Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Poz ljudi, danas sam dobio cs:go pa ako mozete da mi pomognete oko par stvari, jel moguce namestiti meni za kupovinu da bude isti kao u cs 1.6, da li je moguce namestiti da jump bude i na space i na scroll down, i takodje da li su potrebna jos neka podesavanja 

U podesavanjima stavi da ti je jump na space, a posle kucaj u konzoli bind mwheeldown +jump .

Link to comment
Share on other sites

HALLLLLLP

Skida mi igricu,dodje do 100% i zabode tu,videh da su i drugi imali problem ali nisam nigde video resenje,jel zna neko kako da resim? Radio sam i verify,brisao one .blob fajlove,skidao opet igricu,nista nije pomoglo:c

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Је л' зна неко шта треба да укуцам да бих одаљио пушку, да изгледа онако као што је било у 1.6? Негде на хлтв сам налазио и сад не могу па да га јебем :/

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Захваљујем

Едит : Није то то, ово само спречава да се пушка помера док трчиш, а и минимум је 5 а не 1 :)

Ово што сам ја видео је било нешто r_draw па још нешто ја мсм :/

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Aha, a sta od toga uopste sme da se menja? Je l' ima neki trip sa interpom? Ja igram dm i pucam po glavi afk lika i on ga ne pogadja,a onda opalim ofrlje pored njega ili u telo a on mu da glavu :/ Skroz cuda igrica :D Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

dozvoljeno je u opsegu koji pise u konzoli a iako ukucas manje / vise vrednosti igra ce sama da stavi min / max dozvoljenu vrednost, to je za sve te bob komande, isto je i za viewmodel tj polozaj puske. a ta cuda nisu nista novo, poznat je sors endzin po tom interp bagu :) tvoje je da podesis rateove i da nadjes neki 128tick server sa sto manjim pingom , to sto igra slaze ponekad je visha sila izgleda :) i ako ti se desi nagli pad fpsa to je najnovije iznenadjenje valvea "memory leak" bag koji je dosao uz novi patch, moras cs da resujes da bi se to sredilo :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko me frustrira taj random deo igre :/ Jos mi je gore sto je mi fps razlicit od mape do mape.. Inferno na DM-u ne mogu ni da igram kao covek, u proseku mi bude 80fps a pada i do 60, dok npr na mirage-u bude oko 100 cak ide i na 120-130.. Doduse, kapiram da bi 5vs5 bilo bolje.. Je l' mogu nekako da povecam fps? Menjao sam rezoluciju i na manje i na vece i iste brojke mi baca, multicore rendering mi je enabled a sve ostalo na low ili very low :/ Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

likovi iz virtusa očigledno nisu dobijali dovoljno para i odjebali su organizaciju. tj, verovatno su dobili bolju ponudu od kazahstanaca i otpalili tamo, a tim nije hteo da ih pusti pa su napravili pičvajz.

markelof isto, otišao u čelzi, kad več može da zaradi od ovoga.

 

esc već neko vreme kuburi s igricom. nemaju konstantnog sponzora ni organizaciju već neko vreme. vuku to još od 1.6. promenili su toliko imena i organizacija da više ne mogu ni da se setim svih.

drugi problem im je što ne mogu da keep upuju sa ostalim timovima. kapiram zamor igricom, nemaju volje i eto. već neko vreme igraju mečeve kao da im ni je stalo.

Link to comment
Share on other sites

Искрено опасну екипу су саставили, Едвард, Досиа, Адрен, Маркелоф и Ангел, мање више дрим тим.. Али ми је жао што нема старог На'Ви-а, некако и када нађу замену неће бити то то.. Шта знам.. Али ће зато ови кад се увежбају да шију НИП лагано..

Едит : Који трип, хахах

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...