Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Niko ni tebi ne brani da se prijavis, ili da igras CS:GO zato sto ti se svidja igra.

Mene je izbacio SpiRo iz takta pricom da je za GO potrebno vise skilla nego za 1.6 koja je po njemu inace "stekerska igra" jer je on boze moj igrao obe igrice i zbog toga je kompetentan da prica o tome iako je zadnju "ozbiljniju" rundu 1.6 odigrao/video pre 7-8 godina, a GO je odigrao ukupno oko100 sati. Takodje i sa tom pricom kao 1.6 je umro sad svi morate preci da igrate GO jer je on buducnost. Kad igra bude kompletna bez bagova, kad izadje CSP onda cemo znati sta ce biti buducnost. Za sada igrajte sta vas vise uzbudjuje.

Nisam rekao da je 1.6 stekerska igra nego da je GO vise pucacki orjentisana, smanjeni su stekovi na kljucnim pozicijama, i da rafali vise nisu precizni kao u 1.6.

Nikog nisam, niti teram da predje na CSGO, boli me penis. Od pocetka sam govorio da igrate sta ocete ali da ne serete kako je CSGO losa igra a niste je ni igrali.

A to da sam rekao da ce 1.6 umreti iza toga stojim. Naravno igrace je ljudi u zemljama kao sto je Srbija i Somalija, itd..

Ajde prestani da lupetas opet i da izvrces moje reci..

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Cao opet f0rest.

Kako vam nije jasno da cs:go i cs 1.6 nisu iste igre jedino su mape slicne i nista vise i cs:go ne treba da ima u imenu kanter strajk i ne treba da bude zamena za cs 1.6 nego neka nova igrica koja je izasla Boze moj...

i videcete ako se igrica ta bude igrala 95% sadasnjih ekipa u Srbiji koje igraju cs 1.6 nece igrati ovo... trebace vremena dok se ne razradi to da se organizuju lan turniri u Srbiji u cs:go, ali to ce biti sva neka nova masa neki novi klinci nikad nece biti ono sto je bilo jel shvatate to? a oni koji su presli ne igraju cs:go zato sto je bolji od 1.6 nego zato sto su svi pro igraci presli na to, i sad im je ubijena volja za 1.6 ( kao tipa sta da igram sta da vezbam ) nadate se da cete odlaziti u svet na svetske turnire i tako to...

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da je 1.6 stekerska igra nego da je GO vise pucacki orjentisana, smanjeni su stekovi na kljucnim pozicijama, i da rafali vise nisu precizni kao u 1.6.

Nikog nisam, niti teram da predje na CSGO, boli me penis. Od pocetka sam govorio da igrate sta ocete ali da ne serete kako je CSGO losa igra a niste je ni igrali.

A to da sam rekao da je ce 1.6 umreti iza toga stojim. Naravno igrace je ljudi u zemljama kao sto je Srbija i Somalija, itd..

Ajde prestani da lupetas opet i da izvrces moje reci..

Cekaj ako je vise pucacka igra zasto je onda mnogo vise bitan TP ,smoke ili ti flash? :-D a da nuke je bas napravljen za pucanje :) na sred A sajta "KUCA" :) AHHAAHAH
Link to comment
Share on other sites

Imas topik u kojem se glasa koja ce igra biti na gejming festivalu,80 posto je za 1.6 to igraci glasaju. Tako je stanje u srbiji,znaci igrace se 1.6, opet cu reci,ako svi stranci jedu govna i mi treba?

Da, zato sto je neopisivo veci broj 1.6 igraca, ne samo u odnosu na GO, vec i na druge igre. To ne znaci da je igra bolja od mnogih drugih pucacina, samo zato sto vise igraca nju bira. Biraju je jer su na nju navikli. I OPET PONAVLJAM: To glasanje nije merodavno, JER je igra DALEKO STARIJA od ovog novog CS-a.

