Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jel zna neko mozda gde mogu da nadjem taj klip kad su navijaci vozdovca valjda pricali kako su nabadali matorana iz dorcola,a on nije pustio zastavu,pa je bio taj fazon,sve pohvale za matorog:))))

B92, ciklotron, epizoda sa invalidima vozdovac. "a sada nasa pesma koja je bazirana na pesmi baj d rivers gon babilon"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ахах, да не живиш, можда, на Врачару? :)

apsolutno :) mada sad više nema drvenih, ili nisam obratio pažnju, moraću malo da prošetam krajem :)

pijem onaj zoom napitak sto ga je laki pomenuo jednom i sta znam, pijabilno je, i skroz fino, ali mi je u isto vreme muka od njega :S

to znači da deluje, samo nastavi!

Link to comment
Share on other sites

lol Cela :)

Ovako, taj matori ce komsije napujdati na tebe, svi atributi su tu (mlad si, jak, i zdrav i mrze te zato). Jos ako se sazna da si radovac (jel tako?), zapecatio si sebi sudbinu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja zaserem nešto, ja sam kriv. Brat zasere nešto, ja sam kriv. Logika mojih roditelja je u kurcu, debelom.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Nece valjda bem im familiju , ja sam fin decko iz komsiluka koji govori dobar dan starijim sugradjanima :D salu na stranu , prvi me je cale smarao sto glumim policajca i sto se zanimam za tudja posla

a to sto sam radovac , pa svi su radovci ovde

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Došao sam u situaciju da ne mogu da isečem nokte na nogama ako se prethodno nisam kupao, ili makar natapao noge u vrućoj vodi par minuta. To je to, penzija.

Novi cool story bro sutra u isto vreme, osim ako ne budem zapit.

U tom slučaju biće super cool story bro 8D

Link to comment
Share on other sites

Šumadijski, sremski i banatski Beograd na jednoj slici. Beograd ima verovatno jednu od najlepših geografskih pozicija u celoj Evropi.

2srednja.jpg

Evo isto to, samo sa Zemunom u prvom planu

1srednja.jpg

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo dodao sam gore isto to samo sa Zemunom u prvom planu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

B92, ciklotron, epizoda sa invalidima vozdovac. "a sada nasa pesma koja je bazirana na pesmi baj d rivers gon babilon"

pa i meni u glavi bio ciklotron i ne mogu da nadjem na youtubeu jebeno:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni neka baba, pre par dana, na štrandu uletela na parking mesto ispred mene maksimalno bezobrazno.

još me napušila što stojim na sred puta na parkingu i čekam mesto, a ja čekam da neka žena sklopi kolica i odvede decu kući.

kad sam joj prišao i rekao da sam čekao to jebeno mesto, ladne vode mi rekla "to je tvoj problem, dečko".

kasnije samo se vratili i izduvali joj gumu.

Link to comment
Share on other sites

Stanko, sve slike su slikane u zadnjih godinu dana u vrh glave.

Evo drugari častim vaš sa još tri fap fap fap panorama našeg glavnog grada :)

srednja5.jpg

1srednja.jpg

veca.jpg

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sjebao zglob na nozi :@ dosad sam imao problema uglavnom sa zglobom na desnoj nozi i bandaziram pred fudbal, i kako to uvek bude, sjebem levu.

Neverovatno koliko su mi sjebani zglobovi.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...