Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

pa pazi posto f0rest i gr nisu imali ekipu a kontam da im je bio smor da prave sad opet ispocetka nesto novo plus kao "umire" cs i ta sranja i onda kao odlucili se za cs:go,tako da je najvise izdao xizit govedo malo mrtvo,a tako bi voleo da im se promod usere usta svima...

Link to comment
Share on other sites

Na streamovima mi deluje skroz ok i vidim da mnogi 1.6 timovi i igraci polako prelaze, ali ne kupuje mi se novi komp :)

Pa to druze i jeste pojenta cele price i novog cs, sto bi giganti finasirali igricu koja se igra na losim kompovima de su tu oni?

sad ce lepo da te nateraju da kupis nov komp kao i mnoge nas da bi igrali igricu koju volimo a oni profitirali...

A i ovi pro igraci su ljudi pa rade sve za pare pa tako i prelaze sa cs 1.6 na csgo a mi cemo preci za dzabe i jos puci para za nov komp itd..

Link to comment
Share on other sites

Ne treba vam superkompjuter da biste mogli da igrate cs:go prekinite da serete, i nije vise 2000. mozete da apgrejdujete neku komponentu

ne moze fps da ti bude maximalan sigurno kao u 1.6 na kanti od kompa... nije 2000 sada je jos gore!

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Pa normalno da ne moze igrica je stara vise od 10godina, u tome je i poenta :) dotu i 1.6 si mogao da igras na kompu iz maxija, za dotu2 i cs:go ti ne treba neka zver, samo malo bolja masina...

ljudi kod nas ne mogu da plate racun za internet, a ne malo bolju masinu ;)

  • Upvote (+1) 1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Zato sto su lenji da rade nesto da to promene, al im nije tesko da kukaju po forumu nad zlim kompanijama koje prave mnogo zahtevne igre, ajmo sve da bude na endzinu iz 2000e samo da bi Srbi mogli da se igraju i dalje

Najbolji komentar koji sam video. Ziva istina. Tuzno je sto uopste na Balkanu ljudi ne prelaze sa Counter Strike 1.6 igre i svi je igraju. Da svi je obozavamo ali gejming ne moze ni da mrdne niti organizacije mogu da napreduju ako smo zarobljeni na CS 1.6 dok ostatak menja igre iz godine u godinu. Zato nemamo WCG ove godine

Ali totalno si u pravu za nas mentalitet.

Edited by ZEEERYX

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

carevi nije srbija samo beograd... a i ti sto nemaju za komp verovatno ne razmisljaju da te pare sto zarade bace na novu masinu da bi igrali GO...

zasto bi iko prelazio kada su sve nove fps igre "GO" kurac? doradili css na novom enginu ,malo izmenili mape ,ubacili gungame ,3 nova oruzja i to je kao novi cs? pa radije bih presao na gw2 nego na taj fensi luna park od cs-a...

Link to comment
Share on other sites

Pa jel te tera neko da predjes ? Pricam za one koji bi da igraju turnire i da se takmice kao sto je bilo sa 1.6 . Na dh-u ce se igrati cs:go kontam da ce tako biti i za ostale velike turnire, a igrica je takva kakva je mozda bude bolja, videcemo

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Pa jel te tera neko da predjes ? Pricam za one koji bi da igraju turnire i da se takmice kao sto je bilo sa 1.6 . Na dh-u ce se igrati cs:go kontam da ce tako biti i za ostale velike turnire, a igrica je takva kakva je mozda bude bolja, videcemo

Bolja za koga? Za 1.6 ili za CS:S igrace? Ili za neke nove klince? Pravimo klan u LoL-u, Paunovicu, u LoL-u...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

tako je i css poceo pa je zvarsio tu gde je. napravio se eswc org pametan pa je ispusio. nadam se da ce i csgo tako da prodje pa ce se smilovati valve i malo i 1.6 igrace poslusati.i originalni cs su pokupili kao mod od nekih freelancera ne znam sto ne preuzmu csp kod prebace na najnoviji engine ubace matchmaking i zavrse posao. Al valve mrsi muda a oni developeri od csp na njemu rade samo dok tetoviraju wc solju sa laptopom u krilu. Nist nama od novog cs-a...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...