Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mama car!

Napravila je pitu sa višnjama, isekla na parčiće i stavila u neku veliku činiju, odozgo je prelila sladoledom omonom

Mogao si da ostavis malo...

Bio na Beer Festu, smorio sam se mnogo. Ortak se napio, nije mogao da stoji. Morao sam da ga treznim i vracam kuci. Zbog njega sam ispalio ortake sa drugog foruma (poz lawl_, marks).

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa Beer festa upravo. Bilo mi ok, prvo bleja pod suncobranom dok su Corba i Marky Ramones przili, a posle bleja u 'bekstejdzu' na lejzi begu. U povratku prosao pored Krekija, al' sam skapirao ko je tek 2 minuta posle.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa Beer festa upravo. Bilo mi ok, prvo bleja pod suncobranom dok su Corba i Marky Ramones przili, a posle bleja u 'bekstejdzu' na lejzi begu. U povratku prosao pored Krekija, al' sam to skapirao ko je tek 2 minuta posle.

Ah...nisi odmah prepoznao insignije legije stacionirane u Donjoj Meziji :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

otvori sajt, kontaktiraj ženu i sprcaj, ne vidim problem!

inače, kuliram gazirano skoro 20 dana i mnogo mi je teško, balavim kad mi limenka koce padne napamet :D. A onda sam sinoć pazario nectar breskvu u limenci i skontao da bih popio rastvoreno govno samo da je iz hladne limenke.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...