Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1. Granice je kul jogurt, mada ja volim i onaj Milovanović, isto kvalitet, ali ga mahom ima po pekarama.

2. Danas vreme katastrofa, naravno svi su krenuli svojim kišobran-automobilima na posao, pa je na nekim mestima kolaps, trebalo bi se lagano pripremati za tu zimu.

3. Koja je fora kod nas sa ovim "Back to school" akcijama? Nikad to nismo furali, ali izgleda da je počelo da se prima i među domaćim narodom, mada naravno ne u obimu kao u americi, ali ono, ne znam da li sam ijedan retail objekat vid'o a da nema back to school.

Link to comment
Share on other sites

Има ли Беогридоваца из блокова ође? Последњих пар дана (вероватно од рестрикције јебо га ја) ми је нет десетоструко грђи него што треба.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли Беогридоваца из блокова ође? Последњих пар дана (вероватно од рестрикције јебо га ја) ми је нет десетоструко грђи него што треба.

meni sljaka isto kao i pre... doduse jes da imam najgori net od ponudjenih, ali je za dz :D

Link to comment
Share on other sites

Има ли Беогридоваца из блокова ође? Последњих пар дана (вероватно од рестрикције јебо га ја) ми је нет десетоструко грђи него што треба.

meni je tako juce bilo sa SBB-om, tako da je verovatno zbog restrikcije

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

provalio sam da mi baba redovno svakog dana od pola 6 gleda weeds na avali

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Što mrzim kad mi ostane 3 dana do ispita i kad od 16 budnih sati moram bar 11-12 da štrebam, a ceo celcijati dan me boli glava i visok mi je pritisak, zašto sam morao da budem ovoliki meteoropata :( :( :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nisi meteoropata već klasični neradnik

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko od hedova ili programera na forumu da mi objasni zasto kad se logujem preko

www.klanrur.rs/forum ne registruje sign in? Kako da otklonim taj bag,pocinje da me nervira jer

kad kliknem na sign sve je ok i forum me registruje,a onda na primer kad idem na view new content

nikad nema nikakvih novih postova,i forum me sign out-je automatski sam. :S

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...