Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Šta promeniti da bi mi csgo radio tečnije?

CPU Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33GHz - Socket 775

MB Gigabyte P31-DS3L

RAM 2GB - DDR2

GPU NVidia GeForce 8600 GTS @ 256 MB vRAM - PCI-E

Stavio sam i sockete odnosno interfejs matične za grafičku da bi mogli da mi preporučite šta da kupim.

Za sada mi je fps oko 60-80 kad nema mnogo ljudi na mapi, nekad ali retko skoči do 100:D

efgPeca - e-frag.net

Link to comment
Share on other sites

Šta promeniti da bi mi csgo radio tečnije?

CPU Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33GHz - Socket 775

MB Gigabyte P31-DS3L

RAM 2GB - DDR2

GPU NVidia GeForce 8600 GTS @ 256 MB vRAM - PCI-E

Stavio sam i sockete odnosno interfejs matične za grafičku da bi mogli da mi preporučite šta da kupim.

Za sada mi je fps oko 60-80 kad nema mnogo ljudi na mapi, nekad ali retko skoči do 100:D

Nazalost sve :D ali koliko sam ja skapirao po prici, najvaznije ti je da procesor ima 4+ jezgra

Edited by MASINA
Link to comment
Share on other sites

Nabavio sam GO pre par nedelja. Igra kao igra nije losa, ali je zato Steam sranje zivo. Evo danas uzeo malo da pikam, nakon sat vremena me izbaci iz igre i kaze "steam login failed". Napravim pauzu, pokusam ponovo, nece da vidi servere. Napravim opet pauzu od par sati, ubacim se na server, igram dva sata i dobijem poruku "connection problem" - steam je nekako uspeo da mi ubije konekciju na kompu, bukvalno, morao sam da resetujem da bi sve proradilo... Sve u svemu, Steam qrcu ne vredi, nekad radi, nekad ne radi, ovako stvarno vise ne ide...

Link to comment
Share on other sites

Nabavio sam GO pre par nedelja. Igra kao igra nije losa, ali je zato Steam sranje zivo. Evo danas uzeo malo da pikam, nakon sat vremena me izbaci iz igre i kaze "steam login failed". Napravim pauzu, pokusam ponovo, nece da vidi servere. Napravim opet pauzu od par sati, ubacim se na server, igram dva sata i dobijem poruku "connection problem" - steam je nekako uspeo da mi ubije konekciju na kompu, bukvalno, morao sam da resetujem da bi sve proradilo... Sve u svemu, Steam qrcu ne vredi, nekad radi, nekad ne radi, ovako stvarno vise ne ide...

to je jer igras go :D,da igras 1.6 ili dotu 2,sve bi ti fino radilo :))))

Link to comment
Share on other sites

Šta promeniti da bi mi csgo radio tečnije?

CPU Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33GHz - Socket 775

MB Gigabyte P31-DS3L

RAM 2GB - DDR2

GPU NVidia GeForce 8600 GTS @ 256 MB vRAM - PCI-E

Stavio sam i sockete odnosno interfejs matične za grafičku da bi mogli da mi preporučite šta da kupim.

Za sada mi je fps oko 60-80 kad nema mnogo ljudi na mapi, nekad ali retko skoči do 100:D

Imamo isti komp x) Meni fps ide od 80 do 120. Pricam za 5on5. Inace deathmatch je losiji, kad se naguzva ljudi. Ukljuci multicore rendering
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ukoliko je neko zainteresovan veceras gledajte :

myDGB.female vs ENTiTY.female u 22h.

Stream je dostupan na : http://mydgb.net/pcw...e-vs-entity-fe/

Stream je na Engleskom jeziku.

Mec nema nikakvu takmicarsku znacajnost. Ovo je prvi mec ove 2 ekipe koje su ja mislim i jedine 2 zenske CS:GO ekipe na Balkanu ako se ne varam.

PCW.jpg

Edited by ZEEERYX

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...