Zasto uplices strance u ovo, to sto oni prelaze na GO nije moj argument, ja vam pricam o tome da prerano zakljucujete neke stvari, a da ste ograniceni na CS 1.6 jer ga igrate pola svog zivota, naravno da cete da glasate za njega.

cs 1.6 je tu od 2003,99 su nas bombardovali,jesi bio rodjen tad ? za dzabe da mi daju taj cs:go obrisao bih gift,kome se svidja,neka ga igra ;D

Facepalm.jpg

maloumni stvore ne seri sa tim tvojim frazama koje si citao iz recenzija za pc igre iz ko zna kog casopisa. kreni i od toga da je dosta ljudi kupilo i pobalo csgo i nakon toga misli da je sranje,kao npr ja.... samim tim sto su igri dali ime CS trebali su da je i naprave kao dostojnog naslednika verzije koju voli vecina. sada neka ga pusi taj hidden path a i valve sa njim. obicno se developeri opamete na kritike pa isprave greske a valve izdaje css2 i hoce da ujedini scene ? moze da ujedini samo ps3 i xbox scenu nsita vise. sta tebe uopste boli kurac za kanterase idi drkaj na dzedaje ili se nabadaj na light saber.

Ajde pali. Nauci da pises, imas 23 godine.

Jos jedna stvar, manite se tih prica kako je u Srbiji sirotinja koja ne moze da si kupi komp dovoljno jak za igru. Trosite mnogo vise para na mnogo vece gluposti, itekako mozete da obezbedite sebi konfu mnogo jacu od zahteva ove igre. To sto ste zatucani kanterasi i ne zelite da prihvatite novu igru, nedostatak para za nove kompove vam je sam jedan od izgovora.

Edited by Zez-Kai Ell
Link to comment
Share on other sites

Cekaj ako je vise pucacka igra zasto je onda mnogo vise bitan TP ,smoke ili ti flash? :-D a da nuke je bas napravljen za pucanje :) na sred A sajta "KUCA" :) AHHAAHAH

Flesh i smoke je isto bitan kao i na 1.6...Kakve veze ima smoke i flesh sa izmenjenim mapama za drugaciji nacin igre ??

Kakva kuca na sred A sajta ? Sta lupetas majke ti ^^

@tomabre

A sto se tice rafala ti mozes i na GO da ga drzis pa da vidis dokle ces da doguras sa rafalom..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ajde pali. Nauci da pises, imas 23 godine.

Jos jedna stvar, manite se tih prica kako je u Srbiji sirotinja koja ne moze da si kupi komp dovoljno jak za igru. Trosite mnogo vise para na mnogo vece gluposti, itekako mozete da obezbedite sebi konfu mnogo jacu od zahteva ove igre. To sto ste zatucani kanterasi i ne zelite da prihvatite novu igru, nedostatak para za nove kompove vam je sam jedan od izgovora.

ajde ne seri mentolu napaceni. sta si ovde dosao da seres , manjka ti paznje van interneta? ili hoces da pokazujes svoje znanje gramatike kroz postove na rur-u? bolje vidi na sta lice tvoji postovi na prethodnim stranama a sada se tu u zadnjem postu lozis sa velikim slovima i pridikama o pisanju?! smesno... leci komplekse irl a ne ovde. cinjenica je da je csgo trenutno losha igra to pokazuju komentari/kritike igraca a i broj ljudi koji je igraju. i nemoj ti da sudis sta je glupost posto ti je sistem vrednosti u kurcu.

Link to comment
Share on other sites

ajde ne seri mentolu napaceni. sta si ovde dosao da seres , manjka ti paznje van interneta? ili hoces da pokazujes svoje znanje gramatike kroz postove na rur-u? bolje vidi na sta lice tvoji postovi na prethodnim stranama a sada se tu u zadnjem postu lozis sa velikim slovima i pridikama o pisanju?! smesno... leci komplekse irl a ne ovde. cinjenica je da je csgo trenutno losha igra to pokazuju komentari/kritike igraca a i broj ljudi koji je igraju. i nemoj ti da sudis sta je glupost posto ti je sistem vrednosti u kurcu.

Ajde pali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...