Jump to content

SD Crvena zvezda 2011/2012


gruja

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo da ne bude rani gol,kao u poslednjih sto godina

taj rad, i Dinamo i Slovan i PSV, zajebi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

steta,jeftino primljen gol,ali kada je kapiten jedne crvene zvezde najveci laznjak na svetu,covek koji igra zadnjeg veznog a ne dobije jedan duel za 90 minuta,a ni nema dodavanje duze od deset metara,cemu mi da se nadamo...drugi gol primimo tako sto on rutinsko dodavanje na pet metara unapred,a to mu je za ceo mech bilo i jedino dodavanje unapred,odigra pogresno,sevne kontra,i onda on udje u krilo cosicu i cuva njega,umesto da ostane sa igracem koji nam je dao gol na 15 metara...koliko ga mrzim jebem li mu mamu u picku,sto se opet ne onesvesti na sred terena pa nek ne igra fudbal...kaludjerovic je takodje mnogo jadan,jedan tako prosecan spic,bez ikakvog driblinga,nit je brz,nit je prodoran,nema ni osecaj za gol,on u 50. sekundi sutne ko kurchina,jebote,da li je moguce...moram da pohvalim tosica jer je veceras bio nas najbolji igrac uz borhu i mikica...mnogo je ozbiljno delovao karleusa...ren ko ren,11 crnaca,pobedili su nas rutinski bez dva najbolja igracha,mvile i hazarda,mnogo su snazni i jaki,ali sve u svemu,ostaje zhal,da smo izdrzali tih pet minuta,imali bismo barem povoljan rezultat za revansh:(

atmosfera na severu prvo poluvreme neverovatno,drugo je sve otislo u kurac,narocito jer su se jedno 20 minuta neki likovi gurali,tukli,otkud znam sta...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da,jeste,kadu je superica odigrao realno...evo sad analiziram i prvi gol,na stranu sto je dimitrijevic izgubio loptu,mozda je i bio faul,ali kovacevicevo dodavanje je apsolutno genijalno [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...