Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Laki hejt,hejtuje cs:go ... Realno svi ce kad tad preci na cs:go,zasto,zato sto ceo svet prelazi ... kod nas ce taj prelazak trajati malo duze,zbog ekonomske situacije u Srbiji,i zbog toga sto ljudi nemaju para da davaju za bolje kompove,koji su potrebni i to jako... Realana situacija je da ce se 1.6 ugasiti,tako je kako je... Samo nemoj da hejtujete igru,koju niste ni probali,igra je skroz dobro uradjena,i ne kazem,ima nekih detalja koji zaista nisu potrebni,al jbg,kad odigras 4-5 mixa,ni ne primecujes te stvari... Pucanje je drugacije i nije kako neki kazu sprej na prej :) ... Ali igra je skroz dobra... I to sto svi nesto kao hejtujete,sranje i to,jbg,zasto onda svi vi nemate nokiu 3310,nego svi furate androide... svet ide napred,tako da sto pre to shvatite imate vremna da vezbate i konacno i mi SRBI,da ucinimo nesto u kanteru...a u 1.6 i sve ekipe sveta da se povuku necemo biti najbolji :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

znaci ti jedes govna ako svi drugi jedu ?

ne,nego si ti ogranicen kao i svi ostali koji smaraju za 1.6 ... Svi ga kao nesto igrate svi se palite nesto,a nikad nista niste osvojili....Ja nisam niko i nista bio u 1.6 i igrao sam ga iz zabave i bio sam NAJVECI BOT,ali nemoj ni ti da mi se palis,jer si niko i nista na cs sceni... samo realno pricam,morace kad tad svi da predju... ti ako oces igraj pub,kao sto si i igrao,a nemoj da hejtujes odma masu ovde i da pljujes po cs:go ... jedva cekam da je svi kupite (odigrate 4-5 mixa) i svi ce te da DRKATE na igricu... znaci jedva cekam.... KUPI JE,ODIGRAJ I ONDA PRICAJ... do tad,idi igraju pub :*

Link to comment
Share on other sites

ne,nego si ti ogranicen kao i svi ostali koji smaraju za 1.6 ... Svi ga kao nesto igrate svi se palite nesto,a nikad nista niste osvojili....Ja nisam niko i nista bio u 1.6 i igrao sam ga iz zabave i bio sam NAJVECI BOT,ali nemoj ni ti da mi se palis,jer si niko i nista na cs sceni... samo realno pricam,morace kad tad svi da predju... ti ako oces igraj pub,kao sto si i igrao,a nemoj da hejtujes odma masu ovde i da pljujes po cs:go ... jedva cekam da je svi kupite (odigrate 4-5 mixa) i svi ce te da DRKATE na igricu... znaci jedva cekam.... KUPI JE,ODIGRAJ I ONDA PRICAJ... do tad,idi igraju pub :*

Da li si ti normalan ? Nisi kompetentan da pricas o bilo cemu ovde na taj nacin.

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Da li si ti normalan ? Nisi kompetentan da pricas o bilo cemu ovde na taj nacin.

A ti jesi sine??? Igrao sam i 1.6 i sad igram cs:go... tako da nemoj da mi ti pricas dal mogu da pricam ili ne,a pogotovo sto sam tvoj h8 uvek pobedjivao iako sam bio NAJVECI BOT u 1.6 .... tako da kupi igricu odigraj koji mix,pa ces dodji ovde i reci,igrica je do jaja...

Link to comment
Share on other sites

Laki hejt,hejtuje cs:go ... Realno svi ce kad tad preci na cs:go,zasto,zato sto ceo svet prelazi ... kod nas ce taj prelazak trajati malo duze,zbog ekonomske situacije u Srbiji,i zbog toga sto ljudi nemaju para da davaju za bolje kompove,koji su potrebni i to jako... Realana situacija je da ce se 1.6 ugasiti,tako je kako je... Samo nemoj da hejtujete igru,koju niste ni probali,igra je skroz dobro uradjena,i ne kazem,ima nekih detalja koji zaista nisu potrebni,al jbg,kad odigras 4-5 mixa,ni ne primecujes te stvari... Pucanje je drugacije i nije kako neki kazu sprej na prej :) ... Ali igra je skroz dobra... I to sto svi nesto kao hejtujete,sranje i to,jbg,zasto onda svi vi nemate nokiu 3310,nego svi furate androide... svet ide napred,tako da sto pre to shvatite imate vremna da vezbate i konacno i mi SRBI,da ucinimo nesto u kanteru...a u 1.6 i sve ekipe sveta da se povuku necemo biti najbolji :)

