Jump to content

LAN TURNIR NOVA PAZOVA


zole

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma opusteno brate, navikli smo da nas ne vole ljudi i da nemamo podrsku, tako da ono, bez brige :D

Svaka cast na organizaciji.

E sad nemoj tako ja vas ni ne znam ali video sam da ste momci prva liga, mladi ste a na mladima svet ostaje... Podrske ima i uvek ce biti :) a DiMKEta cim sam video pitao sam iz kog je crtatja pobjego :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Evo poskidao sam sve demoe sad sam ih zipovao i polako ubacujem na megaupload nadam se da ce do 24:00 da ocita sve to ...

fale mape RAiSED FIST-FORGE , RAiSED FIST-RELAX , RAiSED FIST-teaMates , RELAX , teaMates , PhantomsOnline-mK , IDZUO-FORGE nema jedna mapa verovatno zato sto sam odma posle tog meca ugasip kompjuter i otisao kuci da spavam ; uglavnom su ili demoi pukli na pola ili ih uopste i nema :( nadam se da se niko nece ljutiti jbga ipak ko radi taj i gresi :)

Link to comment
Share on other sites

e ovako sad sam ustao ne znam gde je levo...i ustajem vidim poruku od gazde igraonice izgleda neko ukrao 1 mx518 , jbga drugari stvarno nije u redu ako jos budem ja moramo nesto da dajem iz svog dzepa bice smor najveci onaj....

Nemoj se brines matori,mis je kod mene...cim sam video zvao sam hensija...al problem je sto ti necu posalti zato sto si ruzan :( hahaha ...i obrij ga momak :D ahhahah ....poz od numa,dobra organizajica,sve na nivoJu i ono,svaka cast :D saljem,cim se snadjem :D <3

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se brines matori,mis je kod mene...cim sam video zvao sam hensija...al problem je sto ti necu posalti zato sto si ruzan :( hahaha ...i obrij ga momak :D ahhahah ....poz od numa,dobra organizajica,sve na nivoJu i ono,svaka cast :D saljem,cim se snadjem :D <3

nene, to se svetis jer si pwnovan 16:1 :( <3 sprdnja :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...