Jump to content

Problem za 7H, servis


mTa

Recommended Posts

Meni su se tako pokvarile neckband , pa sam cekao 40 dana i zvali su me i rekli da dodjem u games dace mi nove , ja otisao pitao da doplatim jos 2,3k ne secam se i da uzmem v2 narandzaste i oni su mi dali. Posle se pokvarile i v2 (neki sitni kvar oko mikrofona ) , oni mene opet zvali posle 40 dana i rekli da dodjem dace mi nove , ja otisao i u medjuvremenu stigle plave siberie koje isto kostaju naravno kao narandzaste i oni mi rekli da mogu samo naradzaste fazon :p ... Tako da ti vidi , al mislim da samo daju da im doplatis pa uzmes nesto skuplje ( ti jedino da im uzmes lokal posto su u pitanju 7H xD ) , slabije da ce ti vratiti kes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzmem prve 7H cim su izasle,posle metar dana crkne 1 sluska. Odnesem,daju mi nove. Posle 20 dana crkne i na njima 1 sluska,daju mi nove. Uzmem te trece ,dam ih Shokici odmah pre 2 meseca i zove me Shoki pre neki dan crkla mu 1 sluska... Nikad vise SS.

Da bi bio star I mudar,prvo moras da budes mlad I glup.

Link to comment
Share on other sites

Uzmem prve 7H cim su izasle,posle metar dana crkne 1 sluska. Odnesem,daju mi nove. Posle 20 dana crkne i na njima 1 sluska,daju mi nove. Uzmem te trece ,dam ih Shokici odmah pre 2 meseca i zove me Shoki pre neki dan crkla mu 1 sluska... Nikad vise SS.

haahhahahahaha a brate neka rade do wcg a pa posle cu ja lako :D

i ja planiram neke senhajzerice

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...