Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Evo ja igram Counter Strike Source, uglavnom na rebellion serveru i tamo mi je skroz ok. Ne igram nesto profesionalno al umem 3 sata da ga igram radi zabave i jednostavno meni je super i uzivam.

Global Offensive isto igram, ali mi fali to da igram sa svojim ljudima. Realno tek je svep ocelo, fale mape, fale popularni serveri sa ljudima, da se nakacis negde gde su kvalitetne partije.

Sve sami Rusi, Poljaci, Francuzi. Francuze ne mogu da smislim, samo se deru salut salut salut, nista ih ne kapiram... Vidim da ima neki KGB Server medjutim nema mnogo srba na njemu :/

Sto se tice 1.6 organiski ne mogu da ga podnesem. Secam se posto sam drzao igraonicu da nikako klinci nisu mogli da predju sa 1.5 na 1.6 odvratan im je bio... Sve nekako to ja sad gledam kolko je dugo trebalo da prihvate 1.6. Tolko mozda ce i trebati Global Offensivu, mozda opet malo duze.

Ne treba bacati hejt na igru, koja je nova i koja treba jos da se sredi :) Evo malo i slike za troll.

cs16dontdie.jpg

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Evo ja igram Counter Strike Source, uglavnom na rebellion serveru i tamo mi je skroz ok. Ne igram nesto profesionalno al umem 3 sata da ga igram radi zabave i jednostavno meni je super i uzivam.

Global Offensive isto igram, ali mi fali to da igram sa svojim ljudima. Realno tek je svep ocelo, fale mape, fale popularni serveri sa ljudima, da se nakacis negde gde su kvalitetne partije.

Sve sami Rusi, Poljaci, Francuzi. Francuze ne mogu da smislim, samo se deru salut salut salut, nista ih ne kapiram... Vidim da ima neki KGB Server medjutim nema mnogo srba na njemu :/

Sto se tice 1.6 organiski ne mogu da ga podnesem. Secam se posto sam drzao igraonicu da nikako klinci nisu mogli da predju sa 1.5 na 1.6 odvratan im je bio... Sve nekako to ja sad gledam kolko je dugo trebalo da prihvate 1.6. Tolko mozda ce i trebati Global Offensivu, mozda opet malo duze.

Ne treba bacati hejt na igru, koja je nova i koja treba jos da se sredi :) Evo malo i slike za troll.

cs16dontdie.jpg

1.6 igrica je za skillere,zato ta deca i ti niste uspeli :)))

Link to comment
Share on other sites

Opet ponavljam, igrice su razlicite i zahtevaju razlicite skillove od igraca. CS 1.6 zahteva dosta vise skilla, jer je konkurencija MNOGO veca nego u ostalim FPS igricama, ali i zato sto je napravljena odlicna kombinacija tih skillova koje trebas koristiti. Matematika je prosta: vise igraca = veca konkurencija. A i pokazivalo se u proslosti da su 1.6 top igraci bolji od tadasnjih Sors igraca. Sad kad bi svi nagrnuli na CS:GO, 1.6 igraci bi bili ubedljivo najbolji posle odredjenog vremena, jer dobrog takmicara ne cini 24/7 igranja igrice, vec mnoge druge stvari koje covek vec poseduje i ume da ih iskoristi. Tako da se ako hoce moze prebaciti na drugu igricu i tu isto biti vrhunski igrac. Mislim da je vama ovde najocitiji primer za to g0g1 tj Gordan.

Izgleda je ovo dosla smena generacija posto se sad najvise za CS:GO javljaju ljudi koji i nisu nesto merodavni da pricaju uopste o CS 1.6 :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo u ovom momentu imam na steam-u sve koji su bili top igrachi u Nisu za CS 1.6, i sada svi igraju CS:GO.

Vi ostali ste nebitni FFA botovi koji nikada nece nauciti da igraju niti imate neke nade da iskusite neki "pro" gaming. Znam da ovo zvuci nadmeno ali to je realnost.. Vase misljenje o CS:GO je nebitno posto ga verovatno niste ni igrali a i kako mozete da budete dobri u igri koja je izasla pre mesec dana, kada igrate 10 godina CS 1.6 a i dalje ne umete..

Izuzimam Bjeku posto znam decka. Mada o sto si izajvio nema blage veze sa mozgom.

