Jump to content

SD Crvena zvezda 2011/2012


gruja

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plashim se da Prosinecki trenira FK Partizan, da bi igrali u Ligi Shampiona. To ne znaci da je Stanojevic losh trener, ali cini mi se da je realnost takva. A drugo je shto igrace kupuju pacijenti na celu sa predsednikom Lukicem "Bog voli zvezdu i ona bi stalno pobedjivala da je ne sabotiraju protivnici srpstva i Srbije!" Kao da u Partizanu igraju bugari! (see what I did there? :tf:)

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je dovoljno dugo u timu da zna ko mu igra

pa jesi ti video klupu? Eto, mogao je Mezenga pre Kaluđera, i to je to. Bolji tim od ovog nemamo, a čak i sa tim raspadima smo napravili dve 100% šanse za gol i držali loptu skoro 60%. Svaki derbi smo odigrali dobro i pravili šanse, al nije on čovek kriv što ovi naši ne mogu da daju gol. Napredak je u ovih godinu dana itekako primetan, ali mora i da se radi više i da se mnogo više ulaže

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem Zvezdi sto su ga vratili nakon mog prestajanja gledanja fudbala, pa necu morati i zbog njega da se nerviram. Hvala, veliko hvala.

Мислиш, након твог преласка на југ [:D]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...