Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

pa nisu iste ko na source-u,ocigledno nisi igrao source pa nisi upucen. najslicnijii source-u je inferno,osim glavne karakteristike na banani,da moze cela awp-om da se gleda, je izmenjena. npr nuke i train su totalno drugaciji..

znam ja kakav je quake live,kakva arena,igram quake..ali opet ljudi su odmah presli,a nisu prduckali puno,nego su presli na igru koja im se svidja. ja i dalje imam quake 3 arenu,i ima punih servera,tako da svaka dalja rasprava je bezpotrebna. Ko hoce da igra staru verziju cs-a nek igra,ko hoce novu verziju nek igra. Samo ti ljudi/igraci kojima se ne svidja CS:GO ne moraju da ga blate i pljuju,i tako odvrate druge ljude kojima bi se mozda svideo.

Edited by HogaRkbp

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Davno sam igrao Source pa zato i pitam, a u secanju mi najvise ostao inferno.

A i sam si rekao, a to je zapravo i poenta, presli su na igru koja im se svidja. Siguran sam da je to glavni razlog zasto mnogi, odnosno vecina, nije presla na GO.

Naravno tebi pa i svima u oko upadaju ovi tvrdoglavi sto pljuju GO i odbijaju da probaju, ali to je samo mali procenat igraca.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

Trajala je i trajace bas zato sto se nista ne menja! Malo ljudi ce da predje da igra GO, svako ima zelju da proba al 80% se vraca na staro. Plus cs GO je mnogo zahtevniji mora jaca masina. A situacija je takva da je malo ljudi koji danas bace veliki kes na komp......neam nista protiv igre cak sta vise igracu je al 1.6 je neprevazidjen! proto_ <3 :P

Link to comment
Share on other sites

Primio bi cs:go key na poklon, pm ako ima neko zainteresovan :D :tf2:

sto trpas ljude :)

I? Sta onda? Da nastavimo 1.6, koja svrha, poenta, gde cemo igrati, protiv koga? Zasto? 13 godina igrica je trajala, malo li je?

Pa jebe se nama ko sta u evropi igra,sta ako oni skoce u bunar i mi cemo.. kao sto je pajke negde rekao,bolje da se igra 1.6 i da se druzimo,najjaca gotiva popije se pojede odigra se dobar kanter druzenje,sto ne bi to moglo da se nastavi sa 1.6,nego da se organizuje csgo turnir i da bude 10 ekipa turnir traje 5 sati,smor... Poenta je da igramo ono sto nam se igra..a ne da igramo ono sto drugi igraju i da samo iz tog razloga igramo. Sve najjace.

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

kol'ko ste vi kanteraši zapravo glupi, niste čak ni zatupljeni više.

ako vam se igra 1.6 imate teme za to, odjebite i prestanite da dramite o GO, ovo je tema "CS:GO pričajte" i ovde se priča o igri među ljudima koji su je probali. Svesni ste da propada 1.6 i došli ste s namerom da ugovnjate novajlijama mišljenje o novoj igri, samo zato što preti da pokopa njen "original". A u pičku materinu više, prestanite da smarate, drkajte međusobno pišice na turnirima i tešite se da 1.6 živi, pustite ljude koji hoće da pređu na nešto novo da uživaju.

Jesus!

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

JER IMA KUHINJU NA NAJNEBITINJEM DELU INFERNA,ILI RIBICE U FONTANI,ILI BANDERU ILI SLICNO..Boze ne mogu da vas shvatim majke mi

meni se svidjaju ribice, i kao kuvar mogu da se snadjem... jedino ti banderu poklanjam. [:)]

inače, podjednako još uvek igram i jednu, i drugu igru..

i što je najgore, svi ste u pravu.

samo još da se složite da će se CS;GO igrati, i to je budućnost,

šta god vi mislili, i koliko god bili dobri i voleli 1.6

e sad, koliko može ovaj prelaz da potraje, videćemo...

a to, šta volite, šta igrate, čime se zabavljate...

to je na pojedincu da odluči

Edited by remaks
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Inace stvarno bi primio cs:go key ako neko ima, ne bi dao pare na to smece :D

juče je jedan momak razočaran u život zbog sranja od igrice, koja u svom imenu ima čak CS..

poklonio je najboljem drugu, u nadi da će njemu biti zanimljiva i igriva..

i tako igra kruži u selu, odakle je ovaj rodom...

istinita priča, da ne poveruje čovek!

pošalji mi adresu ili bilo kakav kontakt na pm,

da obavestim odbornika sela, a on će meštane, pa možda i dobiješ...

čovek uvek treba da se nada!

Edited by remaks
Link to comment
Share on other sites

kol'ko ste vi kanteraši zapravo glupi, niste čak ni zatupljeni više.

ako vam se igra 1.6 imate teme za to, odjebite i prestanite da dramite o GO, ovo je tema "CS:GO pričajte" i ovde se priča o igri među ljudima koji su je probali. Svesni ste da propada 1.6 i došli ste s namerom da ugovnjate novajlijama mišljenje o novoj igri, samo zato što preti da pokopa njen "original". A u pičku materinu više, prestanite da smarate, drkajte međusobno pišice na turnirima i tešite se da 1.6 živi, pustite ljude koji hoće da pređu na nešto novo da uživaju.

Jesus!

Ne znam odakle ti pravo da ikoga vredjas ovde,al suzdrzacu se,vidim da si membr sins jestrdej pa ono. Ovaj vote je extra,svaka cast coveku koji je ovo smislio. to je pokazatelj prave slike. Cs go nema buducnost u srbiji i to je to,mnogo je vise ljubitelja 1.6 i treba da se igra ono sto ljudi zele.

Edited by lakyhejt

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Kakav vote, kakvo poredjenje, naravno da je više ljubitelja igre koja je na sceni od devedes devete, zašto to porediš uopste?

Vas nekoliko koji ste došli da bacate hejt na GO i niste merodavni da pričate o budućnosti neke igre, jer se o tome ne može pouzdano znati pre godinu "staža" te iste igre.

I za SW:ToR se pričalo kako će imati sjajnu budućnost, kako se očekuje da će skinuti WoW sa trona, i ljudi su bili mega hajpovani po izlasku, pa vidi sad status igre, pogledja komentare igrača.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...