Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Iskreno, ako bi resili problem sa komunikacijom, bili bi solidna ekipa, ali tesko da mogu da dodju na nivo NIP-a ili na AD kada/ako se uigraju.. Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Koliko me frustrira taj random deo igre :/ Jos mi je gore sto je mi fps razlicit od mape do mape.. Inferno na DM-u ne mogu ni da igram kao covek, u proseku mi bude 80fps a pada i do 60, dok npr na mirage-u bude oko 100 cak ide i na 120-130.. Doduse, kapiram da bi 5vs5 bilo bolje.. Je l' mogu nekako da povecam fps? Menjao sam rezoluciju i na manje i na vece i iste brojke mi baca, multicore rendering mi je enabled a sve ostalo na low ili very low :/ Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

 

dok ne uzmes neki i5 i grafu makar ati 7790 ima samo da se nerviras. 200+ fps bi bilo najbolje, za normalno igranje. mada kazu i da je na 130+ konstantno "igrivo". ako ti je 5v5 fps manji od 100 ja bih iskreno batalio sa igrom bar dok ne padne neki novi komp :)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

dok ne uzmes neki i5 i grafu makar ati 7790 ima samo da se nerviras. 200+ fps bi bilo najbolje, za normalno igranje. mada kazu i da je na 130+ konstantno "igrivo". ako ti je 5v5 fps manji od 100 ja bih iskreno batalio sa igrom bar dok ne padne neki novi komp :)

Pa, pazi, nemam ja nesto preterano slabu konfiguraciju, a i realno mi ne pada na pamet da zbog igrice ulazem 500e u komp :)

Sada imam Q8600 @ 2.5GHz, MSI GTX 460 Twin Frozr, 4GB Kingston HyperX i otprilike sam na oko 150fps, ta prica ispod 100fps je na 12vs12.. Doduse, tesko mi je da izvucem neki prosek jer je na svakoj mapi drugacije :/

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dok ne uzmes neki i5 i grafu makar ati 7790 ima samo da se nerviras. 200+ fps bi bilo najbolje, za normalno igranje. mada kazu i da je na 130+ konstantno "igrivo". ako ti je 5v5 fps manji od 100 ja bih iskreno batalio sa igrom bar dok ne padne neki novi komp :)

 

Mislim da mi je mozak iscureo na uvo od debilnosti ovog posta...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

E ovako :

 

Kao bivsi veliki fan CS 1.5 i 1.6 kao bivsi profesionalac 1.5 i 1.6 reci su samo da su pederi oprali kes na CS GO i ostavili za sobom jednu

 

divnu sablonsku epohu .

 

Ovom prilikom preporucio bi svim igracima da predju na COD i da ne daju izdajnicima kes jer je CS GO po mom misljenju golo govno .

 

LJUDI IGRAJTE CALL OF DUTY !

 

 

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 6

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

aj sto ima 20 metaka, nego pored toga ima jos samo 2 klipa. dakle, 20/40 dok je usp ogranicen na 12/24. ispravice ovo sigurno, ali nakon izjave da je na ovom apdejtu radjeno godinu(!) dana i treba ih raniti govnima kad im nije palo na pamet da koriguju nesto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...