Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sedim danas sa 2 drugara , i raspravljam kako je pederski izgrebati nekom kljucevima kola jer taj nije tu itd.I taman kad smo zavrsili raspravu,25 metara od nas ide deda od 65-70 dina , i izgrebe auto koji je parkiran isto kao i 20 automobila (znaci nije nesto posebno parkiran da smeta itd),bas onako muski ga izgrebe,iako je znao da ga ja gledam(ja koji sma sedeo 25 metara pored i cuo sam kako grebe).Kad je prolazio pored nas , ja ga pitam zasto je koji kurac izgrebao kola , kaze matori mrtav ladan da ne zna o cemu pricam ( iako je znao da ga ja gledam).Ja popizdeo kazem mu da cu glavu da mu slomim ako odem do kola i vidim da su izgrebana , kaze matori ajde.Ja odlazim do kola a ono linija covece duzinom citavih prednjih i zadnjih vrata.Ja odlepio,matori dolazi zamnom i gleda onu ogrebotinu i mrtav ladan mi kaze ,,Ju vidi jebote , stvarno izgleda ko da je skoro izgrebana?" i pravi se i dalje lud.Pruza mi ruku jos i kaze ja sam Dragan pilot ,i da zivi u ulazu pored mog ( ja ga ne znam ,nisam ga video nikad ranije).Razmisljam se da udarim matorog , i ipak se suzdrzim,sutnem gumu auta koji je izgreban ( neki nisan , fin auto nije nesto puno star ,prosecan automobil srednje klase da kazem) da aktiviram alarm,alarm se aktivira odsvira do kraja i niko ne izadje,nista.Tu se vec skupilo 15 ljudi , babe nekakve i sad mi je vec bilo glupo da bijem dedu pred ljudima.Nasisam ga kurcem onako fino , uzmem mu broj stana i kazem kad saznam ciji je auto da cu da mu posaljem coveka na gajbu,matori odlazi u ulaz, i mene neka zena sa strane krene da nasisava kako sam ja nekulturan jer se derem na starijeg i kako nije lepo da pretim da cu da ga bijem ?!

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

skrolovo sam dole u nadi da ću pročitati nešto u stilu "mi ga bodemo, šutiramo, al deka ne priznaje, vrlo pohvalan gest!" al ništa :tf:

Ахахах, врло похвалан гест, ахах! :)

Цело, знаш какви су све људи и шта раде... Знам да се човек стално изнова чуди и запрепашћује, али треба бар умно да сконташ то, па ће те мање нервирати. Можда.

Реално, један од твојих другара испред зграде је геј, али неће да призна, а још тројица су латентни (не у фазону да је геј нешто страшно, него чисто не очекујеш). Једна особа из твог одељења вероватно воли да једе говна, а десет ликова из генерације јебе животиње. тројица твојих комшија су вероватно високо образовани ликови и бију жене каишем док им пуше. један твој комшија је покушао да јебе своје дете, а један је успео... Од сто ликова, деведесет осам (ово је стварно статистички податак) је хасало свој мујспер, а иди питај људе по улици да ли су то радили, па да видимо резултат анкете. :)

Наравно, лупетам статистику, али чисто ради трипа, те ствари су ту. Тај деда 90% није неки лудак и његови унуци, деца, жена, не знају да он гребе аутомобиле и да после кулира ко мало дете. То су истриповане ствари, имао сам прилике да читам личне извештаје ликова који су дошли код психотерапеута из фазона не могу да учим, неће да ми се дигне, ружан сам и слишне баналне ствари и нико од њих није неки патолошки случај. Углавном, свашта људи раде, баш свашта. Наравно, гомила тога су ствари које нису инвазивне, тако да је све то кул у суштини, иако може да буде гадно или запрепашћујуће (рецимо, лик и риба који готиве да сипају њену мецу у кафу и да тако пијуцкају поподне лол), али ту нико никог не дира, не оштећује, мирна босна. Међутим, ту има и ових других ствари, као што је гребање аута кључем које већ нису у истој категорији јер је укључена невољна персона и начињена је штета и неморалан потез.