Au druze, al se ti izlupeta... Necu izdvojiti niti jednu konkretnu glupost, s'obzirom da je ceo post glupost u celini. Samo ti igraj GO i srecno ti bilo, da osvojis svet!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne,nego si ti ogranicen kao i svi ostali koji smaraju za 1.6 ... Svi ga kao nesto igrate svi se palite nesto,a nikad nista niste osvojili....Ja nisam niko i nista bio u 1.6 i igrao sam ga iz zabave i bio sam NAJVECI BOT,ali nemoj ni ti da mi se palis,jer si niko i nista na cs sceni... samo realno pricam,morace kad tad svi da predju... ti ako oces igraj pub,kao sto si i igrao,a nemoj da hejtujes odma masu ovde i da pljujes po cs:go ... jedva cekam da je svi kupite (odigrate 4-5 mixa) i svi ce te da DRKATE na igricu... znaci jedva cekam.... KUPI JE,ODIGRAJ I ONDA PRICAJ... do tad,idi igraju pub :*

Za prepucavanje sa lakijem imas pm.Ovako imam oko 50 odigranih sati CS:GO-a na steamu i par mixeva,igra nije losa ali nije to ono sto su cs 1.6 igraci ocekivali, mnogo je bliza sorsu pa i cod tako da me ne cudi toliki revolt 1.6 igraca koji je sasvim opravdan,jedina slicnost im je ime counter strike koju GO ne zasluzuje.Ako neko zeli i misli da moze da uzme pare od CS:GO samo napred,mi ostali bi da igrmao staru dobru igricu koju svi volimo.

Kao sto laki kaze ako stranci zato sto im guraju pare u dzepove moraju da predju na GO,to moramo i mi??CS sam uvek shvatao kao hobi i priliku za zezanje i jednostavno druga igrica nemoze da ga zameni.Nebih imao nikakav problem da predjem na neki promod ili slicno ali na igricu koja nema gotovo nikakve slicnosti sa 1.6 sigurno ne.

Edited by lEkan SG
Link to comment
Share on other sites

Cao, ovde f0rest.

Ovako ko je igrao dugo 1.6 i voli tu igricu normalno je da ce da hejtuje ovaj cs:go zato sto je govno, ko god kaze da mu se igrica svidja da je dobra, laze... razumem pored 1.6 ljudi igraju menadzera fifu ili bilo koju drugu pucacinu, ali kad kazu kako su 1.6 zamenili sa cs:go u to ne verujem, ja i moji drugari smo presli jer su nam sponzori rekli da moramo, a mi volimo pare pa smo zato presli, nismo sigurno presli zato sto nam je igrica bolja od 1.6 i naravno cim smo mi presli pola sveta prelazi na tu igru jer vi ste nasi fanovi i radite isto sto i mi...

evo ja cu vam reci zajebite vi nas nastavite da igrate 1.6 i uzivajte

i ne slusajte ove sto pricaju igrica je stara 2 decenije zato sto da nije novi kanter izasao oni bi i dalje igrali ovaj stari a onda ne bi pricali igrica je stara 2 decenije necu da je igram...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

kol'ko ste vi kanteraši zapravo glupi, niste čak ni zatupljeni više.

ako vam se igra 1.6 imate teme za to, odjebite i prestanite da dramite o GO, ovo je tema "CS:GO pričajte" i ovde se priča o igri među ljudima koji su je probali. Svesni ste da propada 1.6 i došli ste s namerom da ugovnjate novajlijama mišljenje o novoj igri, samo zato što preti da pokopa njen "original". A u pičku materinu više, prestanite da smarate, drkajte međusobno pišice na turnirima i tešite se da 1.6 živi, pustite ljude koji hoće da pređu na nešto novo da uživaju.

Jesus!

maloumni stvore ne seri sa tim tvojim frazama koje si citao iz recenzija za pc igre iz ko zna kog casopisa. kreni i od toga da je dosta ljudi kupilo i pobalo csgo i nakon toga misli da je sranje,kao npr ja.... samim tim sto su igri dali ime CS trebali su da je i naprave kao dostojnog naslednika verzije koju voli vecina. sada neka ga pusi taj hidden path a i valve sa njim. obicno se developeri opamete na kritike pa isprave greske a valve izdaje css2 i hoce da ujedini scene ? moze da ujedini samo ps3 i xbox scenu nsita vise. sta tebe uopste boli kurac za kanterase idi drkaj na dzedaje ili se nabadaj na light saber.

Link to comment
Share on other sites

vazi Lakisa :* <3 najbitnije je da sam ja rekao da kapiram ljude koji nece da predju sa 1.6 na go,i vise razloga... pre svega vole 1.6,druga stvar je ekonomska situacija u Srbiji i to da treba jako dobra masina za GO,sto vecina ljudi nazalost nema...a to da cete preci svi ocete,ne sad,al za godinu dana ocete,jer dzaba vam 1.6 kad vise nece ekipa :S

A Dejane J. to je okej sto si ti napisao druzenje i sve,a realno druze,poredis Finsku i Srbiju :S :( Tamo ljudi imaju para,nije im problem da putuju,a da li bi nekim momcima lako bilo da se cimaju iz NS do Nisa ili obrnuto i to jos da se ne nadaju nikakvim parama... Al cenim to da bi vi koji ste ikada nesto uradili u 1.6 trebali da se zajebavate,ja nisam u toj prici,jer bi ste me vijali po mapi :)

A go ne igram u tripu da cu biti najbolji na svetu ili da cu biti najbolji u Srbiji... igram iz zabave,kao i 1.6 ... nova igrica i zato me je i privukla...

