Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

kakva crna statistika brate, poredis igru koja je izasla skoro i igru koja se igra 14 godina lol

ni LoL se nije igrao po izlasku nesto specijalno, sad se igra u svakoj igraonici mozda i vise nego sto se igra CS

ne brate, uporedjujem cs1.6 i GO igricu kojoj su dodali naziv counter-strike ne znam iz kog razloga, zato sto po mom misljenju igrica uopste ne lici na cs

~~~

Link to comment
Share on other sites

Pa u kom svemiru je to sto je igra stara 10+ godina prednost da se ima vise igraca u odnosu na novu igru???

Ima jer su ljudi imali vremena 10 godina da je kupe i kupovali su je tokom deset godina i dan danas po kupoprodajama gledam da pojedinci kupuju-prodaju steamove sa 1.6... ova igra je tek izasla i treba joj vremena + neki cekaju da vide kako ce se razviti + neki jos nisu pri finansijama da je kupe tj ovi skolarci, klinci itd + neki jos nemaju racunar pa prvo gledaju to da rese(imam licno 5-6 drugara koji ce je kupiti kad nabave jaci racunar)

@Mishke CS nije samo 1.6, tu je postojao CS : S, 1.5, CZ itd mape su kao na Source, kretanje je mix svih verzija, recoil je nova stvar a sve te mape podsecaju na 1.6 ali su jednostavno graficki doradjene... igri treba dati vremena a ne odma je osudjivati na propast ako se vama ne igra to nije razlog da pljujete po njoj ima ljudi koji bi je igrali ili bar probali, pozitivno je to sto cemo sada videti i neke nove ljude ili stare u drugim sastavima, dolaze novi turniri, nove organizacije, vise ce se ljudi ukljuciti u sve to i za sada jeste igra RANDOM ali samo iz razloga sto je nova pa svi krecu od 0(uz neko iskustvo sa prethodnih verzija)... CS : GO je donekle probudio scenu vracaju se stari ljudi ponovo u igri i dolaze neki novi, onako smo svaki dan citali "retired ovaj, retired onaj", turniri su se gasiliI(citali smo kako wcg prelazi na phone igrice, eswc se gasi, sec etc)... cs 1.6 vise nema smisla igrati nigde jer i da ostane u Srbiji kao primarna igra nase najbolje ekipe ne bi imali sa kim da se uvezbavaju jer 95% stranaca su odbacili cs 1.6 da l' zbog para ili zato sto im se svidja igra to samo oni znaju.

Edited by ANDjjj
Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji... Pa po tome bi sve stare igre trebale da imaju vise igraca nego nove? Kako to da stari Call of Duty nema vise igraca nego novi, ili Battlefield, ili zapravo bilo koja druga igra?

Nije rec o tome da li je CS 1.6 mrtav, to je cinjenica i niko ne porice. Ali isto tako je i cinjenica da duplo vise ljudi igraju igru koja je mrtva i koju su 90% igraca prestali da igraju, nego igru koja bi trebala da je "ujedinitelj svih pucackih igara". Pa CSGO ne igra ni bednih 20k, sta tu ima da se prica uopste...

Spiro jesam li ja negde rekao da ne volim csgo? Brojke ne lazu, ne mogu biti pristrasne, ali ti si vec posebna prica...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne sumnjam da ce csgo igrati vise ljudi. CSGO je 3ci po prodaji na steam-u.

Ljudi ne igraju zato sto igra jos uvek ima bagova, nekima je slab kompjuter da izvuce fps potreban, a dosta njih se zali na ping i serveri neki zaista imaju 140 pingove. Ali popravice se to patchevima. A onda ce svi oni da je igraju.

tomabre brojke ne lazu, ali te razum laze.. A ti si ubedjen da 3. igra po prodaji na stimu, i 22k playera svakodnevno je bedan rejting i da jedini razlog sto ne igraju je zato sto im se ne svidja igra.

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

"Ja sam cuo da pcela ima 3 oci ? "

Ajde da podelim nesto konstruktivno za ovu temu. Ako vam izbacuje u sred igranja sa nekom csgo.exe greskom bla bla, samo iskljucite multicore rendering u opcijama. To ce smanjiti fps in-game za 10-20 ali barem mozes igrati na miru meceve bez da 100x palis igricu.

Nadam se da ce svemoguca gospoda Valve srediti ovaj ozbiljan problem pa da i ja zaigram na fps 100+ :D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji... Pa po tome bi sve stare igre trebale da imaju vise igraca nego nove? Kako to da stari Call of Duty nema vise igraca nego novi, ili Battlefield, ili zapravo bilo koja druga igra?

WHAT???? Jesam ja to dobro vidio??????

Pa zasto se onda igra COD4 na svim svjetskim turnirima kad je izasao COD 7 cini mi se ili cak 8??? Ako se vise prodaje?

Valve je sve uradio oko 1.6, skoro svaki igrac ili ljubitelj FPS igara je kupio 1.6 koji je planirao u tih 11 godina, pojavilo se mnogo non steam verzija i jednostavno igrica se iscrpila, njima nestalo profita(jer koje mislio da je kupi-kupio je) i logicno da su napravili novu igru i tu ja, ti ili bilo ko drugi ne moze nista promjeniti, jer sponzori su u dogovoru sa Valveom(nova igra, treba ti nova graficka, nju ces uzeti npr od kingstona etc), igraci vole pare(od toga zive) i tu prica zavrsava mi mali ljudi se ne pitamo nista, mi mozemo nastaviti igrati ali 90% stranaca ima racunare pa zasto ne bi presla kad su njihovi omiljeni igraci(neo, gtr, forest) presli, takvih je mnogo i na ovim prostorima i ti gubis masu koja ti treba za turnir, nemas protiv koga da vezbas i od tog inata nemas nista, ok ne svidja ti se igra, predjes na dotu ili lol il nesto drugo a da pljujemo ne vredi, nista sa tim ne menjamo samo izazivmo totalno glupave rasprave a i realno nakon mnogo godina dodje vreme da se proba nesto drugo, sa SC 1 na SC 2, sa dote na dotu2, sa cod2 na cod4, isto su se ljudi bunili pa su je na kraju ipak igrali.

Link to comment
Share on other sites

http://store.steampowered.com/

Top Sellers na steam-u :)

A bila je mesec dana nr.1, dok se nije digla prasina oko Borderlandsa

btw, stream za DreamHack Valencia

http://www.twitch.tv/gamecasts

Hvala bogu pa ti znas kako funkcionise "Top Sellers".

I da slazem se sa svima vama da ce ljudi igrati igricu ako se onda sredi patchevima kako treba, ali onda to vise nece biti ovaj CS:GO. Vecina ljudi ovde prica o trenutnom stanju koje je ocajno, barem za one koji vole igricu kao sto je 1.6.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

3. igra po prodaju na steamu je uspeh?? U kojoj konkurenciji?

Pa ako pogledas Top Games na gamespot-u videces da je vecina igara sa steam-a. Sto znachi u konkurenciji najboljih igara.

On topic:

Sto se tice patcheva oni ce da srede tehnicke probleme, nece menjati igru..

Oni na dreamhack-u cekaju 3 sata da se sredi lag..

edit: kako je forest odigrao.. mvp

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...