Jump to content

SD Crvena zvezda 2011/2012


gruja

Recommended Posts

Nisam ja rekao da je to tacno :) rekao sam da postoji mogucnost da recimo zbog toga nije dobijao vecu minutazu :)

Za filipa covica mozemo samo da sacekamo i vidimo :) ako i sledece sezone bude igrao duze od 5 minuta po mecu onda mozemo reci da se pesic prodao :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AE DARE

NOVI TOPIK

A

E

!

inace

Crvena zvezda je za rivala dobila beloruski Naftan.

Prvu utakmica izabranici Roberta Prosinečkog odiraće 19. jula u Novopolocku, a revanš meč odigraće se na našem najvećem stadionu nedelju dana kasnije, 26. jula.

Naftan trenutno zauzima deveto mesto u beloruskom šampionatu, sa osvojenih 13 bodova iz 13 utakmica. Izlazak u Evropu, izborili su osvajanjem beloruskog kupa, dok su prethodnu sezonu završili na sedmom mestu.

http://drivingtimebetweencities.com/directions/findDirections/44.8205556,20.4622222;55.5333333,28.65;belgrade;Novopolotsk;d

Link to comment
Share on other sites

a ti bi želeo dalje da igraš kad vidiš ko ti zauzima mesto i kako te maltretiraju cele sezone? Da ne govorimo da svako ko upali tv i vidi basket na istom može da zaključi da neko ko ima odraz preko 100 cm je sigurno talentovan

Svaka mu čast što je ovoliko izdržao sa budalama

upravo.

meni se svidja stil igre Nedovica, skace kao lud, brz je, ima ulaz, dobar sut

Link to comment
Share on other sites

upravo.

meni se svidja stil igre Nedovica, skace kao lud, brz je, ima ulaz, dobar sut

taj rad, dečka sam zgotivio zbog stila igre, agresivan je u odbrani na protivničkom pleju/beku, ima odličan ulaz, sasvim dobar šut koji može da se dodatno razvija, ali je u ovom stadijumu i njegovim godinama sasvim ok, možda mu je pregled igre i dodavanje slabije, ali opet cenim da je mlad, a seljakaju ga sa jedne na drugu poziciju. On je prošle sezone mnogo više igrao, i očekivao sam puno od Pešića, da će mu još dodatno popraviti odbranu, ali ništa

@Kali:

mislim da je to srpska logika koja failuje. Eto i Borusija je znala da Kagawa odlazi, pa je igrao stalno. Bekam je bio potpisao za Galaxy, a doneo je titulu Realu, primera imaš koliko hoćeš. Samo kod nas ko npr slučaj Luke Bogdanovića, da ako nećeš da produžiš ugovor ili se zna da već ideš, popiješ klupu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što se ložite kad će nas sabiti Naftan :/ Voleo bih da grešim....

uf,gresis bas

5:0 u najavi!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

alo bre ljudi, NA NA NA NA NAN AN NAA LIGA KUP UEFA LIGA KUP UEFA,LIGA KUP UEFA

NANANANANANANANA ROBERT PROSINECKI

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cekajte, to je drugi krug, a u trecem kolu nismo povlasceni?

o plej ofu necu ni da pricam :)

izgleda da ipak jesmo, dok u plej ofu nismo i tamo dobijamo neke nenormalne protivnike :)

AHHHHHHHHHHHAHHAAAAAAAAAAAAAAHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MENDZI DEBELA SLOVENAČKA HRENOVKA

olizes mi chmarni kolutic picketino grobarska!!!

JEBI GROBARE

JE BI

JEBI!

:D

Link to comment
Share on other sites

Доцо, прво да вратите предратно име Југославија, па онда још неко време да се ПОВРАЋАТЕ до српског клуба.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...