Jump to content

CruZer3, Moser i brijanje brade


Recommended Posts

36 minutes ago, mladenq said:

sta gledanje previse horora, sa ocenom ispod 5, does to a mf :d

samo me ti zezaj, ako ubacim da su dva tinejdžera zapravo azijat i crnac, a da imaju i trećeg ortaka gej eskima, Netflix me finansira na prvu!

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Lucky said:

ovo deluje kao neki trimer koji dva tinejdžera pronađu na buvljaku u prodavnici kod nekog matorog meksikanca, zabačen na kraju police. kupe mašinicu, shvate da kad se ošišaju ovom mašinicom frizura ispadne savršena svaki put i mnogo više kreću da im se obraćaju devojke - namiguju na ulici, traže im da im kupe piće, otvoreno se nabacuju. Njih dvojica su srećni jer će konačno da im se "posreći" ali jedne večeri, kada jedan od njih dvojice odvede devojku kući, mašinica se budi i kolje devojku svojim sečivom, prerezavši joj grkljan! Tinejdžer u šoku ispušta krik. Njegova majka to čuje, dolazi i kuca na vrata, pita ga da li je sve u redu. Dok gleda šta će, odlazi u walk-in orman da uzme ćebe da pokrije telo, vraća se, tela nema! Javlja prvom tinejdžeru, ovaj mu ne veruje. Pozivaju devojku telefonom, ali telefon zvoni - kod njih u sobi! Prvi tinejdžer i dalje misli da je to prank, ali sutradan se devojka ne pojavljuje na košarkaškom meču na kojem je ona glavna cheerlidersica - sestra kaže da se nije ni vratila kući sinoć!

Šokirani, vraćaju se na buvljak da pronađu matorog meksikanca, međutim, te radnje tu više nema! Pitaju prodavca u prodavnici do te gde je meksikanac sa tom radnjom, on im kaže da tu takva radnja i takav meksikanac nikada nisu ni postojali! Šok za šokom. Vraćaju se kući i kreću da guglaju, ispostavlja da se da je to stara mašinica zaposednuta demonima koji se hrane krvlju devojaka! Bacaju mašinicu u reku, vraćaju se kući, srećni. Sve deluje kao nekad.

Ubrzo, drugi tinejdžer dobija poziv - njihov kućni ljubimac, pas PeanutButter ubijen je. Izgleda kao da mu je neko ... prerezao grkljan! Otvaraju komodu u kojoj su držali mašinicu koju su pre sat vremena bacili u reku. MAŠINICA JE OPET TU!

fade to black, end of part one!

 

 

:D :D :D retroaktvino žalim što ne linkova ovaj :D A ti te filmove tp što voliš i gledaš,. to ti ništa ne valja :D

lu.jpg.82037049da536da201811dd9d21ad5f4.jpg

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mladenq said:

fali ti jak zenski lead!

ah da, mlada "Joshandra TheyThemHernandez Bonito", koja uskače u drugom aktu da pomogne ovoj dvojici jer su oni nesposobni a ona je kul, rebel, hladna kao špricer, zvaće zvaku, ima kratku nebo plavu kosu i pogledom ubija! 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Lucky said:

ah da, mlada "Joshandra TheyThemHernandez Bonito", koja uskače u drugom aktu da pomogne ovoj dvojici jer su oni nesposobni a ona je kul, rebel, hladna kao špricer, zvaće zvaku, ima kratku nebo plavu kosu i pogledom ubija! 

ahaha, samo zaboravio si da pomeneš da se ona već godinama bori sa protiv matorog meksikanca koji ide iz grada u grad, sejući svoje mašinice smrti!

Inače, rezurektorovao sam ovaj topic jer sam mislio da mi je druga Philips mašinica (trimer) riknula, ali sam uspeo da je popravim tako što sam ugradio deo iz neke još starije... i onda sam bio u fazonu "koju su beše preporučivali na ruru, wahl ili moser?" i onda otkrijem da je wahl=moser zapravo... možda i kupim jednog dana, ali nekako sam se navikao na wireless da nisam siguran kako bih se sad vratio na kabl... da, imaju i neke moser wireless ali za 22k dinara, to mi je baš puno

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, togFU said:

