Jump to content

WTS/WTT DK/Shamy/Mage/rogue 85


imbah

Recommended Posts

Poz ljudi,

Hteo bi da menjam ili prodam acc sa sledecim likovima :

DK (alliance /worgen muski) - Full t2 iz prethodne sezone 3 dela nove sezone (Rutheless) i full 371 zamenjen vicious. Dk ima oko 4170 ress.Sto se tice pve gear-a,

Ima glovse t11 i wpne 378 ( 1h axe puta 2) iz Firelands-a , takodje trinket od trasha i dosta 372 i lvl itema kao i neke 359.Profesije : Eng525/Jc 510 Epic fly etc etc ,

Mage( alliance/gnome zenski) full t2 iz prosle sezone , i ruthless legse iz ove i naravno ove nedelje shoulderi . Mage i podosta titula od cega su znacajnije Grand Marshal( iz Vicious sezone) i novog pvp mounta.Dosta drugih stvari (mounta/ non combat petova i tako dalje.

Shaman i rogue su full vicious 365 oba imaju epic fly i neke prof ne secam se tacno koje :)

Svi charovi su u alliance Ravencrest.

Da ne bih sad stavljao sve i svasta , sta se nalazi na accountu , mozete me kontakt na broj 0603613640 za detaljne informacije.

Imam sve podatke od acc ( lk /sq itd)

Account bi prodao oko 250e

ili menjao za klase kao sto su Warrior / Hunter/ Priest( ima prednost) / Paladin. Naravno likovi koje mi nudite moraju da imaju full pvp gear (t2 naravno) i da vrede zamene za 4 moja lika :) Naravno sve uz dogovor

Hvala unapred , Dusan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...