Jump to content

PVP


KRKELLA

Recommended Posts

Mislim da bi bilo dobro napraviti thread u kome cemo pomagati jedni drugima oko arene.Gde bi ljudi postavljali svoja pitanja ili snimke i drugi im pomagali (tipovi,predlozi,taktike).Sada znam da nema puno pro pvp igraca ovde al opet svako moze svoj predlog da da kako da se poboljsa.

Evo moje prvo pitanje sa cim otvaram ovaj topic (u nadi da zazivi :) ) je:

Ovako ja i drugar igramo ret pala/resto shaman, solidno nam ide ali imamo problem sa holy pala warr timovima koje vec cesto susrecemo. Sta god da smo pokusali ne ide ,igrali smo na krace partije sa svim cdovima k*rac evo ti ga bubble na warra ili palu,igrali smo na duze partije opet qrac pala me sjebe u svakom slucaju sto se mane tice. Sada moje pitanje je da li je neko bio u ovakvoj situaciji gde ne zna sta je ciniti, da li treba da obratim paznju na neki specifican paladinov buff koji treba biti purgeovan,za kada da cuvamo hex za kada repentance,hoj...Jednostavno mi nismo pametni sve smo probali i ne ide nam.Ako ima nekog ko bi mogo da nam pomogne da da savet predlog bilo bi super.

Zamolio bi ljude da ne trolluju ne smaraju i pisu samo vezano sto je navedeno gore a to je PVP,ne morate dati odgovor na moje pitanje mozete postaviti i svoje ako zelite, ali stvarno ne zelim da se bakcem sa komentarima tipa " Ma jebes palu uzmi frost dk i /faceroll " ako ste voljni da pomognete super,i hvala unapred, ako ne samo zaobidjite topic.

Pozz :)

Link to comment
Share on other sites

Taj comp odavno ne radi jos od tipa s7... 2v2 ne radi uopste vise tako da nznm zasto ljudi i dalje gube vreme sa tim...

Igrao sam ovaj comp na 2500 vrlo casual i mnogo mi se svideo... Ali fali vam burst. Pogotovo sto su healeri retardirani za support dps.

Protiv warr/hpala nemas puno opcija i nije lagano... Mora force trinket da padne na paladinu i wall na warru... Ako ti (?) (Paladinu) Krenu critovi sa AV to moze da se desi... Ako ne, onda leave pa requeue jer ja ne bi imao zivaca da igram dalje... Trinket od paladina ces lako da dobijes, uvuces warra u los, hex paladina i eto trinketa \o/ Ako jos spustis warra malo nize onda i repetance pa upalis koj cd i on se uplasi i eto i bubble... Svi igraju isto sada xD Posle toga treba da ti ostane zealotry i mozes da ubijes warra sa sledecim hexom+HoJ jer ti hop nije problem.. Samo mana fight ne mozes da vodis kao shaman.. Barem u 2v2 protiv takvih compova. Ako vec hoces 2v2 sa retri paladinom, probaj rethancement... Mnogo je dobar comp (Nije brutalan za high rating ili sta vec a cenim da neces ni ici preko 2300) ali je dosta fun i ima high burst. Evo ti video koj se meni dosta svideo i tako sam i poceo da igram comp: >

<

I evo inc trolling 100% xD Ali kako god 2930 ratinga ovde :) Nadam se da sam malo pomogao. Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

@ Stylia: Tebi hvala , upravu si da comp vise ne radi kao nekad ali jebi ga igram sa drugarom pa ono cisto da vidim dal neko moze nesto da pomogne al hvala u svakom slucaju.EDIT: gledajuci arenajunkies 20 najbolji tim na svetu je upravo ovaj comp.

@ ostali: Ako nemate sta pametnije od trolovanja postova koji vas se ne ticu onda stvarno treba malo da se zapitate...

Edited by KRKELLA
Link to comment
Share on other sites

Jeste 20 top comp ret/rsham ali Vanguardy je #1 retri a i shaman je iz 3v3 teama :)

Niko ne kaze da comp NE RADI kao NE MOZE xD Sve radi... Ovo je cataclysm. Kad kazem da comp ne radi znaci da se lako counteruje i da treba da igras 20min match da bi crittovo nekoga.. Zbog toga se igraju fotm compovi i onda ne gubis zivce :)

Link to comment
Share on other sites

Čovek ne zna, pa pita, to mi je sasvim ok i 100 puta bolje nego da ne zna, ali i dalje uzaludno pokušava i pravi se pametan. Jeste, ima 100 foruma koje je mogao da čita, ali možda mu je lakše na srpskom i da pita tačno šta ga zanima, nego da na AJ čita 100 tema da bi stekao nekakav utisak i onda tražio odgovor na pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...