Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

[roflmao]

Carski, ali carski !!! \o/

Negde sam iskopao, da je statistika hodzsonu i dalglisu skoro ista . ako se ne varam bilo je nesto ovako:

R.H. w12 d8 l9, K.D. w14 d9 l8

ovo sigurno nije potpuno tacno, ali razlika je bila takva, 1 do 2 pobede maksimalno . Koliko samo mediji imaju uticaj na stvaranje slike o nekom.

Mada i dalje stoji da je hodzson pijani idiot!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

daj za arsenal

za Arsenal su uglavnom vicevi vezani za fejl u Evropi... meni najbolji

chim,chimney

chim,chimney

chim,chim,cheroo,

Nayim from 50 ... Belleti from 2!

za one sa jeftinijim ulaznicama, dva kratka klipa:

http://www.youtube.com/watch?v=RIXUtDSqvGU

ps. valjda ne trebam da objasnjavam da je ovo iz one Meri Popins pesme :D

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Odlicna tekma, RVP car drug!

Song objasnio, sve je bolji i bolji... a prvi gol Arsenala me je podsetio na zlatne dane!

Najvaznije je da je Arsenal usao u niz pobeda.

Jos samo da dobijemo neku jacu ekipu i gg :tf:

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ali, generalno, mi smo kraljevi:)..onakav fudbal, ono je ipak nedostizno..jebes titule,jebes sve, kad igras u onakvoj ekipi, koja onako zeli da igra, sve je oprosteno..:)

mi? zvezda, partizan i kvalifikacije za euro 2012 topici that way

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Carski, ali carski !!! \o/

Negde sam iskopao, da je statistika hodzsonu i dalglisu skoro ista . ako se ne varam bilo je nesto ovako:

R.H. w12 d8 l9, K.D. w14 d9 l8

ovo sigurno nije potpuno tacno, ali razlika je bila takva, 1 do 2 pobede maksimalno . Koliko samo mediji imaju uticaj na stvaranje slike o nekom.

Mada i dalje stoji da je hodzson pijani idiot!

To (mada nisi lepo preneo ni nju) je statistika u koju se računaju sva takmičenja, dakle i kvalifikacije za Ligu Evrope gde je čak i Lane Jovanović igrao, a Liverpool pobeđivao. :))

Liverpool je pod Hodgsonom u Premijer ligi imao w7 d4 l9 i više bodova smo uzeli na sreću, nego što smo izgubili na nesreću. Kenny je bez centarfora i Gerrarda imao w10 d3 l5 do kraja te sezone, odnosno 8 (33%) bodova više sa dve utakmice manje. Sa 9 bodova više (protiv malih ekipa), Liverpool bi bio 4. na kraju prošle sezone.

Liverpool trenutno ima w5 d3 l2, a da je bilo više sreće, bilo bi i 4-5 bodova više + što se igra za klasu bolje nego pod Hodgsonom, a još postoji mesto za napredovanje.

Ali u pravu si u oba zaključka. Ti si zahvaljujući nekom lošem mediju došao do pogrešne slike o razlici između dva trenera, a Roy je pijani idiot. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

@lex

Zato sam se odmah ogradio i rekao da sigurno nisu tacni podatci, ali da mi je razlika bilo ajmo reci neverovatna.

Takodje je istina i da liverpul igra puno bolje kako ih dalglis vodi.

mi? zvezda, partizan i kvalifikacije za euro 2012 topici that way

Daki vec ti je neko rekao da nije bitno odakle je klub ako ga ti volis, tako da opusteno nemoj vise da pricas za to.

Ne znam zasto gledas na to tako? pa bas zato svi veliki klubovi jesu veliki, jer imaju navijace(!) po celom svetu.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Pa cekaj topic je premijer liga, pet postova iznad njegovog(Gibinog) se odnosi na utakmicu celzi-arsenal, giba pise "jos samo da pijani nemac Pera nije pozadi onako pogubljen..", u arsenalu igra nemac Per, koji je krivac za dva gola. Ako posecujes premier liga topik i postujes, ocekuje se da i pratis istu, ja verujem da onda i poznas postave ako ne svih ekipa onda bar top 5-6 i samim tim bi sasvim lepo povezao ko je Pera nemac.

nadam se da nisi trolovao :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...