL Pentium G2020 2-Core 2.9GHz Box

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

kol'ko mi se povraca od patetnicnih pokusaja da se operu koliko toliko, emiliu je ortak citovao, kqly je citovao samo par dana krajem avgusta jer mu je supex0 rekao kako mnogo profesionalaca koristi taj cit, i to ga je koristio samo na mm-u i publicu. mrs govna

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

sad je aktuelan lov na flushu :)

prica se o mogucem podesavanju aimbota da na 8/12. metku lockuje glavu

0:34, ovde je u pitanju 8. metak. prica se da je kao cuo lika koji dotrcava iz kuce, ali onda mi je jos nejasnije njegovo ponasanje nakon locka nisana na coveka. ako si cuo da je covek dotrcao, ili ces pucati u dim ili ces nastaviti da gledas narednih par sekundi, neces da se okrenes iste sekunde i otrcis

- ovaj klip je 10 puta bolesniji, ovo bi bio samo jedan bolestan random shot da se pri 0.25x brzini ne vidi da se na 12. metku rafala po blizem liku nisan na delicu sekunde  ne lokuje na daljeg i daje hs. dakle, ovo nije random metak iz rafala koji je slucajno pogodio lika iza, vec se nisan pomeri na njega u desetinki sekunde a onda flusha poluzbunjen shvata da prvi nije umro i ubija ga :)

pratim steelov stream trenutno, on je poprilicno glasan povodom flushe na twitteru, on kaze da su situacije neverovatno sumnjive, jos par likova koji igraju s njim su isto analizirali, a i rekao je da niko od ljudi ko je trenutno u infernoonline-u (a tamo je pre dreamhack bootcamp za sve ekipe) vise ne veruje da je flusha legit. pritom govorimo o pro igracima, a zanimljiva cinjenica je da su tamo sve ekipe osim fnatica trenutno :)

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni je ovo sa inferna ipak pobednik. ljudsko bice je u stanju eventualno da registruje da je jedan lik ovamo, ali da da uradi onaj mini flick shot i odmah se vrati na staru metu? a kao sto rekoh, coveka nije usralo da se ovaj u jednom trenutku nadje u liniji i popije slucajnu glavu, vec se na 0.25x brzine jasno sve vidi.

dok za olofa recimo, moguce je da jednostavno ima srece da poveze dva bolesna hs-a. ovo ce se desiti jednom u ne znam koliko puta, ali neka bude da se desilo sad kao. stvar je i u 16 tick demou koji je uzasan, i na kome sve izgleda 'fishy' i nemoguce.

 

eto, neka bude da ga je jednostavno usralo, ali ja i dalje ne mogu da izmislim objasnjenje ovog na infernu

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

 

 

i da, ovo je vec otislo dosta dalje od random prozivki od strane debila na hltvu. proovi su poceli da se oglasavaju na twitteru, pita recimo proziva flushu zestoko, kao i valve ukoliko ga puste da igra dreamhack :)

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...