Jump to content

Treba mi pomoc oko scammera!


KRKELLA

Recommended Posts

Ok ljudi naskamovao me je lik a to mu necu dopustiti, naime ja sam dao coveku koji se zove Kovax to mu je main paladin na frostmane EU serveru, dao sam mu game card za koji je on meni trebao da da gold, preko facebook smo obavili transakciju gde ima lazan profil (barem ja verujem da je lazan) facebook . E sada njegov jedan alt je Kovachica. Pre se zvao Kovach pa je promenio ime u Kovax. Sad sta meni treba jesu informacije od tog balavca, ako je nko voljan da pomogne i ako zna nesto molio bi da mi se obrati.

Link to comment
Share on other sites

Postovanje,

skamovanje ni u kom slucaju ne podrzavamo. S'tim se nadamo da ce nas savet dobro doci .

Posto se radi o game time , pretpostavljamo da imas kutiju ako si kupio u prodavnici , a ako si kupi online imas key sa slikom ili samo brojeve.

Jedini nacin da vam bude vracen game time je :

Kontaktirati blizard-a in game , kazite da je key sto ste kupili iskorisce i da niste vi to uradili , recite da imate kutiju - racun game time (ako je u prodavnici) i ako nemate , ako ne , recite da imate samo brojeve od game time , zatrazite da vam prebaci na taj akaunt sa koga ste poslali mail in game .

Nemoje traziti da to uradi na drugi akaunt a ne na taj sa koga ste poslali mail (tiket)

To je jedini nacin da vratite game time .....

Pozdrav wow-corporation

Link to comment
Share on other sites

Postovanje,

skamovanje ni u kom slucaju ne podrzavamo. S'tim se nadamo da ce nas savet dobro doci .

Posto se radi o game time , pretpostavljamo da imas kutiju ako si kupio u prodavnici , a ako si kupi online imas key sa slikom ili samo brojeve.

Jedini nacin da vam bude vracen game time je :

Kontaktirati blizard-a in game , kazite da je key sto ste kupili iskorisce i da niste vi to uradili , recite da imate kutiju - racun game time (ako je u prodavnici) i ako nemate , ako ne , recite da imate samo brojeve od game time , zatrazite da vam prebaci na taj akaunt sa koga ste poslali mail in game .

Nemoje traziti da to uradi na drugi akaunt a ne na taj sa koga ste poslali mail (tiket)

To je jedini nacin da vratite game time .....

Pozdrav wow-corporation

Hvala na pomoci poslao sam ticket pa cekam da mi odgovore pa cu u svakom slucaju reci sta je bilo.

Ala ce te isprangijati mala kad je navatash, ja bi farmovo golde i pritajio se

Hahah da bice da je tako :))

EDIT: Proso sam uz opomenu jer navodno i ja treba da dobijem sunspenziju za to. Pogledace da li imaju nekog ko govori srpski da pogleda chat izmedju mene i Kovaxa gde mi je on priznao da me je nahakovao kada sam ga navato sa alta a glupak priznao. Tako da dragi nam Kova u svakom slucaju dobija bancinu a ako ga nadjem dobice permaban. :) Pozz

Edited by KRKELLA
Link to comment
Share on other sites

I mene interesuje da li si uspeo da vratis gejm time, ako nije problem da nas obavestis :)

Kazem vam proso sam uz opomenu jer to ne sme da se radi, rekli su da game time ne mogu da mi vrate i dobio sam warrning na acc sto pri svakom sledecem sranju povecava sansu za bananicu. :) Od blizzarda nemam vajde Kovi ce mozda oni da nadju nesto , ali i to cisto sumnjam ostaje samo da saznam irl ko je on ..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...