Све ово причам у циљу да ти кажем да не трошиш енергију на такве ствари, ма колико то тешко било, само себе смараш, а ништа ниси урадио. Мислим, лол, ја се први пецам на та срања, ал ето, чисто кажем другом. :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

istina sve sto si rekao dulio,sam sam se uverio u to ( lik iz osnovne iz odeljenja derpe ,nosi tange i karaju ga u bulju nocu na Adi :D ),ali nije me iznerviralo grebanje kola koliko me je iznerviralo to sto me pravi budalom,da mu je taj lik zgazio kera kolima pa mu ovaj grebe pa da razumem .. i posle svega mene nasisaju :D

edit - realno,vec neko vreme razmisljam da nije pogresno protumacen naziv , ovo je potvrdilo :D

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

taj deda je jedan od likova zbog cega zelim tri smrti retardiranim penzosima i podrzavam celinu borbu sa vetrenjachama sve do trenutka kad hoces da zabodes matorca :tf: ...to ko kad su mi bushili beton u dvoristu i moja retardirana komsinica uzela metlu i peglala plafon da bi neku sjebanu rupu napravila jos sjebanijom i tvrdila kako je to zbog nas bilo i da mi moramo da joj izmalterisemo to lol ista ta govnara je onomad zvala pandure kada su presveti rurovci bili kod mene,pa su valjda migsu smarali panduri zato sto je rekao "E,evo panduri",a oni su mu rekli da nisu panduri,vec policajci haahahahahah jebote sad sam poludeo kad se setim,ta mentolka je isto kukala kako joj smetaju moji drugari kad prodju stazom pored njenih vrata i onda smo napravili betonsku stazu kojom i ona ide,a stara je sada zapustena skroz,puna travuljine,i ja kad uletim u dvoriste bajkericom i vidim nju na stazi samo idem like a boss i gledam kako da je pregazim

to su neke stvari koje valjda stizu sa godinama,valjda kao i sto gotivis pihtije i otkud znam sta jos,uvek kad razmisljam o tome nadam se da necu biti ni blizu srpskih prosecnih penzosa...

skrolovo sam dole u nadi da ću pročitati nešto u stilu "mi ga bodemo, šutiramo, al deka ne priznaje, vrlo pohvalan gest!" al ništa :tf:

[roflmao]

jel zna neko mozda gde mogu da nadjem taj klip kad su navijaci vozdovca valjda pricali kako su nabadali matorana iz dorcola,a on nije pustio zastavu,pa je bio taj fazon,sve pohvale za matorog:))))

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, vrlo pohvalan gest ... hahaha :)

brate, matori ljudi su matori.

Prekoputa moje kuće je komšija hteo da pre jedno 10 godina sad već postavi betonsku banderu, o svom trošku, jer je prethodno tu stajala drvena bandera (da, u sred grada, drvena bandera). Inače, tu banderu drvenu smo noću gasili (svetlo na njoj) tako što je šutnemo :) pa kad ti treba ponovo svetlo, ti je ponovo šutneš, ona se upali. I sad pošto je već krenula da truli (a i bila šutirana :)) komšija kojem je kuća odmah "ispod" bandere odluči da je zameni betonskom. A ta betonska da se postavi bukvalno 0,5m levo od ove stare. I iz tog istog tvorišta ali tamo u dubini, treća kuća (pošto su to ona stara dvorišta što spajaju dve ulice) izlazi baba i kreće da se bije (!) sa svima, šutira, gađa ljude, a ne, ne može tu da ide bandera ... onda sela na to mesto gde treba da bude bendera, niko da je pomeri, i na kraju nisu ni stavili banderu. Ali su jedno 4 godine kasnije došli i zamenili sve bandere u ulici betonskim :)

A kod babe moje, u susednom ulazu ima neka baba, i sad ta dva ulaza imaju dva odvojena parkinga. I ovaj levi što je od moje babe, stanari podelili trošak i kupili lanac i katanac da mogu samo oni da se parkiraju. I ova baba iz susednog ulaza svako veče sipala smrt lepak u katanac, udarala onaj stubić na koji je vezan lanac itd, kao "nemate vi prava da tu stavite katanac" a na njihov parking postavila neke one visoke betonske žardinjere da niko ne može da se parkira :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...