Inače, rezurektorovao sam ovaj topic jer sam mislio da mi je druga Philips mašinica (trimer) riknula, ali sam uspeo da je popravim tako što sam ugradio deo iz neke još starije... i onda sam bio u fazonu "koju su beše preporučivali na ruru, wahl ili moser?" i onda otkrijem da je wahl=moser zapravo... možda i kupim jednog dana, ali nekako sam se navikao na wireless da nisam siguran kako bih se sad vratio na kabl... da, imaju i neke moser wireless ali za 22k dinara, to mi je baš puno

ne znam koliko je tehnologija napredovala, verujem dosta jer sad imamo wireless usisivače i wireless koješta, ali kad sam poslednji put upoređivao ti wireless su prosto bili slabiji kad su na baterije nego kad su na struju, kao da baterija ne može dovoljno da isporuči snage. Možda se situacija promenila. 

doduše ne znam ni što je toliko bitan wireless momenat, pa ne šetaš po gajbi dok se briješ valjda, a kabl je dobrih 2 metra dugačak ako ne i više. Drugo je usisivač, tu prelazak na wireless je kao nebo i zemlja, ne juriš više šteker i koliko je dugačak kabl, bukvalno 2nd best thing kod usisivača posle robot usisivača 🙂

1 hour ago, millanče said:

😄 😄 😄 retroaktvino žalim što ne linkova ovaj 😄 A ti te filmove tp što voliš i gledaš,. to ti ništa ne valja 😄

 

sad je kasno! a i za ovaj crni ne bi bilo neke priče zanimljive!

28 minutes ago, togFU said:

ahaha, samo zaboravio si da pomeneš da se ona već godinama bori sa protiv matorog meksikanca koji ide iz grada u grad, sejući svoje mašinice smrti!

 

ali to nije otkrila u startu, tek u ključnom trenutku, kada su dvojica tinejdžera pronašli stare fotografije gde su videli zapravo matorog meksikanca i Joshandru zagrljene kako se smeju. Napali su je, naravno misleći da je i ona deo tog kulta, sve dok im ona nije ispričala svoju tužnu priču jer istina je, bila je bliska sa njim, ali stvari su se promenile i onda je sada na tom putu osvete! Krenula je da priča i zbog čega, ali prekinuo ih je zvuk motora mašinice koji postaje sve jači i bliži!

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Lucky said:

doduše ne znam ni što je toliko bitan wireless momenat, pa ne šetaš po gajbi dok se briješ valjda, a kabl je dobrih 2 metra dugačak ako ne i više.

ne šetam se, ali se zato šišam, pa je onda nezgodno u jednoj ruci drugo ogledalo, u drugoj mašinica sa kablom, ovaj neki fazon

people-cut-own-hair-self-isolation-3-5e7

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

ne šetam se, ali se zato šišam, pa je onda nezgodno u jednoj ruci drugo ogledalo, u drugoj mašinica sa kablom, ovaj neki fazon

 

aha, kapiram.

nemam tih problema pa se ne mogu poistovetiti! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Uteh neku stock Wahl masinicu, radi posao za sisanje na trojku, mada je malo cimanje odraditi sve glat. Sta mislite o ovome zato, deluje da je prakticnije i lakse lezi u ruci, te bolje moze covek pozadi da se obrije (nho)...samo ne znam dal moze i na par mm ili je samo nularica fazon.

https://www.amazon.de/dp/B09D98Y2PP/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&aaxitk=a53043f09f8182058fe0b269620879a5&hsa_cr_id=6388562380602&pd_rd_plhdr=t&pd_rd_r=4d697200-3142-429c-9408-14c1dbaac584&pd_rd_w=wsRwm&pd_rd_wg=TYJyz&ref_=sbx_be_s_sparkle_mcd_asin_0_img&th=1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Uteh neku stock Wahl masinicu, radi posao za sisanje na trojku, mada je malo cimanje odraditi sve glat. Sta mislite o ovome zato, deluje da je prakticnije i lakse lezi u ruci, te bolje moze covek pozadi da se obrije (nho)...samo ne znam dal moze i na par mm ili je samo nularica fazon.