Link to comment
Share on other sites

Pazario sam danas igricu, i kada hocu da igram pise mi no connection na steamu, jel ima jos neko problema ? Ne mogu ni jednu igricu on line da igram na steamu.

Nece ni na steam sajtu da mi se loguje na accaunt, a na desktop steamu mi se normalno loguje.

PS: Net mi radi normalno.

Edited by Barba
Link to comment
Share on other sites

A Dejane J. to je okej sto si ti napisao druzenje i sve,a realno druze,poredis Finsku i Srbiju :S :( Tamo ljudi imaju para,nije im problem da putuju,a da li bi nekim momcima lako bilo da se cimaju iz NS do Nisa ili obrnuto i to jos da se ne nadaju nikakvim parama... Al cenim to da bi vi koji ste ikada nesto uradili u 1.6 trebali da se zajebavate,ja nisam u toj prici,jer bi ste me vijali po mapi :)

Pogledaj njegov turnir, ucesce je bilo tipa 15e po osobi, sve pare od ucesca su isle u nagrade + je on sredio da SS i ESEA budu sponzori pa je bilo robnih nagrada, ali to nije neka ogromna zarada, prvi tim je dodio tipa 150e + robne nagrade, a drugi i treci su dobili pare nazad i robne nagrade, dok je cetvrti tim dobio utesnu nagradu. U Beogradu moze svaki mesec da se organizuje takav mix lan, uzevsi u obzir da je vecina ljudi koji bi i igrali taj lan iz istog ili njegove blize okoline, a meni iz NS-a treba maximum 2000dinara da dodjem, platim ucesce od nekih 1000 dinara i zezam se po Beogradu taj dan.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

niko vam ne brani brate, organizujte, igrajte se... velika stvar!

Niko ni tebi ne brani da se prijavis, ili da igras CS:GO zato sto ti se svidja igra.

Mene je izbacio SpiRo iz takta pricom da je za GO potrebno vise skilla nego za 1.6 koja je po njemu inace "stekerska igra" jer je on boze moj igrao obe igrice i zbog toga je kompetentan da prica o tome iako je zadnju "ozbiljniju" rundu 1.6 odigrao/video pre 7-8 godina, a GO je odigrao ukupno oko100 sati. Takodje i sa tom pricom kao 1.6 je umro sad svi morate preci da igrate GO jer je on buducnost. Kad igra bude kompletna bez bagova, kad izadje CSP onda cemo znati sta ce biti buducnost. Za sada igrajte sta vas vise uzbudjuje.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Niko ni tebi ne brani da se prijavis, ili da igras CS:GO zato sto ti se svidja igra.

Mene je izbacio SpiRo iz takta pricom da je za GO potrebno vise skilla nego za 1.6 koja je po njemu inace "stekerska igra" jer je on boze moj igrao obe igrice i zbog toga je kompetentan da prica o tome iako je zadnju "ozbiljniju" rundu 1.6 odigrao/video pre 7-8 godina, a GO je odigrao ukupno oko100 sati. Takodje i sa tom pricom kao 1.6 je umro sad svi morate preci da igrate GO jer je on buducnost. Kad igra bude kompletna bez bagova, kad izadje CSP onda cemo znati sta ce biti buducnost. Za sada igrajte sta vas vise uzbudjuje.

Mene uzbudjuju vitke crnke sa trojkama... :) Ocu njih da igram!

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Niko ni tebi ne brani da se prijavis, ili da igras CS:GO zato sto ti se svidja igra.

Mene je izbacio SpiRo iz takta pricom da je za GO potrebno vise skilla nego za 1.6 koja je po njemu inace "stekerska igra" jer je on boze moj igrao obe igrice i zbog toga je kompetentan da prica o tome iako je zadnju "ozbiljniju" rundu 1.6 odigrao/video pre 7-8 godina, a GO je odigrao ukupno oko100 sati. Takodje i sa tom pricom kao 1.6 je umro sad svi morate preci da igrate GO jer je on buducnost. Kad igra bude kompletna bez bagova, kad izadje CSP onda cemo znati sta ce biti buducnost. Za sada igrajte sta vas vise uzbudjuje.

Kapiram sta oces da kazes,al opet on je navukao sponzore,a kod nas sponozra bas i nema :( to je tuzno u ovoj zemlji sto se tice svega....

A sto se tice skila,u cs:go i 1.6 mislim da ljudi ne mogu da porede skill 1.6 i cs:go,jer se pucanje jako puno razlikuje,tako da je ne zahvalno komentarisati,gde vise treba skila....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...