Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Imam strasnu ideju za biznis. 

Hocu da uzmem od CRAS-a server od 16 slotova, potrebni su mi ozbiljni ljudi nije bitan broj, da napravimo dogovor i otvorimo AIM server Balkan. I da izujemo naravno, realno svi igraju po Official-u, po swe aim etc. Pa ko hoce neka mi se javi na steam gajin_a ;)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 5

Nije fazon ciljati u metu nego metati u cilj.

Link to comment
Share on other sites

Kanabise, koja god da je igrica u pitanju ti si solo i usamljen. Presao si sa dote u nadi da ces naci drustvo na cs:go? :D

elem, onaj tick rate, sto smo glasali u linku iznad. Nisam znao da je to do toga. Juce lika pucam 7x u telo i ubije me a meni pise 2 hita 46dmg.. Pa mamu vam nisam ga pljuvao vec pucao iz smg-a...

p.s. Ovaj famas je tako tesko govno od puske ovde da je to strasno.. Nadam se da ce ga ispraviti uskoro. A i verujem da hoce s obzirom da se i pro igraci zale.

p.p.s.. Posto volim da rush-ujem vratio sam staru emku od 30/90 metaka, ona sa prigusom je useless za rush.

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Kanabise, koja god da je igrica u pitanju ti si solo i usamljen. Presao si sa dote u nadi da ces naci drustvo na cs:go? :D

elem, onaj tick rate, sto smo glasali u linku iznad. Nisam znao da je to do toga. Juce lika pucam 7x u telo i ubije me a meni pise 2 hita 46dmg.. Pa mamu vam nisam ga pljuvao vec pucao iz smg-a...

p.s. Ovaj famas je tako tesko govno od puske ovde da je to strasno.. Nadam se da ce ga ispraviti uskoro. A i verujem da hoce s obzirom da se i pro igraci zale.

p.p.s.. Posto volim da rush-ujem vratio sam staru emku od 30/90 metaka, ona sa prigusom je useless za rush.

Kako si zao decak. Doduse ja ne znam odakle ti ideja da sam presao sa dote na cs ali hajde. Valjda je bolje igrati igrice koje su timske sa drugarima sa foruma nego sa nekim random trolovima... No nebitno,svidja mi se kako razmisljas :)

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam izgubio od dva lika sa VAC banovanim akauntima i od treceg lika inace njihovog "najboljeg" igracha koji ima 5 hrs played, ostali su imali zakljucan profil. Na kraju su nam napisali citiram "easy" i "noobs l2p"

 

Nema nista bolje od MM-a

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

1 malo pitanjce drustvo, zeleo bih da uzmem 1 cs:go server za svoju ekipicu, pa bih zeleo da znam koga bih trebao da kontaktiram za isti, i koja je cena otprilike na mesecnom nivou, ili kako se vec placa... mrzi me realno da googlam tako da se nadam da ce neko od vas biti prijatan i ljubazan da mi kaze neki info o ovome ako ga ne mrzi, hvala u napred <3 :D

Edited by Core.team
Link to comment
Share on other sites

1 malo pitanjce drustvo, zeleo bih da uzmem 1 cs:go server za svoju ekipicu, pa bih zeleo da znam koga bih trebao da kontaktiram za isti, i koja je cena otprilike na mesecnom nivou, ili kako se vec placa... mrzi me realno da googlam tako da se nadam da ce neko od vas biti prijatan i ljubazan da mi kaze neki info o ovome ako ga ne mrzi, hvala u napred <3 :D

Ja predlazem Nemacki hosting CKRAS. Po meni najbolji uz VG :)

https://www.ckras.com/en/ i povoljan :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

Nije fazon ciljati u metu nego metati u cilj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...