Jump to content

Ruma FTW! :)


rio

Recommended Posts

Iz Katakombe, znaci ne NS, nego Katakomba moze 2 tima da izbaci (Ne racunajuci Decerto), ali su to ljudi tipa koje mrzi da idu na tur, ili nece medjusobno da igraju jedni sa drugima, ili su nestali tako, nisu online i ko zna sta rade xD

Generalno ih je sve jako tesko navatati, a kamoli spojiti u tim, jbg potrudicu se bar jedan tim da napravim, al ne mogu nista da obecam :/

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam za da se tur odrzi i sa 6 ekipa .... sistem je sledeci. 3000 igraoni 3000 2. mestu swe ostalo prvom. grupe dve po 3 tima best of 3 prolaze prve 2 i polufinale 1. mesto iz jedne grupe sa 2. iz druge grupe i obrnuto... mozda predlog zvuci glupo ali vec smo organizovali prevoz i swe ostalo i igra nam se. btw ako se tako bude igralo tur moze potrajati ceo dan :)

btw ako se navata josh koja ekipa bice josh bolje.

Neotkriveni talenat :D

Link to comment
Share on other sites

Iz Katakombe, znaci ne NS, nego Katakomba moze 2 tima da izbaci (Ne racunajuci Decerto), ali su to ljudi tipa koje mrzi da idu na tur, ili nece medjusobno da igraju jedni sa drugima, ili su nestali tako, nisu online i ko zna sta rade xD

Generalno ih je sve jako tesko navatati, a kamoli spojiti u tim, jbg potrudicu se bar jedan tim da napravim, al ne mogu nista da obecam :/

eo.. ae ako ocete nama fali 2 igraca iz karlovaca , mi smo vec prijavljeni al fale na 2 igraca solidna da ne vodimo neke nubare... pa ako imas ti nekog povedi jos.. javi se!

Link to comment
Share on other sites

Sve je to ok, i extra je sto se interesujete za tour ovako... Samo sto su zbog ovakvog ne zainteresovanja ili sta vec, 2 domace ekipe odustale... Ja sam uspeo od te 2 da napravim jednu koja ce igrati... Ako do turnira dodje, evo i ostali info:

Ulica je Lenjinova 33, kad dodjete u Rumu ako ne znate gde je pitajte nekog ili nazovite nas : (ostavicu kontakt broj u toku dana, ili sutra)

Dodjite oko pola 10 ujutro da se sve organizuje, sredi i ostale gluposti...

tt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...