Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

Junajted ponovo nerešeno.. Mislim da oni nisu svesni, ali ako nastave da ignorišu problem sredine i potrebe za igračima svetske klase, Mančester Siti može postati dominantan klub u Mančesteru, ne samo u pogledu rezultata već i finansija, omladinskih kategorija itd. Naftaši će uraditi ono što sam mislio da je nemoguće, svrgnuće ih sa trona, lagano.

Link to comment
Share on other sites

nema sta da se kaze osim da su fudbaleri njukasla heroji..sa onakvom ekipom i onakvim igracima ostati neporazen je svakako ogroman uspeh..alan pardju ima neke magije osim hatema na terenu..pritom penal je nebitan, da su im dali 3-4 ne bi niko ni primetio taj penal..tako su i protiv sanderlenda cuvali 1-0 ko bednici..neki put sacuvas neki put ne, jebiga

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Osvaja city ove godine, mnogo su jaki. Ne verujem da bilo ko moze da ih zaustavi... (osim naravno reala u ligi shampiona)

pa nece ni proci grupu u LS.

Fina igra arsenala juce. Koliko se samo lozi ovaj totenhem, a nisu ni svesni da ce biti 5 6 na kraju sezone.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da napishem da osvajaju premijer ligu, a da real osvaja ligu shampiona.

Ali iako mi se cini da im je liga shampiona u drugom planu, ocekujem da naduju "nemacku barselonu" i prodju dalje

edit* koliko god da se "lozi" totenhem, bice na kraju ispred arsenala

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...