CS:GO je vise skill required igra, posto je fokusirana na pucanje a ne na stekanje.. To se da provaliti u roku od 5 partija, svako ko kaze drugacije ne poznaje CS..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

kada su bili top igrači? 2003/4? to mu dođe, šta, skoro 10 godina? otprilike isto vreme kada si i ti poslednji put igrao "kompetitivnije" 1.6 u nišu. i sad se odjednom pojavljuješ s ovom spikom koja me nimalo ne iznenađuje jer ti je pristup i bio oduvek ovako uvredljiv, iako bez ikakvog pokrića? 1.6 fokusiran na štekanje? vrlo loše razmišljanje.

Link to comment
Share on other sites

kada su bili top igrači? 2003/4? to mu dođe, šta, skoro 10 godina? otprilike isto vreme kada si i ti poslednji put igrao "kompetitivnije" 1.6 u nišu. i sad se odjednom pojavljuješ s ovom spikom koja me nimalo ne iznenađuje jer ti je pristup i bio oduvek ovako uvredljiv, iako bez ikakvog pokrića? 1.6 fokusiran na štekanje? vrlo loše razmišljanje.

Nema veze kad smo bili, bitno je da smo bili, i da posle nas nikada niko vredan pomena se nije pojavio, a kamoli klan formirao.

CS:GO nije CS: 1.6 tako da nema veze sto smo igrali pre 5-6 godina, svi pocinju od nule, ali svejedno zna se ko ima potencijala a ko nema, zna se sta je CW i Turnirsko iskustvo..

Ja nisam rekao da je CS 1.6 napravljen za stekanje nego sam rekao da je CS:GO fokusiran vise na pucanje nego na stekanje, sto je velika razlika. Tvoje razumevanje reci je vrlo lose..

CS 1.6 je proslost. CS:GO je buducnost, vase kukanje nece promeniti stvari. Ili kupite igru i pocnite da vezbate ili nemoj da kukate kako je shit igra a da niste odigrali ni jednu partiju ili zato sto nikoga ne mozete da ubijete..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

CS 1.6 sam igrao dosta dugo, bio dobar i ostao :) Tu sam od nastanka tzv CS scene u Srbiji, za CS:S sam se interesovao neko vreme, igrao mesec dana, pokusao neke mix turnire i shvatio kakva je igrica, a CS:GO sam probao nakon zvanicnog izlazenja i zakljucio da je ipak bliza CS:S-u nego CS 1.6, ipak to mogu da prosudim dobro. A za tebe i mene Spiro top igraci iz Nisa nisu isti likovi, od mojih top igraca retko ko igra jos CS, svega par ljudi. Sad su tu novi likovi, koji ako hoce mogu da se oprobaju u NOVOJ igrici CS:GO.

Link to comment
Share on other sites

CS 1.6 sam igrao dosta dugo, bio dobar i ostao :) Tu sam od nastanka tzv CS scene u Srbiji, za CS:S sam se interesovao neko vreme, igrao mesec dana, pokusao neke mix turnire i shvatio kakva je igrica, a CS:GO sam probao nakon zvanicnog izlazenja i zakljucio da je ipak bliza CS:S-u nego CS 1.6, ipak to mogu da prosudim dobro. A za tebe i mene Spiro top igraci iz Nisa nisu isti likovi, od mojih top igraca retko ko igra jos CS, svega par ljudi. Sad su tu novi likovi, koji ako hoce mogu da se oprobaju u NOVOJ igrici CS:GO.

Top igrachi mogu samo jedni da budu oni koji igraju najbolje, imaju klan koji osvaja svaki turnir u Nisu, koji imaju sponzorstvo od nekoga ko ce da plati odlazak na turnir u drugi grad. Ne znam koji su ti tvoji top igrachi u pitanju ?

I mi smo prestali da igramo CS 1.6 ali evo vracaju se ljudi za CS:GO i svi su rekli da je dobra igra. Radije ce ljudi verovati boljim igrachima koji pricaju da je igra dobra nebitno kako igraju sada, nego losim igrachima koji pricaju da je igra losa zato sto su opet losi..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

lol nije bio ni na kakvom svetskom turniru kad je izašao, pa vidi na koliko turnira se posle toga igrao.

ono što hoću da kažem da su ovakve informacije relevantne koliko i informacije i broju igrača koji igraju i o gledaocima na strimu.

ne znače apsolutno ništa kad je budućnost igrice u pitanju, a još manje govore o samoj igrici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...