Jump to content

KRAGUJEVAC eGAMING TOURNAMENT vol 2.


roknic

Recommended Posts

KBP uplatio. poslao sam uslikanu uplatnicu na email.

:)

Nije stigla slika na mail :/ Ne znam sta se desilo, ako ti nije frka probaj opet. Sutra ce stici vrv novac ali za svaki slucaj.

vertex uplatio :)

Slikaj uplatnicu i posalji pls.. Vidimo se :)

Edited by rokkii
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa 16 ekipa 1.30 000 2.14 000 3.8000 dinara, ima slabo ekipa a i mala je nagrada a delite je na 3 mesta, trebalo bi pobednik ili prve 2 ekipe da uzmu sve pare zbog prizepot-a :)

Hvala na misljenju ali necu da menjam nista, bice kao sto sam objavio pre mesec dana.

Evo sad ovako, zvanicno, pregledavam ovaj spisak i kad se sve sabere i oduzme turnira ce biti definitivno. Nisam verovao da cu to tek sada da znam ali sta je tu je :) Dakle, po mojim ovako saznanjima bice 15 ekipa sigurno, kako su bar rekli svi, i jedna se ceka da vide da li ce moci da dodju. Dakle ocekujem 16 ekipa, znate sve vec 4x4 grupe itd. Mape cu da izvucem veceras za grupe i napisacu vam satnicu ili veceras ili sutra. Ako sutra budem znao da sigurno konacan broj ekipa, vec sutra cu vam izbaciti grupe i tacno vreme kada igrate. Toliko za sad :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala na misljenju ali necu da menjam nista, bice kao sto sam objavio pre mesec dana.

Evo sad ovako, zvanicno, pregledavam ovaj spisak i kad se sve sabere i oduzme turnira ce biti definitivno. Nisam verovao da cu to tek sada da znam ali sta je tu je :) Dakle, po mojim ovako saznanjima bice 15 ekipa sigurno, kako su bar rekli svi, i jedna se ceka da vide da li ce moci da dodju. Dakle ocekujem 16 ekipa, znate sve vec 4x4 grupe itd. Mape cu da izvucem veceras za grupe i napisacu vam satnicu ili veceras ili sutra. Ako sutra budem znao da sigurno konacan broj ekipa, vec sutra cu vam izbaciti grupe i tacno vreme kada igrate. Toliko za sad :)

kgb CMStorm uplatio...slika malo kasnije kada m4L1 stigne kuci ! :D

Link to comment
Share on other sites

Dakle ljudi to je to, 16 ekipa konacan broj. Spisak svih ekipa imate na prvoj strani. Evo ovde objasnjeno kako ce ici zreb. Dakle sam sam odradio nosioce i high seed, po svemu do sad sto znam o svima vama, i ako se neko ne slaze jbg :) Dakle, nosioci grupa na ovom turniru su : Playmore, iNation , urban exp. i dps. Highseed ekipe su : smk , kgb'cm , kbp i likewecare. Ostale ekipe ce biti svrstane po ostalim grupa skroz random. Grupe i satnice sutra u toku dana sve do detalja. Nemojte da zovete da pomerate grupe jer ce samo jedna grupa pocinjati kasnije, tako da ako ste se vec najavli da dolazite i platili i sve, organizujte se. Jedino sto mogu mozda da pomerim to je da turnir pocne u 10h umesto 9 ali i to tesko zato sto sam vremenski ogranicen. Zamolicu vas i sad a i u sledecim postovima da kako znate i umete satnicu ipsostujete. I da, mape u grupama sam izvukao,idu ovako: 1.kolo de_inferno ; 2.kolo de_train ; 3.kolo de_nuke. Za 1/4 finala i nadelje vec sam rekao sistem eliminiacija ali cu sve to jos objasniti naknadno. IMATE IZBACENE GRUPE I TACNE SATNICE U NOVOM TOPICU, MOLIM VAS POGLEDAJTE SVI LEPO!! Vidimo se :)

Edited by rokkii
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...