https://www.amazon.de/dp/B09D98Y2PP/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&aaxitk=a53043f09f8182058fe0b269620879a5&hsa_cr_id=6388562380602&pd_rd_plhdr=t&pd_rd_r=4d697200-3142-429c-9408-14c1dbaac584&pd_rd_w=wsRwm&pd_rd_wg=TYJyz&ref_=sbx_be_s_sparkle_mcd_asin_0_img&th=1

meni ovo iskreno baš deluje kao krš i da ne služi ničemu 🙂

ali otkud znam, možda sam to samo ja 🙂

meni wahl-moser super šljaka za nulericu ali jbg ne može to da bude nikad kao brijačem.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Uteh neku stock Wahl masinicu, radi posao za sisanje na trojku, mada je malo cimanje odraditi sve glat. Sta mislite o ovome zato, deluje da je prakticnije i lakse lezi u ruci, te bolje moze covek pozadi da se obrije (nho)...samo ne znam dal moze i na par mm ili je samo nularica fazon.

https://www.amazon.de/dp/B09D98Y2PP/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&aaxitk=a53043f09f8182058fe0b269620879a5&hsa_cr_id=6388562380602&pd_rd_plhdr=t&pd_rd_r=4d697200-3142-429c-9408-14c1dbaac584&pd_rd_w=wsRwm&pd_rd_wg=TYJyz&ref_=sbx_be_s_sparkle_mcd_asin_0_img&th=1

To ti je brijač za ćelave, dakle mene. Imam takvu remington. Svako jutro brijem vugla već skoro dvije godine.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Za sisanje - kod lokalnog Siptara, moj je Halit iz Peci, malo nabada srpski, lepo se sporazumemo pa odradi i bradu gratis 🙂 

Kada sam u Srbiji ili hocu da odradim sam bradu izmedju dva sisanja:

https://www.amazon.de/-/en/BaByliss-Super-Stubble-Beard-Trimmer/dp/B07TJGR1LP

Preporucio mi ga je jedan frizer pre tipa 10 godina, uzeo sam stariji model. Najbolja kupovina aparata ikada.

Link to comment
Share on other sites

Nista, moracu i ja da predjem u celave kao ti i Djole, mrzi me vise kod frizera da idem ili da se kuci sam cimam pola sata da bi se lepo osisao masinicom na trojku...ovako lepo nula i delji sve za manje od 5 min

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dok sam išao kod frizera, apsolutno najveći smor mi je bio to da idem kod frizera, pa nabadam dal' već ima nekoga ili nema, pa čekam red ili se "najavljujem" i šta god. A kod ovih gde se zakazuje kao 'em ne vredi zakazivanje jer i oni kasne, 'em su kao "fensi".  ovako lepo jednom nedeljno kad meni odgovara se olindram i ćao. plus sad kad je bio covid lockdown nisam ni "osetio" da su frizeri zatvoreni :))

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Vidim da su neki vec koristili One Blade pa me interesuju utisci. Ja bih to koristio samo za bradu i nesto poput ovog bi mi odgovaralo. Ja nemam jaku bradu, brijem se jednom nedeljno i mrzi me da se brijem. Zanima me koliko traju one patrone, ne bih da placa 2+ hiljade svaka 2 meseca, onda cu radije ostati klasicnom brijacu. Vidim da su bas podeljena misljenja o one blade, neki se kunu, dok drugi kazu da je smece neopevano.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, daniiL said:

Vidim da su neki vec koristili One Blade pa me interesuju utisci. Ja bih to koristio samo za bradu i nesto poput ovog bi mi odgovaralo. Ja nemam jaku bradu, brijem se jednom nedeljno i mrzi me da se brijem. Zanima me koliko traju one patrone, ne bih da placa 2+ hiljade svaka 2 meseca, onda cu radije ostati klasicnom brijacu. Vidim da su bas podeljena misljenja o one blade, neki se kunu, dok drugi kazu da je smece neopevano.

APSOLUTNO SMEĆE NEOPEVANO!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Ma koji će ti to, uzmi one wilkinsone 10 komada za 1000 din, meni jedan traje dva meseca a imam bradu, samo bacaš pare

ja ne znam kakvu bradu imam, rekao bih malo više kao "žica", ali meni ti jeftini brijači ništa ne znače, iščupam se sav i izranavim ... imam onaj gilette mach 3 (npr) ili glide 4, nemam pojma, narandžasto-plavi, tako ga prepoznajem i on mi radi posao ok.  Kad god sam probao te single Bic, Wilkinson pa čak i sam Gilete, nije dobro prošlo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...