Jump to content

help needed


Recommended Posts

Eto shta se deshava kad je Vica fer i korektan prema (l)userima.. nepostovanje! :D

Брате, да ја тебе бијем сваки дан годину дана и онда те видим и кажем ''е брате, ај на пиво'', ти би побегао главом без обзира, а ако си баш прелуд, отишао би са мном на пиво, али би се знојио у кафани све време. И следећих бар педесет пута би ти било тако:)

Оно, нек само Нео настави овако и убираће плодове свог коректног односа, али не може одмах. Примера ради, за пушење кажу људи да одвикавање до нуле траје онолико колико си био пушач, што значи да мени остаје да балавим за пљугама на блејама још нешто мање од петнаест година, али то је реалност:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Брате, да ја тебе бијем сваки дан годину дана и онда те видим и кажем ''е брате, ај на пиво'', ти би побегао главом без обзира, а ако си баш прелуд, отишао би са мном на пиво, али би се знојио у кафани све време. И следећих бар педесет пута би ти било тако:)

Оно, нек само Нео настави овако и убираће плодове свог коректног односа, али не може одмах. Примера ради, за пушење кажу људи да одвикавање до нуле траје онолико колико си био пушач, што значи да мени остаје да балавим за пљугама на блејама још нешто мање од петнаест година, али то је реалност:)

aha

dule alkos a nece sebi da prizna!!!

Link to comment
Share on other sites

ja ti nisam dao lajk,ali sam preslusao set i mogu da ti kazem da ti bezhi na par mesta i kreces da miksas pesmu dok ti je druga u brejku,a to ti kazem ja nubzor najveci,sto znaci da moras mnogo da radis,a da ne pricam o tome da si jebeno smiksao celu noc i celi dan,wtf jebote,nije ti to 18ti rodjendan,totalno si elektrogay lol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...