Jump to content

help needed


Recommended Posts

Drugaru je potrebna pomoć(da još jedna igra čiji se pobednik određuje lajkovima)

enivejz,

Belgrade Foam Fest 2011 | Serbian Stage

1. Lajkujte oficijalnu stranicu

2. Takmičar "Ilija Djokovic | DJ ILIJA" "DJ ILIJA live @ HOUSEFORM RADIO SHOW"

3. Lajkujte post pod tim nazivom!

Hvala unapred.

Znači što više lajkova ima, veće su šanse da nastupa u Beogradskoj Areni

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Jadan RUR, ne može da se odbrani od novih usera koji bi hteli da okače svoj Foam Fest mix kako bi ljudi glasali za njih :(

Boli me k... da vadim sad log iz naftalina gde me je dečko zamolio da okačim mix. Znam ga lično i baš zbog toga sam mu rekao. Okači sam. Kad-tad će neko da te izhejtuje ovde.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

kako bullshitujesh vitjo,to sto ti mozda u ovom konkretno slucaju ne bi dosao da bacis hejt ili prozivku ili zez,ne znaci da ne bi bilo sprdnje...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da se na forumu postuje samo kad neko nekog pita nešto?

Inače...

Meni je Lucky napisao:

"Ne vidim niti jedan razlog :)"

na konto moje pređašnje izjave o tome kako se određeni novi članovi plaše RUR hejta.

Nakon čega sam mu rekao ono što sam već odavno govorio - a to je da od likova kao što si ti npr. Neo, ljudi zaziru da postuju. Nisam ja to izmislio nego u par situacija su me ljudi pitali da nešto tako postavljam umesto njih, kako bi zaobišli RUR hejt.

A i ne vidim ovde, ko je tebe pitao bilo šta, da bi ti ušao u ovu diskusiju kao neki pulen kad se dečko sam javio i potvrdio na kraju.

I batali ti moj cinizam, ironiju i sve kad znamo svi dobro kako ti postuješ po forumu.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

@Neo

Cinjenica je da si previse serendao dok ti nije neko od starijih clanova rekao da smaras, mislim da bese Starbak, ali me ne drzi za rec. Posle toga se moglo primetiti da si prestao sa takvim postovima. Ali isto tako je cinjenica da osim tebe postoji jos xx usera kojima su izgleda glavni prioriteti na forumu da napusavaju ljude. ;)

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja to izmislio nego u par situacija su me ljudi pitali da nešto tako postavljam umesto njih, kako bi zaobišli RUR hejt.

Pa ako su hteli da zaobidju rur hejt,zasto su tebi davali da kacis?Mozda te ti ortaci ne gotive bash!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To je ono što sam već pričao Lucky. Mnogo hejta ovde ima i to vide ljudi sa strane :)

само да знаш - ја сам ти звекнуо овде још један минус.

поу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Aci sto je okacio, ja se iskreno nisam usudio iz gore vec navedenih razloga. Ko god da je lajkovo ja mu se iskreno zahvaljujem. Pozdrav :)

ево ја ћу да лајкујем, иако те фоамфест електропедерастије ИЧ не занимају, замо да би опалио оног самозваног диџеја још једним педагошким пљусом каре по челу, јер дечко не реагује па то ти је. и ето, ја те подржавам и желим ти да успеш и да се пробијеш и ту тамс ап и све то.

курацзадиџејвудуакомплексаша.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...